Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Ochladzovacie bazény

Rocky - moderný ochladzovací bazénik s prelivovou hranou

Štýlový ochladzovací bazénik z kompozitného materiálu. Bazénik má veľkú výhodu pri osadzovaní - dá sa integrovať bez nutnosti podpornej konštrukcie do rôznorodých priestorov. Keď ale podstavnú konštrukciu využijete, môže byť bazénik voľne postavený v miestnosti alebo vonku a následne obložený materiálom dizajnovo podobným interiéru alebo exteriéru budovy. Bazénik je opatrený prelivovou hranou a povrchom z umelého kameňa.

Jeho prednosťou je premyslený dizajn, ktorý kladie dôraz predovšetkým na účelnosť - teda dobré schladenie tela po saunovaní. Používanie bazénika je veľmi pohodlné.

Ochlazovaní bazének Rocky

Vstup do bazénika je zaistený tromi schodíky, ktoré sú navyše vybavené protišmykovou úpravou. Výpust na dne je prakticky uspôsobená pre čistenie a vypúšťanie. Horná hladina z jednej strany ohraničuje preliv, ktorý umožní odplavenie povrchových nečistôt na hladine vody. Nečistoty sú odplavené priamo do výpuste. Bazénik sa dá opatriť filtrom alebo tiež termoizolačným krytom a ohrevom pre trvalé použitie v zime.

Použité materiály: 12 mm gelcoat - materiál, ktorý vyniká dokonalosťou povrchového spracovania, dá sa opravovať a tvorí pritom dojem kameňa. Hojne sa používa napríklad v lodnom priemysle.

Rozmery - 120 × 190 × 120 cm

Hmotnosť - 120 Kg

Objem vody - 930 l

Výber farebného spracovania:

 

Cena doplnkov:

  •           Nosný pozinkovaný rám - 7900, - Kč *
  •           Armatúry výpustí a prepadu - 3900, - Kč *
  •           Termoizolácia bazénika - 3900, - Kč *
  •           Termoizolačný kryt - 7900, -Kč *
  •           Integrované svetlo pod hladinu vody s trafom - 8900, - Kč *
  •           Ohrev 8-12 ° C - 11900, - Kč *
  •           Nerezové madlo - 6900, - Kč *
  •           Piesková filtrácia - 6900, - Kč *

* Ceny doplnkov bez DPH

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Nerezové madlo k bazénika Rocky

Cena: 295,31 EUR

Nerezové madlo k bazéniku Rocky, doplnok. Uľahčuje vstup a výstup z bazénika.

Ochladzovací bazén ROCKY pre komerčné wellness

Cena: 5 331,47 EUR

Štýlový ochladzovací bazénik ROCKY z veľmi odolného kompozitného materiálu, vhodný do komerčného prostredia wellness zariadení. Tento model bazénika obsahuje v sete okrem škrupiny tiež nosný oceľový rám, aretačná nožičky (4 ks), 1 x prepadová výpust, 1 x dnová výpust (nerezové armatúry), LED RGB svetlo + trafo 230 V / 12 V, piezo tlačidlo na škrupine IP68 (3 x), automatické vypúšťanie a napúšťanie bazénika, riadiaci systém. Bazénik môže byť za príplatok vybaviť nerezovým madlom a termoizolačným krytom, ktorý zaistí ideálnu teplotu a zároveň zabráni zamrznutiu v prípade vonkajšej inštalácie. Škrupinu možno vyrobiť hneď v niekoľkých farebných prevedení vr. trblietok.

Termoizolačný kryt k bazéniku Rocky

Cena: 464,06 EUR

Termoizolačný kryt k bazéniku Rocky, doplnok.

Ochladzovací bazén ROCKY

Cena: 2 521,41 EUR

Štýlový ochladzovací bazénik ROCKY z veľmi odolného kompozitného materiálu, jeden z najpredávanejších modelov na trhu. Tento model bazénika obsahuje v sete okrem škrupiny tiež nosný oceľový rám, aretačná nožičky (4 ks), 1 x prepadová výpust, 1 x dnová výpust (nerezové armatúry), 1 x napúšťací tryska. Bazénik ROCKY oceníte po saunovaní vonku aj vo vnútri. Pohodlne prejde i 800mm dverami. Zvoliť môžete nadzemné i zapustenú inštaláciu. Schodíky s protišmykovou úpravou zase zaistí bezpečný vstup aj výstup. Bazénik možno doplniť ďalej za príplatok nerezovým madlom, pôsobivým LED osvetlením, elektronickým systémom pre napúšťanie, vypúšťanie i obmenu vody, alebo termoizolačným krytom, ktorý zaistí ideálnu teplotu a zároveň zabráni zamrznutiu v prípade vonkajšej inštalácie. Škrupinu možno vyrobiť hneď v niekoľkých farebných prevedení vr. trblietok.

Ochladzovací bazén ROCKY s RGB svetlom

Cena: 2 667,19 EUR

Štýlový ochladzovací bazénik ROCKY z veľmi odolného kompozitného materiálu. Tento model bazénika obsahuje v sete okrem škrupiny tiež nosný oceľový rám, aretačná nožičky (4 ks), 1 x prepadová výpust, 1 x dnová výpust (nerezové amratury), LED RGB svetlo + trafo 230 V / 12 V, piezo tlačidlo na škrupine IP68 (môže byť / nemusí - je možné napojiť aj na vypínač). Bazénik možno doplniť ďalej za príplatok nerezovým madlom, termoizolačným krytom, alebo automatickým napúšťaním a vypúšťaním bazénika. Škrupinu možno vyrobiť hneď v niekoľkých farebných prevedení vr. trblietok.