Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Naberačky

Súčasťou pravého fínskeho saunovania je vždy vedro a naberačka na polievanie rozžhavených saunových kameňov. Pokiaľ si nie ste istí, ako ich používať, prečítajte si text o rôznych typoch saunovania.

Ponúkame kvalitné drevené naberačky Harvia s dĺžkou 36 a 48 cm. V ponuke máme tiež rôzne farebne hliníkové či kovové naberačky, vždy však s drevěnou rukoväťou, aby ste sa nepopálili. Drevené naberačky nikdy po saunovaní nenechávajte vo vedre s vodou, naopak ich čo najskôr nechajte vyschnúť.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Naberačka HARVIA 36 cm

Cena: 15,48 EUR

Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovaniu - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť.

Naberačka HARVIA Legend

Cena: 74,04 EUR

Naberačka HARVIA Legend. Drevené madlo sa v saune nezahrieva. Efektné kombinácia dreva a čierneho kovu. Remeselný vzhľad, tradičný dizajn, kvalita HARVIA.

Drevená naberačka do sauny BASIC

Cena: 14,06 EUR

Drevená naberačka Basic od spoločnosti SENTIOTEC. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovania - polievanie saunových kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť. Dĺžka rukoväte 36cm.

Hliníková naberačka Rento, dechtovo hnedá

Cena: 27,09 EUR

Moderná naberačka z hliníka, rukoväť laminovaný bambus. Dĺžka 43cm.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, biela

Cena: 39,53 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba biela.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, námornícka modrá

Cena: 32,14 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba svetlo modrá - námornícka modr.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, čierna

Cena: 39,53 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba čierna.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, červená

Cena: 39,53 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba červená.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, zelená

Cena: 39,53 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba zelená.

Naberačka HARVIA 48 cm

Cena: 23,16 EUR

Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 48 cm, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovaniu - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť.

Hliníková naberačka Rento, šampanská

Cena: 27,09 EUR

Moderná naberačka z hliníka, rukoväť laminovaný bambus. Dĺžka 43cm.

Drevená naberačka SENTIOTEC 52cm

Cena: 22,73 EUR

Drevená naberačka s dĺžkou 52 cm a objemom 100 ml. Je vyrobená z borovicového dreva.

PISARA biokompozitní vedro s naberačkou renta, tmavo modré

Cena: 32,14 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedrá: 5 l. Farba tmavo modrá.

Hliníková naberačka Rento, brusnicová

Cena: 23,76 EUR

Moderná naberačka z hliníka, rukoväť laminovaný bambus. Dĺžka 43cm.

Hliníková naberačka Rento, oranžová

Cena: 23,76 EUR

Moderná naberačka z hliníku, rukoväť laminovaný bambus. Farba vedra je oranžová. Dĺžka naberačky 43cm.