Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Ochladzovacie kade a vane

Drevo je pre ľudstvo od pradávna tradičným materiálom a veľmi úzko súvisí s prežívaním dobrej relaxácie. Pre uspokojovanie týchto požiadaviek už niekoľko rokov dodáva Fínska sauna na slovenský trh drevené doplnky najvyššej kvality, ktoré sú výsledkom ručnej práce a zachovania tradičných postupov.

Obľúbeným výrobkom a nevyhnutnou súčasťou každého verejného alebo domáceho wellness centra sú ochladzovacie vane a kade, ktoré poskytujú možnosť správne sa po horúcej kôre ochladiť.

Kade MAXIM1 a MAXIM2

Koupací káď MAXIM1

Jedná sa o ručne vyrábané ochladzovacie kade, zvyčajne z jelšového dreva alebo z dreva kambala. Dominantou našich kadí je dokonalé spracovanie, nerezové obruče pre sťahovanie (ak sa kade nachádzajú v priestoroch s meniacou sa vlhkosťou vzduchu, dochádza ku kontrakcii a zosychaniu, alebo naopak vhkosťou drevo naberá na svojom rozmere). Všetky kade, ktoré predávame, majú akrylátovú výplň pre dlhšiu životnosť. Každá kaďa je vybavená výpusťou a systémom zabraňujúcim preplneniu kade. Teraz sme kade a vane doplnili o nový systém vypúšťania s ovládaním zhora - "McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazke. Súčasťou kade sú schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie a ľahký výstup (profil v akrylátovej výplni). Rozmery 102x78x100cm (výška kade) a 140x78x100cm u verzie MAXIM2.

 

Vane Osiris

Každá vaňa, ktorú ponúkame, je ručne vyrobená z jelšového dreva. Vane z dreva sú doplnené o nerezové obruče (sťahujú vaňu v prípade zosychania) a akrylátovou výplňou spracovanou do vysokého lesku. Vďaka akrylátovej vložke sa vaňa lepšie udržuje čistá a jej prevádzka je čo najmenej ovplyvnená povinnou údržbou. Vaňa je vybavená výpusťou s uzáverom a systémom zabraňujúcim preplneniu. Vložka nevyžaduje žiadnu ďalšiu starostlivosť narozdiel od celodrevených vaní a kadí, ktoré vložky nemajú. Ochladzovací kade aj drevené vane z našej ponuky sa ošetrujú rovnako ako drevený nábytok olejmi s čističmi na nábytok (napríklad známy produkt Pronto atď ..). Rozmery vane Osiris - 152 x 78 x 60-70 cm. Farba akrylátovej vložky je biela.

Aj pre masážne salóny, relaxačné centrá alebo pivné kúpele ponúkame naše vane s akrylátovou vložkou. Z nášho sortimentu postupne vytlačili kúpacie a kúpeľné produkty bez akrylátových výplní. Dôvodom bola predovšetkým veľmi náročná údržba a nedostatočné možnosti dodržania hygienických požiadaviek.

Našich debnársky dodávateľov sme si počas rokov starostlivo vyberali a využívame iba preverené výrobcu s tradíciou. Pri výrobe sú stále používajú tradičné postupy a vďaka citu pre detail sa docieli vyrobenie kvalitných produktov. Výrobky z jelšového dreva sú povrchovo upravené základným lakom, navyše je každý z drevených výrobkov ešte 3x lakovaný vrstviacim lakom. Týmto postupom sa docieli dokonalej ochrany dreva.

Cena:

Ochladzovacia kaďa MAX1

Cena: 1 283,11 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX1 s bielou akrylátovou vložkou. Ručne vyrobená z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové sťahovacie obruče - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená, možnosť kaďa prispôsobiť prácu dreva. Súčasťou je výpust s uzáverom otvárateľným pomocou otočného kolieska na prepadu, so systémom zabraňujúcim preplneniu kade, schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie. Rozmery: 102 x 78 x100 cm (š / h / v). Teraz nový systém vypúšťania - "McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazke. Objem cca 350 - 400 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Drevená lakovaná vaňa OSIRIS, jelša

Cena: 1 359,62 EUR

Drevená vaňa Osiris s akrylátovou vložkou. Rozmery drevené vane Osiris - 152 x 78 x 60-70 cm. Farba akrylátové vložky je biela. Súčasťou dodávky je aj vypúšťací systém, uzatvárateľná výpust nemeckej značky Viega s uzáverom otvárateľným pomocou otočného kolieska na prepadu. Materiály nerez (obruče), jelša (korpus), povrchovo je drevo upravené lodným lakom. Objem 350 - 400 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Ochladzovacia kaďa MAX2

Cena: 1 620,99 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX2 s bielou akrylátovou vložkou - určená pre 2 osoby. Ručne vyrobené z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové výstuhy pre sťahovanie - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená. Súčasťou kade sú schodíky, gumový špunt a dve sedátka pre pohodlné sedenie. Rozmery 140x78x100 cm (š / h / v). Odtokový kanálik istený zátkou. Objem 500-550 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Drevené veko ku kadi MAX1

Cena: 101,18 EUR

Drevené veko pre ochladzovaciu kaďu Max1, preglejka o hrúbke 8 mm. Veko je vystlané mäkkým soft materiálom pre ochranu akrylátovej výplne.

Ochladzovacia vložka LUXor

Cena: 727,53 EUR

Samostatná kompletne vybavená laminátová vstavaná vložka LUXOR s rozšíreným horným límcom vhodná k zabudovaniu alebo obmurovanú. V modrom alebo bielom prevedení. Rozmery: 75 x 110 x 90 cm. Bez svetla a napúšťacej trysky. Obrázok je len ilustratívny, vložka nie je v drevenej podšívke. Dodáva sa v dvoch variantoch, ako oválná vložka na obloženie z dreva alebo obdĺžnikový golier.

Akrylátová vložka pre ochladzovaciu kaďu MAX2

Cena: 990,35 EUR

Akrylátová vložka do ochladzovacej kade MAX2. Dokonalé spracovanie výplne kade pre dlhšiu životnosť. Kaďa je vybavená výpustkou a systémom zabraňujúcom preplneniu kade. Vložka obsahuje dve sedadlá a je určená pre 2 ľudí. Vhodná pre kaďu s rozmermi 140x78x100cmm (š/d/v). Teraz nový systém vypúšťania -"McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazku.

Drevené veko ku kadi MAX2

Cena: 101,18 EUR

Drevené veko pre ochladzovaciu kaďu Max2, preglejka o hrúbke 8 mm. Veko je vystlané mäkkým soft materiálom pre ochranu akrylátovej výplne.

Napúšťacia tryska k ochladzovacej kadi LUXor/Elegance

Cena: 77,65 EUR

Napúšťacia tryska k ochladzovací kadi LUXOR / Elegance. Prívod vody - napojenie hadice k napúšťací tryske buď zo spodnej časti kade (vývod v podlahe), alebo možnosť vyvŕtať dieru zboku plášťa o priemere hadice a odtiaľ sa hadice vyvedie. Hadica musí byť napojená na zdroj vody (batériu alebo kohút), ten však musí mať samozatváracie ventil.

Ochladzovacia kaďa Elegance

Cena: 1 151,15 EUR

Ochladzovacia kaďa ELEGANCE s bielou laminátovou vložkou. Táto kaďa Elegance je vybavená sedačkou, prepadom a automatickou výpusťou. Ku kadi je možné tiež dodať napúšťaciu trysku s farebným osvetlením. Vonkajšie obloženie - smrek. Rozmery 110 x 78 x 108 cm (dĺžka x šírka x výška) V cene kade nie sú zahrnuté schodíky. Možno doobjednať zo smreku alebo cédru.

Ochladzovacia kaďa LUXor

Cena: 1 009,41 EUR

Laminátová kaďa s bohatou výbavou vysokej kvality. Je vybavená sedačkou, prielivovým žľabom, tiahlom ovládanou výpusťou a flexibilným sifónom. Vrátane smrekového obkladu. Schodíky nie sú súčasťou, iba voliteľne - drevené alebo laminátové s dreveným obkladom. Rozmery: 70 x 105 x 105 cm. Kaďa LUXor neobsahuje svetlo ani trysku.

Akrylátová vložka pre ochladzovaciu kaďu MAX1

Cena: 891,53 EUR

Akrylátová vložka do ochladzovacej kade MAX1. Dokonalé spracovanie výplne kade pre dlhšiu životnosť. Kaďa je vybavená výpustkou a systémom zabraňujúcom preplneniu kade. Vložka obsahuje jedno sedadlo a je určená pre 1 človeka. Vhodná pre kaďu o rozmeroch 102x78x100cmm (š/d/v). Teraz nový systém vypúšťania -"McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazku.

Drevené veko ku kadi LUXor, smrek

Cena: 103,53 EUR

Oválne veko ploché z fínskeho smreku k ochladzovacej kadi LUXor, zákazková výroba.

Ochladzovacia vložka Exkluziv

Cena: 918,59 EUR

Samostatná kompletne vybavená laminátová vstavaná vložka Exkluziv s rozšíreným horným límcom vhodná k zabudovaniu alebo obmurovaniu. V modrom alebo bielom prevedení. Súčasťou je napúšťacia tryska a zabudované svetlo. Rozmery: 75 x 110 x 90 cm.

Samostatné schodíky k ochladzovací kadi, jelša

Cena: 117,65 EUR

Samostatné schodíky k ochladzovací kadi, jelša. Vďaka schodíkom k ochladzovací kadi sa ľahko dostanete dovnútra aj von. Voliteľné príslušenstvo. Obrázok je ilustratívny, kaďa nie je súčasťou.

Schodíky k ochladzovacej kadi - celodrevené céder

Cena: 275,29 EUR

Schodíky k ochladzovacej kadi - celodrevené céder