Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Možnosti platenia

1. Na dobierku - tovar zaplatíte prepravcovi pri dodaní, priamo na Vami určenej adrese.

2. Platobnou kartou online - najrýchlejšie vybavenie objednávky, expedície v nasledujúcom pracovnom dni.

3. Službou ePlatby + (bankovým prevodom) - expedície objednávky v nasledujúcom pracovnom dni po prijatí platby. Expresní bankový prevod (u ČSOB, ERA, UniCredit bank, Equa Bank, Slovenská sporiteľňa, Raiffeissenbank, KB, mBank, GE Money Bank, Sberbank, FIO banka). Bankový prevod (do 2 dní u ostatných bánk.

 

Podrobnejšie o spôsoboch platby:

2. Platobnou kartou

Pre úhradu objednávky má platiteľ možnosť využiť platbu kartou online. Pri prvej platbe sa zobrazí štandardné platobná brána, kde platiteľa zadá údaje o platobnej karte a údaje pre 3-D Secure overenie, čím je zaistená najvyššia možná úroveň zabezpečenia. Kartové dáta budú uložené na strane banky. V prípade ďalšej objednávky registrovaného platcu, po potvrdení objednávky, sa zobrazí len krátka kotofikace "prebieha platba", pltáce už nie je smerovaný na platobnú bránu a následne e-shop zobrazí výsledok platby.

3. Bankovým prevodom 

Bankové spojenie:

MONETA Money Bank, a. S
EUR: 188291291/0600

IBAN: CZ26 0600 0000 0001 8829 1291
SWIFT BIC: AGBACZPP

Po odoslaní objednávky má Platiteľ možnosť využiť službu ePlatby +, ktoré ho presmeruje na internetové bankovníctvo jeho banky. Platiteľ prostredníctvom internet bankingu odošle Platbu. Predávajúci expeduje tovar ihneď po prijatí potvrdenia o úhrade. Prevody peňazí majú dosahovať prostredníctvom účtu spoločnosti ComGate Payments a.s.

Citlivé vstupné údaje, ktoré zadávate do systému internetového bankovníctva, sú chránené platobnými bránami bánk a nedostávajú sa do prostredia tretích strán. Spracovatelia platieb vidí len informácie o transakcii, ktoré im banka s odoslanú transakcií oznámia.

Uzatvorením kúpnej zmluvy dáva kupujúci predávajúcemu súhlas so spracovaním svojich kontaktných údajov a to až do doby jeho písomného vyjadrenia nesúhlasu s týmto spracovaním. Kontaktné údaje, ktoré kupujúci uvedie pri objednaní, slúžia výhradne pre našu potrebu a nebudú poskytnuté iným subjektom s výnimkou spracovateľov platieb.