Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Oplachové vedrá

Okrem drevených ochladzovacích či naopak prehrievacích kadí ponúkame tiež polievacie vedrá, niekedy tiež označované ako prúdové sprchy. Výhoda polievacie vedier je v automatickom dopúšťaní vody. Dodávame ich vo viacerých prevedeniach - napríklad dubové vedro s plastovou vložkou o objeme 20 l a jelšové vedro "FIN -FEEL" o objeme 18 l. Pre výrobu vedier sú zámerne zvolené tvrdé, trvanlivé drevá.

Použitie oplachového vedra je možné ako v exteriéri, tak aj v interiéri. Ak sa oplachové vedro používa vonku, je nutné dať pozor na to, aby ľad nepoškodil drevené nádoby.

Oplachové vedrá je vhodné pravidelne ošetrovať. Podrobné informácie o starostlivosti nájdete pri zakúpení v návodoch produktov.

Súčasťou je vždy všetko príslušenstvo - konzola na pripevnenie na stenu, skrutky, lano, automatický napúšťací mechanizmus s reguláciou množstva napustenej vody, na ktorý si jednoducho napojíte váš vývod vody. Montáž na stenu je jednoduchá vďaka predvŕtaným otvorom. Upozorňujeme, že polievanie studenou vodou nemusí byť pre každého príjemné.

 

 

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Vedro FIN-FEEL, polievacie, oplachové 20 l, jelša

Cena: 605,13 EUR

Oplachové vedro ručnej výroby veľmi vysokej kvality. Použité materiály kvalitný nerez, jelša. Sada obsahuje montážnu konzolu, tiahlo vo forme lana, napúšťací ventil s reguláciou množstva napúšťanej vody. Jednoduchá montáž. Produkt, ktorý nesmie vo wellnesse chýbať. Objem veľkostne 29 l, vojde sa do neho až 20 l vody.

Polievacie vedro STANDARD, tmavá jelša, 22 l

Cena: 293,65 EUR

Drevené sprchovací vedro s tyčovým mechanizmom s objemom 22 litrov s vysoko odolným lanom, sifónom a nerezovou rukoväťou. Dopustenie vody maximálne 15-18 litrov. Priemer 41,5cm, výška 30 cm. Produkt, ktorý nesmie vo vašej sprche chýbať. Vedro sa na stenu ľahko montuje. Malo by byť celoročne ošetrované vodou kvôli rozťahovanie a sťahovanie dreva. Materiál tmavá jelša, hnedé lano.

Vedro KAMBALA, polievacie, oplachové 18l

Cena: 529,97 EUR

Vedro z masívneho dreva kambala nemeckej výroby s plavákovým doplňovaním vody. Precízna ručná práca, mnohovrstvový lak s vysokou odolnosťou vhodný do interiéru. Pokiaľ sa jedná o vedro pre externé použitie vonku, informujte nás. Dokonalé spracovanie, nerezové nosné prvky. Súprava obsahuje nápustný ventil, tiahlo vo forme lana, konzolu z nerezu, uchycovacie spony, návod. Vonkajšie objem kompletného vedrá cca 29 l, kapacita max. 18 l vody.

Oplachové exteriérové vedro KAMBALA, 18l

Cena: 622,69 EUR

Ochladzovací exteriérové Kambala na stenu, vhodné pre vonkajšie použitie. Vonkajšie objem kompletného vedrá 29 l, kapacita max. 18 l vody. Vnútri modrá plastová vložka, automatické dopúšťanie pomocou plaváka. Odolné voči poveternostným vplyvom.

Polievacie vedro STANDARD, jelša, 22 l

Cena: 293,65 EUR

Drevené sprchovací vedro s tyčovým mechanizmom s objemom 22 litrov s vysoko odolným lanom, sifónom a nerezovou rukoväťou. Dopustenie vody maximálne 15-18 litrov. Priemer 41,5cm, výška 30 cm. Produkt, ktorý nesmie vo vašej sprche chýbať. Vedro sa na stenu ľahko montuje. Malo by byť celoročne ošetrované vodou kvôli rozťahovanie a sťahovanie dreva. Materiál jelša, hnedé lano.

Sprchovacie vedro - osika, 18l

Cena: 145,44 EUR

Moderné oplachové vedro z osikového dreva s objemom 18 litrov, vďaka vyliatiu vody priamo na hlavu vám dopraje vodopádový efekt. Po vytiahnutí páky sa voda automaticky doplní. Rozmery 715x500x800mm.

Polievacie vedro 15l, jelša

Cena: 334,12 EUR

Jelšové polievacie vedro s objemom 15 litrov. Možno ho upevniť na strop alebo na stenu. Vedro je vybavené systémom napúšťania, lanom, nerezovú konzol a uchycovacími sponami.