Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Odparovače a difuzéry

Odparovače vody či arómy sú neoddeliteľnou súčasťou sauny. Pomáhajú umocniť pocit kľudu a relaxácie v saune a významne pomáhajú s uvoľnením. Aromatické esencie majú naviac priaznivé zdravotné účinky.

Do otvorov odparovačov nalejeme vodu spolu s koncentrovanou arómou. Rozpálené saunové kamene ohrejú odparovač a ten následne zvlhčí a prevonia saunu. Všetky dodávané typy sú priamo z Fínska. 

Veľmi obľúbený je Duch sauny – takmer každá fínska sauna je strážená týmto bôžikom. Má dokonca aj deti, Elli a Tahvo, ktorí môžu ochraňovať vaše deti.

Populárny je tiež výparník s veľkou nádržou Srdce sauny. Účinne zvlhčuje prostredie sauny prostredníctvom zásobníku, ktorý sa vkladá do priestoru medzi špirály. Saunové kachle ohrejú zásobník a ten následne odparenú vodu prostredníctvom trysky privádza do pohára s kamienkami. 

Efektne medzi saunovými kameňmi vyzerá fontánka s troma tryskami Saunamaestro, do ktorej môžete naliať až 3 dl vody, a následne si užívať 5-10 minút tryskania vody. Tá sa okamžite vyparuje na rozžhavených kameňoch - viď toto video.

Blahodárne účinky výparníku môžete využiť aj v infrakabínach či v interiéroch. Výparník s klasickou sviečkou Aróma Premium obsahuje tiež kryštály soli a esenciálny olej, ktorým kryštály môžete pokvápať.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Odparovacie kamene pre saunové pece Höyrykivet

Cena: 22,73 EUR

Odparovacie kamene pre saunové pece sú vyrobené z prírodného kameňa, na ktorý môžete naliať vodu, vonné esencie či olejčeky. Kocky majú pórovitú štruktúru, vďaka ktorej je možné nechať vôňu v saune rozvinúť. Ručná výroba z Fínska. Cena za set dvoch kusov. Celkom 8 vonných a zvlhčovacích otvorov. Nádherný darček, ktorým potešíte nielen svojich blízkych. Rozmer kameňa 85 x 85 x 60 mm, hmotnosť 1,64 kg.

Kamenná dekorácia - saunový klaun Tahvo (chlapec)

Cena: 14,34 EUR

Kamenná dekorácia - Clown Tahvo. Originálny výrobok priamo z Fínska

Odparovač do sauny LÖYLYNSIELU

Cena: 72,92 EUR

Novinka! Odparovač v tvare výlevky od fínskeho výrobca HÖYRY LÖYLY. Vkladá sa medzi saunové kamene. Vďaka odparovanie vody zaistí dostatočnú vlhkosť v saune. Môžete pridať svoju obľúbenú vôňu. Nádobka je vhodná ako pre elektrické kachle, tak i pre kachle na drevo. Rozmery: 9,5x17x18 cm.

Odparovač vody Saunakko

Cena: 15,75 EUR

Odparovač arómy z prírodného kameňa. V tvare vajíčka pre vonné oleje do sauny. Vkladá sa medzi kamene v ohrievači. Kameň je vyrobený z mastenca. Originál priamo z Fínska. Ručná výroba. Priemer 5,5 cm, výška 6 cm, objem 0,5dl.

Kamenná dekorácia - saunový klaun Elli (dievča)

Cena: 14,34 EUR

Kamenná dekorácia do sauny - klaun Elli (dievča), duch sauny. Originálny výrobok z Fínska. Rozmery 45 x 71 mm, hmotnosť 0,2 kg.

Odparovač arómy do sauny Amfora

Cena: 16,41 EUR

Odparovač vody a arómy do sauny. Originálny výrobok z Fínska. Vkladá sa medzi saunové kamene. Vďaka odparovaniu vody zaistí dostatočnú vlhkosť v saune. Môžete pridať svoju obľúbenú vôňu. Rozmery 56 x 80 mm, objem 60 ml, hmotnosť 0,25 kg.

Odparovacia nádobka do sauny Löylynhenki

Cena: 36,75 EUR

Odparovač vody Löylynhenki. Originálny výrobok priamo z Fínska. Rozmery 86 x 110 mm, objem 0,3 dl, hmotnosť 0,96 kg.

Saunová fontánka Sisukas

Cena: 23,02 EUR

Odparovač vody v podobe saunovej fontánky. Rozmery 56,5 x 82 mm. Objem 0,3 dl, Hmotnosť 0,38 kg.

Kamenný ohrievač párkov Makkaraputki

Cena: 30,98 EUR

Nádoba Makkaraputki na prípravu šťavnatých párkov a klobás v saune. Ideálny darček pre Vašich najbližších, ktorý pobaví. Hmotnosť 0,53 kg.

Odparovač vody Saunamaestro

Cena: 53,67 EUR

Odparovač vody z prírodného kameňa väčších rozmerov. Je zvlášť vhodný do väčších typov ohrievačov a do veľkých sáun, má tri trysky. Voda sa odparuje až 10 minút v závislosti na stupni výhrevu ohrievača. Do odparovača je možné vkvapkávať vonné olejčeky a riedené saunové esencie. Predĺžte si saunovú ,,lázeň" za pomoci saunových výparníkov od Fínskej sauny.

Sauna cup vaporizer - nádoba nad saunové pece (bio, aróma sauna)

Cena: 102,89 EUR

Závesná nádoba pre biosauny a arómasauny. Určená k montáži na vnútornú stenu sauny nad ohrievač. Účinku výrobku sa dosiahne rozpustením aromatických látok a éterických olejov alebo iných vonných látok vo vode. Zvyšovaním výkonu ohrevného zariadenia sauny je voda ohrievaná tak, aby sa tieto látky uvoľňovali do kabíny spolu s vyparujúcou sa vodou. Nádoba je veľmi odolná , vhodná pre kryštály soli a vodu. Pokiaľ sa do misy dostane k soľným kryštálom voda, vzniká silná kyselina, ktorá môže poničiť saunové pece, pokiaľ voda pretečie! Pozor !

Trojprúdová fontánka do sauny Saunatroikka

Cena: 50,72 EUR

Odparovač vody (arómy) s tromi tryskami, z ktorých po zahriatí tryská voda. Po obvode okolo trysky sú vyskladané kamienky, ktoré usmerňujú a spomaľujú vyparovanie. Saunatroikka nádherne zvlhčí Vašu pravú fínsku saunu. Ručne vyrobené vo Fínsku, nádherný darček pre milovníkov sáun a saunovania. Hmotnosť 1,44 kg.

Odparovač SENTIOTEC 0,7l, valec

Cena: 62,40 EUR

Valcový odparovač s maximálnym objemom 0,7l.

Duch sauny HARVIA

Cena: 42,00 EUR

Tento odparovač vody a arómy HARVIA je neoddeliteľnou súčasťou každej sauny vo Fínsku, preto by Duch sauny nemal chýbať ani vo Vašej saune! Odparovač sa umiestňuje tvárou hore, aby vo svojich ústach zachytával vodu, a tú následne odparoval. Originálny ručný fínsky výrobok. Hmotnosť 0,4 kg. Postavte na kamene a polievajte vodou. Prinesie tak šťastie vám i vášmu domu.

Aróma difuzér MIA čierny

Cena: 38,35 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbeného aróma na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť. Doba prevádzky až 10 hodín, pre miestnosti o veľkosti až 30 m2. Funkcia automatického vypnutia. LED indikácia prevádzky. Tichú prevádzku. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba čierna. Rozmery 101 x 90 mm.