Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Osvetlenie stien sauny

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Cariitti Lighthouse LH-100 pre závit M8, fitinka

Cena: 66,56 EUR

Ozdobné zakončenie Maják - pre zakončenie vlákien Cariitti. Je vyrobený z lešteného nerezu, a skla Satin. Toto zakončenie môže byť krásne osvetlené s 3-4 mm vláknom. Vďaka svojim malým rozmerom má rozmanité použitie - predovšetkým pre sauny, kúpeľne, ale tiež šatne. V prípade, že je projektor sady vybavený farebnou zmenou, môže byť zakončenie nádherne sfarbené zvoleným tónom, alebo môže byť použité aj pre farebnú terapiu.

Cariitti vlhkomer/teplomer do sauny, fitinka, (pre 2 vl.)

Cena: 241,59 EUR

Kivi je kombinovaný teplomer a vlhkomer do sauny. Je vyrobený, aby odolal vysokým teplotám, zo satinovanáového skla a nerezovej ocele. Možno ho krásne osvetliť dvoma sklenenými vláknami s priemerom 2-4 mm. Dizajn: Frida Lindström.

Cariitti VPL10L-E161 DECO, IP55 set osvetlenie do sauny

Cena: 316,79 EUR

Set s optickými vláknami do sauny (16 ks), možno ich použiť ako hlavný zdroj svetla. 230 V/350 mA, 1W. Súčasťou setu je projektor IP55, ktorý mžno inštalovat priamo do sauny.

Cariitti osvetlenie DIAMANT KIHLA nerez, fitinka

Cena: 109,60 EUR

Luxusný svetelný doplnok, ideálny pre vytvorenie slávnostnej atmosféry v halách, spálňach, reštauráciách či saunách. Je vytvorený z nerezovej ocele a rakúskeho kryštálu od svetoznámej firmy Schöler. Môže byť krásne nasvietený 3-4 mm vláknom. Kryštál na stene vytvorí prekrásny obrazec obzvlášť pri použití projektoru s farebnou zmenou, dizajn: Frida Lindström.

Cariitti teplomer do sauny - guľatý

Cena: 142,16 EUR

Teplomer do sauny Cariitti - prípojka pre optický kábel - pri použití projektoru so zmenou farieb vytvára krásny efekt.

Cariitti vlhkomer do sauny - guľatý

Cena: 142,16 EUR

Tento luxusný vlhkomer do sauny Cariitti je vyrobený zo satinovanáového skla a nerezovej ocele. Pri použití projektoru sa zmenou farieb vytvára krásny efekt. Na podsvietenie doporučujeme 2-6 mm vlákno. Priemer vlhkomeru je 12 cm.

Cariitti Torch TL-100 WOOD, závit M8, fitinka

Cena: 66,56 EUR

Ozdobné zakončenie Pochodeň - pre zakončenie vlákien Cariitti. Je vyrobené z lešteného nerezu, tvrdého dreva a brúseného skla. Toto zakončenie môže byť krásne osvetlené s 3-4 mm vláknom. Vďaka svojim malým rozmerom má rozmanité použitie - predovšetkým pre sauny, kúpeľne, ale tiež šatne. V prípade, že je projektor sady vybavený farebnou zmenou, môže byť zakončenie nádherne sfarbené zvoleným tónom, alebo môže byť použité aj pre farebnú terapiu.

Cariitti Fantasia, profesionálna dekorácia sauny

Cena: 1 468,76 EUR

Svietiaci panel z drteného skla - panel Fantasia je elegantným a terapeutickým prvkom ktorý mení charakter podľa zvoleného svetelného efektu. Pomocou projektoru môžete vytvoriť napríklad efekt ohňa, samozrejme záleží na výbere projektoru. Vzhľadom pripomína maľbu nakoľko je vyrobený z drteného skla. Osvetlenie môže byť inštalované do sauny. Toto zakončenie môže byť krásne osvetlené pomocou 6 mm vlákna umiesteného do stredu zadnej časti.

Cariitti teplomer pre sauny SQ - štvorec, 120x120 mm

Cena: 142,16 EUR

Tento štvorcový teplomer je vyrobený z matného skla a nerezovej ocele. Teplomer je osvetlený jedným 2-4 mm vláknom.

Cariitti vlhkomer do sauny SQ - štvorec, 120 x 120 mm

Cena: 142,16 EUR

Tento štvorcový vlhkomer je vyrobený z matného skla a nerezovej ocele. Vlhkomer je osvetlený jedným 2-4 mm vláknom.

Arctic Sky, svietiaci panel Cariitti

Cena: 620,78 EUR

Svietiaci panel Arctic Sky z drteného skla o veľkosti 500 x 500 x 30 mm, je elegantným a terapeutickým prvkom, ktorý mení charakter podľa zvoleného svetelného efektu. Pomocou projektoru môžete vytvoriť napríklad efekt ohňa, samozrejme záleží na výbere projektoru. Vzhľadom pripomína maľbu nakoľko je vyrobený z drteného skla. Vďaka svojim vlastnostiam sa dá nainštalovať nielen do interiéru ako je obývacia izba alebo spálne, ale aj do kúpeľne. Toto zakončenie môže byť krásne osvetlené pomocou 6 mm vlákna umiesteného do stredu zadnej časti. 1 x S-Flex 6 M8.

Cariitti osvetlenie sauny SCA, fitinka

Cena: 139,04 EUR

Stropné/stenové svietidlo Cariitti SCA, jedná sa o koncovku pre optické vlákno. Drevený rám, sklo Satin.

Cariitti RGBW, projektor

Cena na vyžiadanie

Projektor s výkonom 5 W, RGBW. El. transformátor je zahrnutý v cene.

Cariitti VPL10L-E511 DECO, IP55, set osvetlenie do sauny

Cena: 316,79 EUR

Set s optickými vláknami do sauny (6 ks). Výkon 230 V/350 mA, 1W. Súčasťou setu je projektor VPL10L-E511 s krytým IP55, môže byť teda inštalovaný aj vo vnútri sauny. Dĺžky vlákien S-Flex 1.5: 5 x 2.5 m; S-Flex 2: 1 x 4.5 m