Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Ochladzovacie kade

Drevo je pre ľudstvo od pradávna tradičným materiálom a veľmi úzko súvisí s prežívaním dobrej relaxácie. Pre uspokojovanie týchto požiadaviek už niekoľko rokov dodáva Fínska sauna na slovenský trh drevené doplnky najvyššej kvality, ktoré sú výsledkom ručnej práce a zachovania tradičných postupov.

Obľúbeným výrobkom a nevyhnutnou súčasťou každého verejného alebo domáceho wellness centra sú ochladzovacie vane a kade, ktoré poskytujú možnosť správne sa po horúcej kôre ochladiť.

Kade MAXIM1 a MAXIM2

Koupací káď MAXIM1

Jedná sa o ručne vyrábané ochladzovacie kade, zvyčajne z jelšového dreva alebo z dreva kambala. Dominantou našich kadí je dokonalé spracovanie, nerezové obruče pre sťahovanie (ak sa kade nachádzajú v priestoroch s meniacou sa vlhkosťou vzduchu, dochádza ku kontrakcii a zosychaniu, alebo naopak vhkosťou drevo naberá na svojom rozmere). Všetky kade, ktoré predávame, majú akrylátovú výplň pre dlhšiu životnosť. Každá kaďa je vybavená výpusťou a systémom zabraňujúcim preplneniu kade. Teraz sme kade a vane doplnili o nový systém vypúšťania s ovládaním zhora - "McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazke. Súčasťou kade sú schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie a ľahký výstup (profil v akrylátovej výplni). Rozmery 102x78x100cm (výška kade) a 140x78x100cm u verzie MAXIM2.

 

Vane Osiris

Každá vaňa, ktorú ponúkame, je ručne vyrobená z jelšového dreva. Vane z dreva sú doplnené o nerezové obruče (sťahujú vaňu v prípade zosychania) a akrylátovou výplňou spracovanou do vysokého lesku. Vďaka akrylátovej vložke sa vaňa lepšie udržuje čistá a jej prevádzka je čo najmenej ovplyvnená povinnou údržbou. Vaňa je vybavená výpusťou s uzáverom a systémom zabraňujúcim preplneniu. Vložka nevyžaduje žiadnu ďalšiu starostlivosť narozdiel od celodrevených vaní a kadí, ktoré vložky nemajú. Ochladzovací kade aj drevené vane z našej ponuky sa ošetrujú rovnako ako drevený nábytok olejmi s čističmi na nábytok (napríklad známy produkt Pronto atď ..). Rozmery vane Osiris - 152 x 78 x 60-70 cm. Farba akrylátovej vložky je biela.

Aj pre masážne salóny, relaxačné centrá alebo pivné kúpele ponúkame naše vane s akrylátovou vložkou. Z nášho sortimentu postupne vytlačili kúpacie a kúpeľné produkty bez akrylátových výplní. Dôvodom bola predovšetkým veľmi náročná údržba a nedostatočné možnosti dodržania hygienických požiadaviek.

Našich debnársky dodávateľov sme si počas rokov starostlivo vyberali a využívame iba preverené výrobcu s tradíciou. Pri výrobe sú stále používajú tradičné postupy a vďaka citu pre detail sa docieli vyrobenie kvalitných produktov. Výrobky z jelšového dreva sú povrchovo upravené základným lakom, navyše je každý z drevených výrobkov ešte 3x lakovaný vrstviacim lakom. Týmto postupom sa docieli dokonalej ochrany dreva.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Ochladzovacia kaďa MAX1, jelša

Cena: 1 292,52 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX1 s bielou akrylátovou vložkou. Ručne vyrobená z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové sťahovacie obruče - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená, možnosť kaďa prispôsobiť prácu dreva. Súčasťou je výpust s uzáverom otvárateľným pomocou otočného kolieska na prepadu, so systémom zabraňujúcim preplneniu kade, schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie. Rozmery: 102 x 78 x100 cm (š / h / v). Teraz nový systém vypúšťania - "McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazke. Objem cca 350 - 400 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Drevené veko ku kadi MAX1

Cena: 101,18 EUR

Drevené veko zo zmiešaného tvrdého dreva brezy a jelše pre ochladzovací kaďa MAX1, vodotesná preglejka o sile 8 mm. Veko je vystlané mäkkým soft Materiály pre ochranu akrylátové výplne.

Ochladzovacia kaďa LUXOR, vstavaná

Cena: 724,69 EUR

Samostatná kompletne vybavená laminátová vstavaná kaďa LUXOR s rozšíreným horným golierom vhodná na zabudovanie alebo obmurovanie. V modrom alebo bielom prevedení. Rozmery: 75x110x90 cm. Súčasťou je sedačka, prelivový žliabok, flexibilný sifón a tiahlo na ovládanie výpuste. Kaďa neobsahuje svetlo ani napúšťací trysku.

Ochladzovacia kaďa LUXOR

Cena: 1 005,47 EUR

Ochladzovacia kaďa LUXOR s laminátovou vložkou v bielej farbe vr. smrekového obloženie. Súčasťou je sedačka, prelivový žliabok, tiahlo na ovládanie výpuste. Za príplatok je možné zakúpiť napúšťací tryska a schodíky. Rozmery: 101x68x108 cm.

Schodíky k ochladzovacej kadi - celodrevené smrek

Cena: 161,72 EUR

Schodíky k ochladzovacej kadi - celodrevené smrek

Napúšťacia tryska k ochladzovacej kadi LUXOR/ELEGANCE/EXKLUZIV

Cena: 96,09 EUR

Napúšťacia tryska k ochladzovací kadi LUXOR/ELEGANCE/EXKLUZIV. Prívod vody - napojenie hadice k napúšťací tryske buď zo spodnej časti kade (vývod v podlahe), alebo možnosť vyvŕtať dieru zboku plášťa o priemere hadice a odtiaľ sa hadice vyvedie. Hadica musí byť napojená na zdroj vody (batériu alebo kohút), ten však musí mať samozatváracie ventil.

Samostatné schodíky k ochladzovací kadi, jelša

Cena: 92 006,40 EUR

Samostatné schodíky k ochladzovací kadi, jelša. Vďaka schodíkom k ochladzovací kadi sa ľahko dostanete dovnútra aj von. Voliteľné príslušenstvo. Obrázok je ilustratívny, kaďa nie je súčasťou.

Ochladzovacia kaďa ELEGANCE

Cena: 1 171,88 EUR

Ochladzovacia kaďa ELEGANCE s laminátovou vložkou v bielej farbe. Súčasťou je sedačka, tiahlo na ovládanie výpuste. Za príplatok je možné zakúpiť napúšťací tryska a schodíky. Rozmery: 110x78x108 cm. Vonkajšie obloženie je z kvalitného smrekového dreva. Kaďa sa napája na odpad.

Ochladzovacia kaďa MAX1, iroko

Cena: 2 016,00 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX1 s bielou akrylátovou vložkou. Ručne vyrobená z dreva iroko, dokonalé spracovanie, nerezové sťahovacie obruče - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená, možnosť kaďa prispôsobiť prácu dreva. Súčasťou je výpust s uzáverom otvárateľným pomocou otočného kolieska na prepadu, so systémom zabraňujúcim preplneniu kade, schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie. Rozmery: 102 x 78 x100 cm (š / h / v). Teraz nový systém vypúšťania - "McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazke. Objem cca 350 - 400 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Ochladzovacia kaďa MAX2, jelša

Cena: 1 860,00 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX2 pre 2 osoby s bielou akrylátovou vložkou - určená pre 2 osoby. Ručne vyrobené z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové výstuhy pre sťahovanie - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená. Súčasťou kade sú schodíky, gumový špunt a dve sedátka pre pohodlné sedenie. Rozmery 140x78x100 cm (š / h / v). Odtokový kanálik istený zátkou. Objem 500-550 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Ochladzovacia kaďa, CÉDER WRC

Cena: 2 812,50 EUR

Vonkajšia ochladzovací kaďa z cédrového dreva WRC, ktoré je vysoko odolné voči poveternostným podmienkam. Rozmery 90x90 cm. Kaďa je vybavená vstupnými schodíkami a dvomi obručami z nerezovej ocele, ktoré sú odolné proti poveternostným vplyvom na vonkajšej strane a krytu.

Akrylátová vložka pre ochladzovaciu kaďu MAX1

Cena: 601,88 EUR

Akrylátová vložka do ochladzovacej kade MAX1. Dokonalé spracovanie výplne kade pre dlhšiu životnosť. Kaďa je vybavená výpustkou a systémom zabraňujúcom preplneniu kade. Vložka obsahuje jedno sedadlo a je určená pre 1 človeka. Vhodná pre kaďu o rozmeroch 102x78x100cmm (š/d/v). Teraz nový systém vypúšťania -"McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazku.

Drevené veko ku kadi MAX2

Cena: 101,18 EUR

Drevené veko zo zmiešaného tvrdého dreva brezy a jelše pre ochladzovací kaďa Max2, vodotesná preglejka o sile 8 mm. Veko je vystlané mäkkým soft Materiály pre ochranu akrylátové výplne.

Laminátová vložka do kade ELEGANCE, vstavaná

Cena: 588,84 EUR

Náhradná laminátová vložka ku kúpacej kadi ELEGANCE v bielej alebo modrej farbe

Laminátová vložka do kade LUXOR, vstavaná

Cena: 592,97 EUR

Náhradná laminátová vložka ku kúpacej kadi LUXOR v bielej alebo modrej farbe.