Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Ozvučenie sauny

Niekedy potrebujeme pauzu z každodenného života plného stresu. Sauna a príjemná hudba je veľmi účinná kombinácia, ktorá vám doma vytvorí oázu kľudu a relaxácie. Hudobný prehrávač do sauny MP3 s rádiom a odolnými reproduktormi vám umožní počúvať hudbu v saune podľa vášho výberu. Naviac možno všetko kompletne ovládať pomocou diaľkového ovládača priamo z pohodlia sauny.

Príjemná hudba uvoľňuje myseľ a navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a pohody. Reproduktory do sauny sú vyrábané na základe našich dlhoročných skúseností. Pre ozvučenie sáun ponúkame dva odlišné systémy vedenia zvuku. 

Jedným je reproduktor vibračný a druhým je reproduktor konvenčný s vodeodolnou membránou. Každý z nich má nejaké výhody. U vibračného reproduktoru do sauny sú meniče akustické, ktoré prenášajú zvukovú energiu cez takmer ľubovoľný pevný povrch. Výhodou je, že nie je nutné takýto reproduktor inštalovať do sauny a stačí iba vonkajšia povrchová montáž pomocou niekoľkých vrutov. Vďaka tomu je ozvučenie dokonale chránené pred vplyvmi tepla, vlhkosti a vandalov. Tento rezonančný reproduktor tiež zaberie v saune menej priestoru. Patentovaná technológia používa vysoko výkonné magnety k premene audio signálov na výkonné vibrácie, ktoré sú priamym kontaktom prenášané do pevných povrchov.

Konvenčné reproduktory do sauny Harvia sú zcela vodotesné a sú odolné proti vysokým teplotám až do 80 °C. Reproduktor sa umiestňuje pod spodné lavice alebo na bočné steny sauny. Obvyklá výška inštalácie je do 90 cm od podlahy v klasickej saune alebo bez obmedzení v parnej saune a infrakabíne.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Kábel pre reproduktory do sauny, transparentná dvojlinka CYH 2x0,75.

Cena: 0,59 EUR

Kábel pre reproduktory do sauny, transparentná dvojlinka SCY 2x0,75. Repro viacžilový kábel s priemerom žíl 2x0,75 mm; žíl: 2; lanká; PVC; priehľadný

Zvukový konvertor, vibračný reproduktor pre sauny

Cena: 46,07 EUR

Reproduktory k prehrávaču FSMP3, inštalujú sa za stenu sauny tak, že premieňajú tlakové vlny na zvuk

IceSound saunový bluetooth prehrávač, skrytý

Cena: 247,34 EUR

Nové riešenie ozvučenia do sauny pre mobilné zariadenie. Skrytý saunový bluetooth prehrávač hudby IceSound so zosilňovačom a anténou pre príjem rádia. Pomocou aplikácie ho ovládate telefónom či tabletom s operačným systémom iOS / Android. Balenie neobsahuje reproduktory.

Reproduktor HARVIA, 80 W, 16 cm

Cena: 46,56 EUR

Kompletne vodeodolný reproduktor, špeciálne vyvinutý pre priestory s veľkou vlhkosťou. Farba biela, výkon 80 W, impedancia 4 , priemer 160 mm, dĺžka 50 mm, IP65.

Nerezový reproduktor HARVIA DL8ES, 30 W, 8 cm

Cena: 79,96 EUR

Nerezový vodeodolný reproduktor, špeciálne vyvinutý pre priestory s veľkou vlhkosťou. Výkon 30 W, 8cm.

MP3 - prehrávač pre sauny

Cena: 254,73 EUR

MP3 prehrávač do sáun, infrasáun a parných sáun. Prehrávač možno ovládať priamo zo sauny pomocou diaľkového ovládače. Integrovaný audio zosilňovač, VHF rádio, USB vstup. Rozmery 120 x 74 x 35 mm. Balenie obsahuje: MP3 prehrávač, diaľkové ovládanie, kábel k napájaniu, návod k inštalácii a obsluhe.

IceSound IN-WALL saunový bluetooth prehrávač, nástenný biely

Cena: 209,88 EUR

Nástenný saunový bluetooth prehrávač hudby IceSound IN-WALL so zosilňovačom a anténou pre príjem rádia. Pomocou aplikácie ho ovládate telefónom či tabletom s operačným systémom iOS / Android. Na výber čierna, biela či strieborná variant. Balenie neobsahuje reproduktory.

Podlavicové puzdro na reproduktor HARVIA

Cena: 48,89 EUR

Rohový podlavicový držiak reproduktoru HARVIA. Cena je len za drevený rohový držiak, bez reproduktoru. Rozmery 30x20x10cm (ŠxVxH), priemer otvoru na reproduktor 14,5 cm.

Biely dvojrámik na nástenný prehrávač do sauny

Cena: 21,18 EUR

Biely dvojrámček na nástenný prehrávač do sauny

IceSound IN-WALL saunový prehrávač s FM rádiom, nástenný

Cena: 374,59 EUR

IceSound IN-WALL saunový prehrávač s FM rádiom, nástenný. Súčasťou balenia je jednokanálová jednotka s FM rádiom, bluetooth prijímač a zosilňovač. Ovládanie bluetooth prijímače ľubovoľným zariadením, ktoré je vybavené a párovatelná prostredníctvom Bluetooth napr. Tabliet, iPhone, smartphone atď. Možnosť alternatívneho pripojenia telefónu / mp3 prostredníctvom vstupu-Jack 3,5mm. Prevedenie vrátane dvojrámečku - na výber biela, čierna či strieborná varianta. Možno pripojiť 4x reproduktor (nie je súčasťou balenia).

IceSound IN-WALL saunový prehrávač s FM rádiom, nástenný s displejom

Cena: 418,59 EUR

IceSound IN-WALL saunový prehrávač s FM rádiom, nástenný s displejom. Súčasťou balenia je jednokanálová jednotka s FM rádiom, bluetooth prijímač a zosilňovač. Ovládanie bluetooth prijímače ľubovoľným zariadením, ktoré je vybavené a párovatelná prostredníctvom Bluetooth napr. Tabliet, iPhone, smartphone atď. Možnosť alternatívneho pripojenia telefónu / mp3 prostredníctvom vstupu-Jack 3,5mm. Prevedenie vrátane dvojrámečku - na výber biela, čierna či strieborná varianta. Možno pripojiť 4x reproduktor (nie je súčasťou balenia).

IceSound IN-WALL saunový prehrávač s FM rádiom, nástenný

Cena: 251,76 EUR

IceSound IN-WALL saunový prehrávač s FM rádiom, nástenný

Kábel pre reproduktory do sauny, čierna dvojlinka CYH 2x0,35

Cena: 0,59 EUR

Kábel pre reproduktory do sauny, čierna/červená dvojlinka CYH 2x0,35. Vhodná pre zapojenie na kratšiu vzdialenosť, odolný proti šíreniu plameňa.

Kábel pre reproduktory do sauny, transparentná dvojlinka CYH 2x0,75

Cena: 0,59 EUR

Kábel pre reproduktory do sauny, transparentná dvojlinka SCY 2x0,75. Repro viacžilový kábel s priemerom žíl 2x0,75mm; žíl: 2; lanká; PVC; priehľadný