Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Nápoje do sauny

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Wellness nápoj do sauny, ananás, 700ml

Cena: 1,83 EUR

Špeciálny wellness nápoj do sauny s príchuťou ananásu, ktorý podporuje metabolizmus a rehydratáciu tela behom a po saunovaní. Vyvinutý pre aktívnych športovcov, saunárov a ľudí, ktorí sa venujú wellness aktivitám. Maximálna denná spotreba je 5 fliaš po 700 ml. Nápoj obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, a tiež účinné spaľovače tukov Synephrine a L-Carnitine. Bez cukru. Objem 700 ml.

Wellness nápoj do sauny, pomaranč, 700ml

Cena: 1,83 EUR

Špeciálny wellness nápoj do sauny s príchuťou pomaranča, ktorý podporuje metabolizmus a rehydratácii tela behom a po saunovaní. Vyvinutý pre aktívnych športovcov, saunárov a ľudí, ktorí sa venujú wellness aktivitám. Maximálna denná spotreba je 5 fliaš. Nápoj obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, a tiež účinné spaľovače tukov Synephrine a L-Carnitine. Bez cukru. Objem 700 ml.

Wellness nápoj do sauny, citrón, 700ml

Cena: 1,83 EUR

Špeciálny wellness nápoj do sauny s príchuťou citrónu, ktorý podporuje metabolizmus a rehydratáciu tela behom a po saunovaní. Vyvinutý pre aktívnych športovcov, saunárov a ľudí, ktorí sa venujú wellness aktivitám. Maximálna denná spotreba je 5 fliaš po 700 ml. Nápoj obsahuje množstvo vitamínov a minerálov, a tiež účinné spaľovače tukov Synephrine a L-Carnitine. Bez cukru. Objem 700 ml.