Sme stabilne rastúca česká firma s trinásťročnou históriou.
Sme jediným autorizovaným dodávateľom špičkovej fínskej technológie Harvia a autorizovaným dodávateľom spoločností Cariitti, Ha Serv a Rento.

Zaistili sme distribučnú sieť prostredníctvom obchodných partnerov.
Našou víziou je ponúkať v Českej a Slovenskej republike špičkové výrobky súvisiace so saunovaním s pridanou hodnotou: vysokou úrovňou technickej podpory a služieb. Zabezpečujeme preto servis, pozáručný servis a opravy, školenia a odborné poradenstvo výrobkov Harvia a  Cariitti.

 

Sme najväčšie servisné a skladové centrum v ČR. 95 % výrobkov a drevín máme skladom. Realizáciu typizovaných i atypických sáun, infra a parných kabín vykonávame od roku 2008, pravidelne využívame viac než sedemdesiatročné skúsenosti našej partnerskej firmy Harvia.

 

Využite naše špecializované showroomy v Bratislave, Prahe, Brne a Českých Budejoviciach na osobnú návštevu a prehliadku sáun a technológií.
 

Sme členmi

Asociácia pre elektronickú komerciu (APEK) je združením 317 firiem, podnikateľov a odborníkov v elektronickom obchode. Asociácia bola založená v roku 1998 ako nezávislá organizácia, ktorá podporuje rozvoj elektronického obchodu v Českej republike. Medzi členov APEKu patria najväčšie české internetové obchody, popredné softvérové spoločnosti a finančné inštitúcie.

Asociácia bazénov a sáun Českej republiky (ABAS ČR) združuje prevádzkovateľov bazénov, sáun, wellness a ďalších regeneračných zariadení. ABAS ČR taktiež profesne zastrešuje spoločnosti, ktoré uvedené prevádzky projektujú, stavajú, vybavujú, alebo pre nich zabezpečujú servis.

Poslaním asociácie je rozvoj odboru. Medzi stále činnosti patrí i vzdelávanie zamestnancov a záujemcov z odboru a poradenstvo vrátane vypracovávania odborných posudkov. ABAS ČR sa podieľa na tvorbe a novelizácii odborovej legislatívy a spolupracuje s orgánmi štátnej správy. Asociácia je členom ISS (International Sauna Society - Medzinárodná asociácia sáun) a aktívne spolupracuje s Českou asociáciou wellness.

Naši partneri

Harvia Oy

Robí z vyťažených ľudí súčasnej doby ľudí uvoľnených a zrelaxovaných. V strede hektického života vám Harvia sauna ponúka príležitosť prirodzeného stavu odpočinku vychádzajúceho z tradície fínskej sauny a fínskeho saunovania.  V saunách firmy Harvia vám doplnkové elementy z prírodných materiálov - drevo, lávové kamene a voda svojou kombináciou umožnia skutočné psychické i fyzické uvoľnenie.  

Populárne modely Harvia boli vyvíjané pre každodenné užívanie. Každá saunová pec reprezentuje najvyššiu technickú kvalitu. Saunové pece nie sú len ekonomické pri dennom užívaní, ale taktiež prinášajú dotyk štýlového dizajnu do vašej sauny a skutočný pocit osviežujúceho saunovania. Veľká ponuka výrobkov uspokojí ako bežných užívateľov, tak i komerčných prevádzkovateľov sáun. Kontrolné jednotky saunových pecí prinášajú správne riešenia, pokiaľ požadujete jednoduchú reguláciu vašich saunových pecí. Viac na www.harvia.fi.

Už viac než 70 rokov sa vo svete používajú sauny Harvia.
Harvia vyvinula širokú škálu produktov do sauny  pre potreby rôznych typov sáun. Spoločnosť bola založená v roku 1950. Založil ju pradedo Tapani Harvia a rozširoval svoj projekt po desaťročia z malej umeleckej dielne až po vedúceho svetového producenta saunových pecí. Harvia zostala fínskym rodinným podnikom a teraz zamestnáva viac ako 300 ľudí.

Sentiotec

Rakúska spoločnosť Sentiotec GmbH dodáva saunové a wellness produkty ako pre domácu, tak i pre komerčnú sféru. Medzi portfólio produktov značky patria saunové pece, regulátory sauny, teplomery a vlhkomery, koncentráty vonných esencií, vedrá a naberačky, presýpacie hodiny, saunové dvere, osvetlenie, opierky chrbta a podhlavníky, saunové kamene, osviežovače sauny, vône, saunové peelingy, mentolové kryštály a ďalšie príslušenstvo. Ďalej sú to produkty pre infrasauny ako regulátory infrasáun, infražiariče a príslušenstvo, parné generátory a esencie pre parný kúpeľ, vonné oleje, LED farebné osvetlenie, reproduktory do sauny a ďalšie.

Spoločnosť sídli v Regau, v Rakúsku. Od 18. novembra 2016, Sentiotec GmbH pôsobí ako dcérska firma Harvia Group Oy. 

Cariitti Oy

Je veľmi známou rodinnou firmou, ktorá sa nachádza vo Fínsku. Firma je špecialistom na vývoj a výrobu optických svetelných efektov a LED farebných svetiel pre sauny a kúpeľne. Cariitti Oy je priekopníkom v riešení osvetlenia pomocou farebných efektov.

Všetky činnosti Cariitti sú založené na ceste inovácii so silným dôrazom na to, aké má požiadavky užívateľ. Svetelné efekty uspokoja i toho najnáročnejšieho užívateľa. Firma Cariitti je známa hlavne pre vysokú kvalitu pri všetkých produktov a obsiahle "know how".  V mnohých svetových súťažiach získala spoločnosť celú radu ocenení dokonalosti a kvality.

Ha serv

Spoločnosť Ha Serv patrí medzi najväčších svetových výrobcov tepelne upraveného dreva. Firma sa špecializuje na spracovanie dreva do sáun. 

Úcta k drevu, ako k nádhernému prírodnému materiálu, sa odráža v precíznom a kvalitnom spracovaní každého výrobku. Medzi najrozšírenejšie produkty patria saunové palubovky z jelše a osiky, a to v rôznom prevedení zahrňujúcim i moderný termowood a kefovanú úpravu. Ďalšími obľúbenými výrobkami sú lavicové moduly, slúžiace na jednoduché zariadenie interiéru sauny či lehátka a iné drobnejšie doplnky z dreva.

Msaha

Dovážané smrekové drevo pochádza z Mäntsäly, južného regiónu Fínska neďaleko hlavného mesta Helsinky. Fínsky smrek je krásnym klasickým obkladom sauny, charakteristický sukovitou štruktúrou a zásmolkami, ktoré dodávajú saune charakteristickú vôňu dreva. Každý finálny výrobok je dôkazom profesionálneho a zodpovedného prístupu k tak tradičnému materiálu, ako je práve drevo.

Rento

Fínska firma vyrábajúca jedinečné saunové doplnky, ktoré z pobytu v saune vytvoria nezabudnuteľný zážitok. Kvalitné výrobky inšpirované prírodou začínajú pri saunových vedrách, pokračujú cez saunové kamene, metličky a kefy až po široký sortiment kozmetiky. Môžete si vybrať čokoľvek od sprchových gélov, masážnych olejov a sviečok, peelingov, medových krémov a mydiel. Obľúbené sú i saunové esencie príjemných vôní, dotvárajúce tú správnu atmosféru k celkovej relaxácii tela i duše.

Vossen

Je rakúsky výrobca kvalitných froté ručníkov, županov a iných textilných doplnkov. Už v roku 1925 prišiel zakladateľ spoločnosti Vossen s myšlienkou premeniť luxusný materiál froté, určený len pre vyvolených, na produkt, ktorý si môže dovoliť každý, súčasne však zachoval jeho vysokú kvalitu.

logo-vision
Využívame informačný
systém Vision ERP.

Spoločnosť Horavia s.r.o. využivá informačný systém VISION ERP.

Ekonomický informačný systém VISION ERP od firmy Vision software s.r.o. sa zaoberá tvorbou a implementáciou ekonomických a výrobných informačných systémov, dodávkami výpočtovej techniky (výkonné sieťové servery, pracovné a grafické stanice, hardvérové komponenty a periférie, siete) a realizáciami integrovaných riešení. Korene spoločnosti siahajú do roku 1992. Za 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu sa predovšetkým vďaka kvalitným produktom podarilo vybudovať rozsiahlu klientelu obsahujúcu niekoľko sto zákazníkov, a preto možno povedať, že dnes patrí Vision software s.r.o. k významným dodávateľom informačných systémov v segmente stredných a väčších firiem.

 

Manažment kvality je certifikovaný podľa noriem 9001:2008 a všetci pracovníci spoločnosti poznajú politiku kvality svojej spoločnosti a uplatňujú ju v praxi.

Zavřít
Loading...