Poznáme perfektne náš produkt, najlepšie, nikto iný ho tak dobre nepozná – k tomu nám pomáha náš Fínsky partner Harvia, ktorý je v samotnom srdci kolísky saunovania. Je špička v odbore a preto sme presvedčení, že máme dokonalý produkt, o ktorý sa môžeme oprieť. V tom čo robíme, sa snažíme byť najlepší na trhu a darí sa nám. Sme schopní preniesť z Fínska atmosféru saunovania a samotnú saunu lepšie ako ostatné konkurenčné firmy, sauna je rokmi preverená kultúrna záležitosť. K fínskej tradícii neodmysliteľne sauna patrí a my toho môžeme byť súčasťou a tvoriť v Česku niečo čo dáva zmysel.

 

Vieme ako urobiť (produkt, služby, servis) čo najlepšie a sme na to hrdí, snažíme sa zlepšovať, chceme sa učiť a zdokonaľovať, čo nevieme sa radi naučíme a urobíme lepšie, procesy zefektívňujeme, Spolupracujeme s odborníkmi a profesionálmi vo svojich odboroch a tak sa neustále zdokonaľujeme.

 

Naša misia

Dodávať kvalitné riešenie individuálne každému zákazníkovi, presvedčiť zákazníka o správnosti zvoleného riešenia a šíriť severskú kultúru saunovania.

 

Naše ciele
  • Trvalo udržateľná pozícia na trhu, chceme byť stabilný za 20 rokov
  • Spokojný a fungujúci tím
  • Čo najkvalitnejšie služby a podpora
  • Čo najrýchlejšie a najodbornejšie riešenie potrieb zákazníka, zákazník je náš rovnocenný partner

 

Prácu robíme s láskou. Sauna nás baví.
Zavřít
Loading...