Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Ozvučenie sauny

Niekedy potrebujeme pauzu z každodenného života plného stresu. Sauna a príjemná hudba je veľmi účinná kombinácia, ktorá vám doma vytvorí oázu kľudu a relaxácie. Hudobný prehrávač do sauny MP3 s rádiom a odolnými reproduktormi vám umožní počúvať hudbu v saune podľa vášho výberu. Naviac možno všetko kompletne ovládať pomocou diaľkového ovládača priamo z pohodlia sauny.

Príjemná hudba uvoľňuje myseľ a navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a pohody. Reproduktory do sauny sú vyrábané na základe našich dlhoročných skúseností. Pre ozvučenie sáun ponúkame dva odlišné systémy vedenia zvuku. 

Jedným je reproduktor vibračný a druhým je reproduktor konvenčný s vodeodolnou membránou. Každý z nich má nejaké výhody. U vibračného reproduktoru do sauny sú meniče akustické, ktoré prenášajú zvukovú energiu cez takmer ľubovoľný pevný povrch. Výhodou je, že nie je nutné takýto reproduktor inštalovať do sauny a stačí iba vonkajšia povrchová montáž pomocou niekoľkých vrutov. Vďaka tomu je ozvučenie dokonale chránené pred vplyvmi tepla, vlhkosti a vandalov. Tento rezonančný reproduktor tiež zaberie v saune menej priestoru. Patentovaná technológia používa vysoko výkonné magnety k premene audio signálov na výkonné vibrácie, ktoré sú priamym kontaktom prenášané do pevných povrchov.

Konvenčné reproduktory do sauny Harvia sú zcela vodotesné a sú odolné proti vysokým teplotám až do 80 °C. Reproduktor sa umiestňuje pod spodné lavice alebo na bočné steny sauny. Obvyklá výška inštalácie je do 90 cm od podlahy v klasickej saune alebo bez obmedzení v parnej saune a infrakabíne.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Zvukový konvertor, vibračný reproduktor pre sauny

Cena: 45,89 EUR

Reproduktory k prehrávaču FSMP3, inštalujú sa za stenu sauny tak, že premieňajú tlakové vlny na zvuk

Reproduktor HARVIA, 80 W, 16 cm

Cena: 51,52 EUR

Kompletne vodeodolný reproduktor, špeciálne vyvinutý pre priestory s veľkou vlhkosťou. Farba biela, výkon 80 W, impedancia 4 Ohm, priemer 160 mm, dĺžka 50 mm, IP65.

IceSound saunový bluetooth prehrávač, skrytý

Cena: 246,38 EUR

Nové riešenie ozvučenia do sauny pre mobilné zariadenie. Skrytý saunový bluetooth prehrávač hudby IceSound so zosilňovačom, transformátorem a anténou pre príjem rádia. Pomocou aplikácie ho ovládate telefónom či tabletom s operačným systémom iOS / Android. Balenie neobsahuje reproduktory.

MP3 - prehrávač pre sauny

Cena: 253,73 EUR

MP3 prehrávač do sáun, infrasáun a parných sáun. Prehrávač možno ovládať priamo zo sauny pomocou diaľkového ovládača. Integrovaný audio zosilňovač, VHF rádio, USB vstup. Rozmery 120 x 74 x 35 mm. Balenie obsahuje: MP3 prehrávač, diaľkové ovládanie, kábel k napájaniu, návod k inštalácii a obsluhe.

Kábel pre reproduktory do sauny, transparentná dvojlinka CYH 2x0,75.

Cena: 0,59 EUR

Kábel pre reproduktory do sauny, transparentná dvojlinka SCY 2x0,75. Repro viacžilový kábel s priemerom žíl 2x0,75 mm; žíl: 2; lanká; PVC; priehľadný

IceSound IN-WALL saunový prehrávač s FM rádiom, nástenný

Cena: 373,13 EUR

IceSound IN-WALL saunový prehrávač s FM rádiom, nástenný. Súčasťou balenia je jednokanálová jednotka s FM rádiom, bluetooth prijímač, zosilňovač a transformátor. Ovládanie Bluetooth prijímača ľubovoľným zariadením, ktoré je vybavené a párovateľné prostredníctvom Bluetooth, napr. tablet, iPhone, smartphone atď. Možnosť alternatívneho pripojenia telefónu / mp3 prostredníctvom vstupu-Jack 3,5mm. Prevedenie vrátane dvojrámečku - na výber biela, čierna či strieborná varianta. Možno pripojiť 4x reproduktor (FSISWZES, nie je súčasťou balenia).

IceSound IN-WALL saunový prehrávač s FM rádiom, nástenný s displejom

Cena: 416,95 EUR

IceSound IN-WALL saunový prehrávač s FM rádiom, nástenný s displejom. Súčasťou balenia je jednokanálová jednotka s FM rádiom, bluetooth prijímač, zosilňovač a transformátor. Ovládanie Bluetooth prijímača ľubovoľným zariadením, ktoré je vybavené a párovateľné prostredníctvom Bluetooth, napr. tablet, iPhone, smartphone atď. Možnosť alternatívneho pripojenia telefónu / mp3 prostredníctvom vstupu-Jack 3,5mm. Prevedenie vrátane dvojrámečku - na výber biela, čierna či strieborná varianta. Možno pripojiť 4x reproduktor (FSISWZES, nie je súčasťou balenia).

IceSound IN-WALL saunový bluetooth prehrávač, nástenný biely

Cena: 209,06 EUR

Nástenný audio prehrávač "IceSound IN-WALL BLUETOOTH" vr. zosilňovača a transformátora. Ovládanie ľubovoľným zariadením, ktoré je vybavené a párovateľné prostredníctvom Bluetooth, napr. tablet, iPhone, smartphone atď. Možnosť alternatívneho pripojenia telefónu / mp3 prostredníctvom vstupu-Jack 3,5mm. Variant bez FM rádia, možno ale prehrať internetové rádio. Prevedenie vrátane jednorámčeku - na výber biela, čierna či strieborná varianta. Balenie neobsahuje reproduktory. Ovládanie bez aplikácie.

Zosilňovač pre skrytý IceSound bluetooth prehrávač

Cena: 111,75 EUR

Náhradný diel k saunovému Bluetooth prehrávaču IceSound s FM rádiom (FSISBT).

Regulácia, riadiaca jednotka Sound&Light wave.com4 - svetlé drevo

Cena: 172,80 EUR

Ovládacia jednotka pre fínsku saunu, základný riadiaci modul a teplotný snímač. Súčasťou balenia je kábel 3m.

Regulácia, riadiaca jednotka Sound&Light wave.com4 - tmavé drevo

Cena: 165,60 EUR

Ovládacia jednotka pre fínsku saunu, základný riadiaci modul a teplotný snímač. Súčasťou balenia je kábel 3m.

SET Sound&Light - Farebné svetlo + Riadiaca jednotka s USB vstupom, čierna

Cena: 1 915,20 EUR

Exluzívny set Sound&Light! Nádherné osvetlenie v čiernom prevedení s integrovanými reproduktormi zaisťuje kvalitný zvuk a príjemnú relaxáciu. Teleso je vyrobené z hliníka a je určené na inštaláciu do sauny, BIO alebo infrasauny. Teplotná odolnosť ovládacieho panela je maximálne 120°C. Súčasťou ovládacie jednotkyje MP3 prehrávač so samostatným USB vstupom a FLASH diskom.

Nerezový reproduktor HARVIA 30 W, 8 cm

Cena: 84,33 EUR

Nerezový vodeodolný reproduktor, špeciálne vyvinutý pre priestory s veľkou vlhkosťou. Výkon 30 W, 8cm.

Napájací zdroj k bluetooth prehrávaču IceSound IN-WALL s FM rádiom

Cena: 60,94 EUR

Napájací zdroj k saunovému prehrávaču IceSound IN-WALL s FM rádiom.

Zvukový modul wave.com4 - Bluetooth, tmavé drevo

Cena: 312,00 EUR

Zvukový modul wave.com4 vyrobený z tmavého dreva wave.com4 do sáun, ovládanie cez bluetooth.