Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Medy a peelingy

Saunové medy príjemne voňajú, sú bez umelých aditív, vyživujú vašu pokožku a sú jednoducho zmývateľné – po saunovaní stačí krátka sprcha.

Veľmi obľúbený je medový či kakaovo-medový peeling s pravými kakaovými bôbmi. Okrem bohatého vyživenia pokožky vás naviac zbaví odumretých buniek kože, ktoré sa budú dať po predchádzajúcom saunovaní ľahšie odstrániť. Pre správnu starostlivosť o pokožku je však dobré vedieť ako sa spávne saunovať – pravá fínska sauna znamená nižšiu teplotu a časté polievanie kachlí.

Náš špeciálny med do sauny Selluliitti Hunaja vám pomôže zbaviť sa celulitídy na vašom zadku. Novinkou sú v našej ponuke voňavé medové krémy od mladej fínskej firmy Rento - čučoriedkový, eukalyptový a letne brezový.

Pri používaní medu a peelingu v saune nezabudnite na saunové podložky, aby ste ochránili saunové lavice pred pôsobením týchto výrobkov.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Medový peeling do sauny s mätou a soľou

Cena: 11,72 EUR

Relaxačné med do sauny, určené pre nanesenie na pokožku tela. Vyrobené z kvalitného estónskeho medu. Med obsahuje mätový olej, olej z pečených klíčkov, olivový olej a soľ, ktoré majú jemný peelingový efekt. K medu dostanete krásnu drevenú lyžičku. Balenie 200g.

Peeling do sauny A-PPEAL-COCOA, 250 ml

-31% Cena: 6,00 EUR

Peeling do sauny A-PPEAL-COCOA, 250ml.

Med do sauny s extraktom tea tree

Cena: 16,41 EUR

Relaxačnýmed do sauny, určené pre nanesenie na pokožku tela. Vyrobené z kvalitného estónskeho medu. Med obsahuje čajovníka, olej z pečených klíčkov a olivový olej. K medu dostanete krásnu drevenú lyžičku. Balenie 200g.

Medový peeling do sauny s kávou a levanduľou

Cena: 16,41 EUR

Relaxačný med do sauny, určené pre nanesenie na pokožku tela. Vyrobené z kvalitného estónskeho medu. Med obsahuje levanduľový extrakt, olej z pečených klíčkov, olivový olej a mletú kávu, ktorý má jemný peelingový efekt. K medu dostanete krásnu drevenú lyžičku. Balenie 200g.

Peelingová soľ - Červený pomaranč, 200g

Cena: 9,36 EUR

Peelingová soľ s vôňou červeného pomaranča podporuje dýchanie v saune. Použitie: vmasírujte v saune na vlhkú pokožku. Balenie obsahuje 200 g kryštálikov soli. Možno dodať tiež v balení 1 kg alebo 10 kg.

Medový krém do sauny Rento - Svätojánska breza, 150 ml

Cena: 13,59 EUR

Rozmaznávajte svoje telo pomocou ľahko aplikovateľného medového krému, ktorý dodá Vašej pokožke potrebné výživné látky. Vaša pokožka bude zamatovo hebká a vláčna. Naneste na čistú pokožku, nechajte pôsobiť v teple sauny a potom opláchnite. Novo v balení 150 ml.

Peelingový krém do sauny - Eucamentol

Cena: 12,12 EUR

Jemný peelingový krém do sauny voňajúce po chladivé kombinácii mentolu a eukalyptu. objem 200ml

Peeling do sauny A-PPEAL-HONEY, 250 ml

Cena: 8,44 EUR

Peeling do sauny A-PPEAL-HONEY, 250 ml

Med do sauny - Hunaja, medový 200g

Cena: 16,59 EUR

Pravý med do sauny Hunaja, určený pre nanesenie na pokožku tela. Med sa nanáša pred vstupom do sauny, po saunovaní sa osprchuje. Originálny fínsky výrobok. Med obsahuje esenciálne oleje. Váha: 200g.

Peelingový krém do sauny - Červený pomaranč

Cena: 12,12 EUR

Jemný peelingový krém do sauny s vôňou šťavnatého červeného pomaranča. objem 200ml

Peelingová soľ - Levanduľa a mäta, 200g

Cena: 9,36 EUR

Peelingová soľ s vôňou levandule a mäty podporuje dýchanie v saune a ochladzuje kožu. Použitie: vmasírujte v saune na vlhkú pokožku. Balenie obsahuje 200 g kryštálikov soli. Možno dodať tiež v balení 1 kg alebo 10 kg.

Medový krém do sauny Rento - Čučoriedka, 150ml

Cena: 14,44 EUR

Rozmaznávajte svoje telo pomocou ľahko aplikovateľného medového krému, ktorý dodá Vašej pokožke potrebné výživné látky. Originál od fínskej firmy Rento (Rento - fínsky "relaxovať"). Vaša pokožka bude zamatovo hebká a vláčna. Naneste na čistú pokožku, nechajte pôsobiť v teple sauny a potom opláchnite.

Peelingový krém do sauny - Levanduľa & Mäta

Cena: 12,12 EUR

Jemný peelingový krém do sauny sa upokojujúci chladivú vôňou levandule a mentolu. objem 200ml

Peelingová soľ - Med, 200g

Cena: 9,36 EUR

Peelingová soľ s vôňou medu podporuje dýchanie v saune. Použitie: vmasírujte v saune na vlhkú pokožku. Balenie obsahuje 200 g kryštálikov soli. Možno dodať tiež v balení 1 kg alebo 10 kg.

Peelingová soľ - Eukamentol, 200g

Cena: 9,36 EUR

Peelingová soľ s vôňou eukamentolu podporuje dýchanie v saune a ochladzuje kožu. Použitie: vmasírujte v saune na vlhkú pokožku. Balenie obsahuje 200 g kryštálikov soli. Možno dodať tiež v balení 1 kg alebo 10 kg.