Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Naberačky

Súčasťou pravého fínskeho saunovania je vždy vedro a naberačka na polievanie rozžhavených saunových kameňov. Pokiaľ si nie ste istí, ako ich používať, prečítajte si text o rôznych typoch saunovania.

Ponúkame kvalitné drevené naberačky Harvia s dĺžkou 36 a 48 cm. V ponuke máme tiež rôzne farebne hliníkové či kovové naberačky, vždy však s drevěnou rukoväťou, aby ste sa nepopálili. Drevené naberačky nikdy po saunovaní nenechávajte vo vedre s vodou, naopak ich čo najskôr nechajte vyschnúť.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Naberačka HARVIA 36 cm

Cena: 16,83 EUR

Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovaniu - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť.

Drevená naberačka do sauny BASIC

Cena: 14,06 EUR

Drevená naberačka Basic od spoločnosti SENTIOTEC. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovania - polievanie saunových kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť. Dĺžka rukoväte 36cm.

Dizajnová naberačka do sauny

Cena: 76,71 EUR

Novinka! Dizajnová naberačka s dĺžkou 68 cm, rozmer 13 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovania - polievanie saunových kameňov v kachliach vodou. Objem 0,2 l.

Naberačka HARVIA Legend

Cena: 78,09 EUR

Naberačka HARVIA Legend. Drevené madlo sa v saune nezahrieva. Efektná kombinácia dreva a čierneho kovu. Remeselný vzhľad, tradičný dizajn, kvalita HARVIA.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, čierna

Cena: 39,38 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba čierna.

Dizajnová naberačka do sauny, guľatá

Cena: 58,09 EUR

Novinka! Dizajnová guľatá naberačka s dĺžkou 70 cm, priemer gule 10 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovania - polievanie saunových kameňov v kachliach vodou. Objem 0,5 l.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, zelená

Cena: 39,38 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba zelená.

Hliníková naberačka Rento, dechtovo hnedá

Cena: 26,99 EUR

Moderná naberačka z hliníka, rukoväť laminovaný bambus. Dĺžka 43cm.

Naberačka HARVIA 48 cm

Cena: 23,20 EUR

Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 48 cm, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovaniu - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť.

Drevená naberačka SENTIOTEC - 41 cm, céder

Cena: 11,04 EUR

Klasická naberačka z cédrového dreva. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovaniu - polievanie saunových kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť. Dĺžka rukoväte 41cm.

Hliníková naberačka Rento, šampanská

Cena: 26,99 EUR

Moderná naberačka z hliníka, rukoväť laminovaný bambus. Dĺžka 43cm.

PISARA biokompozitní vedro s naberačkou renta, tmavo modré

Cena: 32,02 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitního materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedrá: 5 l. Farba tmavo modrá.

Hliníková naberačka Rento, oranžová

Cena: 23,67 EUR

Moderná naberačka z hliníku, rukoväť laminovaný bambus. Farba vedra je oranžová. Dĺžka naberačky 43cm.

Nerezová naberačka SENTIOTEC s drevenou rukoväťou - 40 cm, borovica

Cena: 27,00 EUR

Nerezová naberačka s rukoväťou z borovicového dreva. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovaniu - polievanie saunových kameňov v kachliach vodou. Dĺžka rukoväte je 40 cm.

Hliníková naberačka Rento, čierna

Cena: 26,99 EUR

Moderná naberačka z hliníka, rukoväť laminovaný bambus. Dĺžka 43cm, farba čierna.