Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Parné

Jeden z najdôležitejších požiadaviek pre parné sauny je dlhodobá životnosť. Kvalitná izolácia skvele drží teplo v saune a navyše chráni vonkajší obal sauny pred degradáciou. Pri nedostatočnej izolácii navyše parný generátor nemusí vytvoriť dostatočnú teplotu a vlhkosť v saune - a ak áno, tak s veľkou spotrebou energie a na úkor životnosti. Ak si nie ste istý, akú izoláciu vybrať do sauny, odporúčame článok Ako si vybrať izoláciu do sauny.

Pre parnú saunu preto ponúkame len prvotriedny materiál – PUR panely s vrstvou minerálneho rúna. Tieto tvrdé izolačné panely neabsorbujú vzdušnú vlhkosť. Vzhľadom k uzavretej bunečnej štruktúre tento materiál neabsorbuje ani neprenáša vodu. Izolácia PUR o sile 30 mm má podobné izolačné vlastnosti ako minerálna vata o sile 60 mm. Je to najmenej objemná izolácia na trhu, ktorá ušetrí často vzácny priestor.

Cena:

Puzdro z minerálneho vlákna PAROC 18/20 1,2m role

Cena: 3,11 EUR

Vinuté potrubné puzdro z minerálneho vlákna značky PAROC. Puzdro s vnútorným priemerom 18 mm a hrúbkou 20 mm je vystužené hliníkovou fóliou, pozdĺžny spoj je opatrený přelepemm. Dĺžka potrubného puzdra je 1,2 m pre vnútorné priemery 15-324 mm. Určená k tepelnej a zvukovej izolácii vysokoteplotných priemyselných inštalácií, parného a teplárenského potrubia, spalinových kanálov a komínového vedenia. Maximálna prevádzková teplota média +250 ° C, teplota na vonkajšom povrchu izolácie nesmie prekročiť 80 ° C.

Armovacia páska WEDI 125 mm, rola 25 m

Cena: 16,85 EUR

Špeciálna tkaná páska na zafixovanie respektíve premostenie spojov stavebných dosiek WEDI. Samolepiaca páska o šírke 125 mm v rolke s dĺžkou 25 m.

Konštrukčná doska WEDI 2500x600x30 mm (1ks)

Cena: 25,55 EUR

Inovatívny stavebný materiál! Konštrukčné dosky WEDI sú vodeodolné, pevné, ľahké a jednoducho opracovateľné. Konštrukčný systém tak dokázal spojiť kľúčové vlastnosti do jedinečného celku s mimoriadnou pridanou hodnotou. Určené na použitie vo vlhkých priestoroch v interiéri ako konštrukčný a nosný materiál pod keramické obklady, omietky a ďalšie povrchy. Rozmery 2500x600x30 mm.

Konštrukčná doska WEDI 2500x600x50 mm (1ks)

Cena: 31,29 EUR

Inovatívny stavebný materiál! Konštrukčné dosky WEDI sú vodeodolné, pevné, ľahké a jednoducho opracovateľné. Konštrukčný systém tak dokázal spojiť kľúčové vlastnosti do jedinečného celku s mimoriadnou pridanou hodnotou. Určené na použitie vo vlhkých priestoroch v interiéri ako konštrukčný a nosný materiál pod keramické obklady, omietky a ďalšie povrchy. Rozmery 2500x600x50 mm.

Konštrukčná doska WEDI 2500x600x80 mm (1ks)

Cena: 47,48 EUR

Inovatívny stavebný materiál! Konštrukčné dosky WEDI sú vodeodolné, pevné, ľahké a jednoducho opracovateľné. Konštrukčný systém tak dokázal spojiť kľúčové vlastnosti do jedinečného celku s mimoriadnou pridanou hodnotou. Určené na použitie vo vlhkých priestoroch v interiéri ako konštrukčný a nosný materiál pod keramické obklady, omietky a ďalšie povrchy. Rozmery 2500x600x80 mm.

Lepiaca a hydroizolačná hmota WEDI 610, 310 ml

Cena: 11,43 EUR

Jednozložková lepiaca a tesniaca hmota 610 sa ideálne hodí pre vodotesné lepenie stykových spojov stavebných dosiek WEDI. Utesní spoje tak, že už nie je potrebná žiadna ďalšia hydroizolácie. Šetrí tak čas a zvyšuje bezpečnosť systému. Okrem toho je vysoko odolná voči poveternostným podmienkam a chemikáliám, neobsahuje rozpúšťadlá, silikón ani PCP. Balenie 310 ml

Tesniaca páska WEDI 120 mm, rola 10 m

Cena: 5,79 EUR

Tesniaca páska pre vodotesné napojenie stavebných dosiek a prvkov WEDI alebo na ostatné materiály ako napr. poter, sadrokartón atď.

Tlmiace podložky WEDI, 35 mm, pozinkované

Cena: 2,07 EUR

Tlmiace podložky zabraňujú pretlačenie skrutiek do penového jadra dosky. Sú určené predovšetkým pre montáž konsktrukčných dosiek na spodnú konštrukciu. Použite 5-8 ks na m, podložky sú pozinkované.