Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Oplachové vedrá

Okrem drevených ochladzovacích či naopak prehrievacích kadí ponúkame tiež polievacie vedrá, niekedy tiež označované ako prúdové sprchy. Výhoda polievacie vedier je v automatickom dopúšťaní vody. Dodávame ich vo viacerých prevedeniach - napríklad dubové vedro s plastovou vložkou o objeme 20 l a jelšové vedro "FIN -FEEL" o objeme 18 l. Pre výrobu vedier sú zámerne zvolené tvrdé, trvanlivé drevá.

Použitie oplachového vedra je možné ako v exteriéri, tak aj v interiéri. Ak sa oplachové vedro používa vonku, je nutné dať pozor na to, aby ľad nepoškodil drevené nádoby.

Oplachové vedrá je vhodné pravidelne ošetrovať. Podrobné informácie o starostlivosti nájdete pri zakúpení v návodoch produktov.

Súčasťou je vždy všetko príslušenstvo - konzola na pripevnenie na stenu, skrutky, lano, automatický napúšťací mechanizmus s reguláciou množstva napustenej vody, na ktorý si jednoducho napojíte váš vývod vody. Montáž na stenu je jednoduchá vďaka predvŕtaným otvorom. Upozorňujeme, že polievanie studenou vodou nemusí byť pre každého príjemné.

 

 

 

Cena:

Oplachové vedro FIN-FEEL, 20 l, jelša

Cena: 605,13 EUR

Oplachové vedro ručnej výroby veľmi vysokej kvality. Použité materiály kvalitný nerez, jelša. Sada obsahuje montážnu konzolu, tiahlo vo forme lana, napúšťací ventil s reguláciou množstva napúšťanej vody. Jednoduchá montáž. Produkt, ktorý nesmie vo wellnesse chýbať. Objem veľkostne 29 l, vojde sa do neho až 20 l vody.

Polievacie vedro KAMBALA interiérové, 18 l

Cena: 532,05 EUR

Vedro z masívneho dreva kambala nemeckej výroby s plavákovým doplňovaním vody. Precízna ručná práca, mnohovrstvový lak s vysokou odolnosťou vhodný do interiéru. Pokiaľ sa jedná o vedro pre externé použitie vonku, informujte nás. Dokonalé spracovanie, nerezové nosné prvky. Súprava obsahuje nápustný ventil, tiahlo vo forme lana, konzolu z nerezu, uchycovacie spony, návod. Objem veľkostne cca 29 l, vojde sa do neho až 18 l vody.

Sprchovacie vedro, 15l

Cena: 348,24 EUR

Drevené sprchovací vedro s objemom 15 litrov s vysoko odolným lanom, sifónom a nerezovou rukoväťou. Priemer 41,5, výška 30 cm. Produkt, ktorý nesmie vo vašej sprche chýbať. Vedro sa na stenu ľahko montuje. Malo by byť celoročne ošetrované vodou kvôli rozťahovanie a sťahovanie dreva. Materiál tmavá jelša, hnedé lano.

Vonkajší ochladzovací vedro Kambala, 29l

Cena: 583,72 EUR

Ochladzovací vedro Kambala na stenu, vhodné pre vonkajšie použitie. Objem 29l. Vnútri modrá plastová vložka, automatické dopúšťanie pomocou plaváka. Odolné voči poveternostným vplyvom.

Ochladzovacie vedro dubové s plastovou výplňou, 20 l

Cena: 362,68 EUR

Novinka! Ochladzovacie vedro dubové na stenu s plavákovým systémom pre automatické naplnenie vodou. Objem 20 l.

Oplachové vedro - osika, 18l

Cena: 235,29 EUR

Moderné oplachové vedro z osikového dreva s objemom 18 litrov, vďaka vyliatiu vody priamo na hlavu vám dopraje vodopádový efekt. Po vytiahnutí páky sa voda automaticky doplní. Rozmery 715x500x800mm.