Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Oplachové vedrá

Okrem drevených ochladzovacích či naopak prehrievacích kadí ponúkame tiež polievacie vedrá, niekedy tiež označované ako prúdové sprchy. Výhoda polievacie vedier je v automatickom dopúšťaní vody. Dodávame ich vo viacerých prevedeniach - napríklad dubové vedro s plastovou vložkou o objeme 20 l a jelšové vedro "FIN -FEEL" o objeme 18 l. Pre výrobu vedier sú zámerne zvolené tvrdé, trvanlivé drevá.

Použitie oplachového vedra je možné ako v exteriéri, tak aj v interiéri. Ak sa oplachové vedro používa vonku, je nutné dať pozor na to, aby ľad nepoškodil drevené nádoby.

Oplachové vedrá je vhodné pravidelne ošetrovať. Podrobné informácie o starostlivosti nájdete pri zakúpení v návodoch produktov.

Súčasťou je vždy všetko príslušenstvo - konzola na pripevnenie na stenu, skrutky, lano, automatický napúšťací mechanizmus s reguláciou množstva napustenej vody, na ktorý si jednoducho napojíte váš vývod vody. Montáž na stenu je jednoduchá vďaka predvŕtaným otvorom. Upozorňujeme, že polievanie studenou vodou nemusí byť pre každého príjemné.

 

 

 

Cena: