Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Osvetlenie infrasauny

Infrakabíny (častejšie nazývané infrasauny) sú priestory o teplote maximálne do 50 ºC, takže je do nich možné inštalovať v podstate akékoľvek osvetlenie vhodné do fínskej sauny, ale aj sklenené a plastové optické vlákna alebo ďalšie systémy vhodné do interiérov.

Ponúkame ale aj infražiariče Harvia Comfort, ktoré majú vlastný zdroj svetla, ktoré pri zhasnutí ostatného osvetlenia vytvára príjemnú, intímnu atmosféru ideálnu pre relaxáciu v infrakabíne. Svetlo navyše červenou farbou príjemne imituje žiarenie z infražiariča (upozorňujeme, že infražiariče samy o sebe nevyžarujú viditeľné svetlo).

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Saunové svetlo s tienidlom Legend - black/čierna

Cena: 61,58 EUR

Svetlo do sauny obsahuje kovový kryt (čierny) s drevenými prvkami, montážny rámček, svetlo s krytím IP44 so skleneným krytom a objímkou. Svetlo je vybavené závitom pre štandardnú žiarovku so závitom E14.

Saunové svetlo s tienidlom - steel/nerez

Cena: 61,58 EUR

Svetlo do sauny obsahuje kovový kryt (nerez) s drevenými prvkami, montážny rámček, svetlo s krytím IP44 so skleneným krytom a objímkou. Svetlo je vybavené závitom pre štandardnú žiarovku so závitom E14.

Svetlo do sauny HARVIA, IP44

Cena: 20,15 EUR

Svetlo do sauny HARVIA. Montáž na stenu vo zvislej polohe. Do svetla sa dáva 40W žiarovka.

Žiarovka otrasu vzdorná E14, 40W

Cena: 1,73 EUR

Žiarovka sviečková číra E14 / 40 Watt, 230V, predajný obal: 1 ks, 390lm, farba (teplota) svetla teple biela.

HARVIA, náhradné sklo na svetlo

Cena: 11,25 EUR

HARVIA, náhradné sklo na svetlo

Regulácia, riadiaca jednotka CG170T, Griffin

Cena: 605,00 EUR

Griffin Colour Light CG170T je jednotkou, ktorá riadi farebné cykly svetla v saune a umožňuje tak relaxáciu formou tzv. farebnej terapie. Je to vedecky preukázaná vlastnosť účinku svetla na ľudské zdravie.

Svetlo do sauny HARVIA, IP44, nový model

Cena: 23,21 EUR

Svetlo do sauny HARVIA vrátane krytia IP44 do sauny (norma ČSN o krytí svetiel), aktualizovaná verzia podľa nových noriem, EU. Doporučuje sa montáž na stenu vo zvislej polohe. Do svetla sa dáva 40 W žiarovka. Žiarovka nie je súčasťou svetla. Nutné zakúpiť zvlášť.

Cariitti VPL30KT-CEP200, hviezdne nebo - kaleidoskop

Cena: 716,78 EUR

Hviezdne nebo s kaleidoskopickým efektom, 100 ks plastových vlákien, projektor vytvára realistický efekt podobný hviezdam, pri ktorom svetlo preblikáva. Tento typ hviezdneho neba má plastové vlákna, a preto sa hodí pre parné sauny a infrasauny.

Farebná terapia Harvia

Cena: 515,82 EUR

Farebné svetelné zariadenie Harvia obsahuje štyri rôzne halogénové lampy (zelenú, červenú, modrú a žltú). S riadiacou jednotkou Griffin CG170T môžete nastaviť požadovanú farbu svetiel, upraviť jas a rýchlosť meniacich sa farieb. Farebné svetlá sú vhodné pre interiérové modely Exclusive a Solar.

Stropné RGB svetlo do sauny s diaľkovým ovládaním, akácie

Cena: 677,52 EUR

Moderné stropné osvetlenie RGB pre fínske sauny a infrasauny z dreva ACACIA (akácie) s diaľkovým ovládaním.  Výška panelu iba 35mm, panel je veľmi tenký.  Technológia "HEAT PROOF" zaistí odolnosť až do teplôt +120° C. Táto technológia umožňuje LED osvetlenie šetriť pomocou špeciálnej regulácie a tým dokáže odolávať týmto vysokým teplotám. Použité diódy sú od renomovanej firmy OSRAM so životnosťou prevádzky 29000 hod. Váha necelých  500g, napájanie formou transformátoru na 12V. Maximálny výkon 27 Watt. Záruka pre privátne prevádzky 2 roky.

Svetlo do sauny SENTIOTEC IP54, 40W

Cena: 19,32 EUR

Saunové osvetlenie vhodné pre všetky typy krytov s výnimkou krytu 915 - VP.

Cariitti zväzok vlákien CEP 100 - 100 vlákien pre hviezdne nebo

Cena: 174,40 EUR

Vlákna sú určené do priestoru 2-4 m2. Vlákna sú plastové a môžu sa používať tam kde teplota nepresiahne 80° C. Nie sú teda vhodné pre fínske sauny, iba pre parné a infrasauny. Priemer vlákien je 0,75mm.

Farebná terapia Futura

Cena: 515,82 EUR

Farebné svetelné zariadenie obsahuje štyri rôzne halogénové lampy (zelenú, červenú, modrú a žltú). S riadiacou jednotkou Griffin CG170T môžete nastaviť požadovanú farbu svetiel, upraviť jas a rýchlosť meniacich sa farieb. Farebné svetlá sú vhodné pre interiérové modely Exclusive a Solar.

Cariitti set VPAC-1540 - CEP200, hviezdne nebo, so studeným svetlom

Cena: 459,19 EUR

SET pre hviezdne nebo pre miestnosť s rozmermi 4-6 m2. Celkom 200 ks plastových vlákien. Projektor VPAC-1540 vytvára realistický efekt podobný hviezdam so zdrojom svetla 15 W. Tento typ hviezdneho neba má plastové vlákna, a preto sa hodí pre parné sauny a infrasauny až do teploty 80° C, vlákna nemôžu byť inštalovaná v klasickej fínskej saune. Projektor vytvára studené biele svetlo 4000 K (biela farba).

Cariitti Starlight Set, 75 vlákien, 4000K

Cena: 220,79 EUR

Hviezdne nebo, 75 ks plastových vlákien, projektor vytvára realistický efekt podobný hviezdam, pri ktorom svetlo preblikáva. Tento typ hviezdneho neba má plastové vlákna, a preto sa hodí pre parné sauny a infrasauny.