Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Medy a peelingy

Saunové medy príjemne voňajú, sú bez umelých aditív, vyživujú vašu pokožku a sú jednoducho zmývateľné – po saunovaní stačí krátka sprcha.

Veľmi obľúbený je medový či kakaovo-medový peeling s pravými kakaovými bôbmi. Okrem bohatého vyživenia pokožky vás naviac zbaví odumretých buniek kože, ktoré sa budú dať po predchádzajúcom saunovaní ľahšie odstrániť. Pre správnu starostlivosť o pokožku je však dobré vedieť ako sa spávne saunovať – pravá fínska sauna znamená nižšiu teplotu a časté polievanie kachlí.

Náš špeciálny med do sauny Selluliitti Hunaja vám pomôže zbaviť sa celulitídy na vašom zadku. Novinkou sú v našej ponuke voňavé medové krémy od mladej fínskej firmy Rento - čučoriedkový, eukalyptový a letne brezový.

Pri používaní medu a peelingu v saune nezabudnite na saunové podložky, aby ste ochránili saunové lavice pred pôsobením týchto výrobkov.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Medový krém do sauny Rento - Breza, 150 ml

Cena: 20,12 EUR

Rozmaznávajte svoje telo pomocou ľahko aplikovateľného medového krému, ktorý dodá Vašej pokožke potrebné výživné látky. Vaša pokožka bude zamatovo hebká a vláčna. Naneste na čistú pokožku, nechajte pôsobiť v teple sauny a potom opláchnite. Novo v balení 150 ml.

Medový peeling do sauny eukalyptový

Cena: 11,72 EUR

Relaxačný med do sauny, určené pre nanesenie na pokožku tela. Vyrobené z kvalitného estónskeho medu. Med obsahuje eukalyptový extrakt, olej z pečených klíčkov a olivový olej. K medu dostanete krásnu drevenú lyžičku. Balenie 200g.

Medový peeling do sauny s mätou a soľou

Cena: 11,72 EUR

Relaxačný med do sauny, určené pre nanesenie na pokožku tela. Vyrobené z kvalitného estónskeho medu. Med obsahuje mätový olej, olej z pečených klíčkov, olivový olej a soľ, ktoré majú jemný peelingový efekt. K medu dostanete krásnu drevenú lyžičku. Balenie 200g.

Medový krém do sauny Rento - Arktické borovica, 150 ml

Cena: 20,12 EUR

Rozmaznávajte svoje telo pomocou ľahko aplikovateľného medového krému, ktorý dodá Vašej pokožke potrebné výživné látky. Originál od fínskej firmy Rento (Rento - fínsky "relaxovať"). Vaša pokožka bude zamatovo hebká a vláčna. Naneste na čistú pokožku, nechajte pôsobiť v teple sauny a potom opláchnite.

Peelingová soľ - Levanduľa a mäta, 200g

Cena: 9,36 EUR

Peelingová soľ s vôňou levandule a mäty podporuje dýchanie v saune a ochladzuje kožu. Použitie: vmasírujte v saune na vlhkú pokožku. Balenie obsahuje 200 g kryštálikov soli. Možno dodať tiež v balení 1 kg alebo 10 kg.

Peelingový krém do sauny - Eucamentol

Cena: 12,12 EUR

Jemný peelingový krém do sauny voňajúce po chladivé kombinácii mentolu a eukalyptu. objem 200ml

Peelingový krém do sauny - Levanduľa & Mäta

Cena: 12,12 EUR

Jemný peelingový krém do sauny sa upokojujúci chladivú vôňou levandule a mentolu. objem 200ml

Peeling do sauny A-PPEAL-HONEY, 250 ml

Cena: 8,44 EUR

Peeling do sauny A-PPEAL-HONEY, 250 ml

Peeling do sauny A-PPEAL-COCOA, 250 ml

-31% Cena: 6,00 EUR

Peeling do sauny A-PPEAL-COCOA, 250ml.

Peeling na nohy Rento - Mäta, 100 ml

Cena: 11,43 EUR

Rento peeling na nohy, mint s vulkanickou pemzou. Vulkanická pemza s prídavkom mätového oleja obrusuje zrohovatelú pokožku a zanecháva pokožku na chodidlách hladkú a príjemne hebkú na dotyk. Aplikujte na pokožku 2-3 krát týždenne. Hydratujte krémom na nohy od značky Rento. Balenie 100 ml.

Peelingová soľ - Med, 200g

Cena: 9,36 EUR

Peelingová soľ s vôňou medu podporuje dýchanie v saune. Použitie: vmasírujte v saune na vlhkú pokožku. Balenie obsahuje 200 g kryštálikov soli. Možno dodať tiež v balení 1 kg alebo 10 kg.

Medový peeling do sauny s kávou a levanduľou

Cena: 16,41 EUR

Relaxačný med do sauny, určené pre nanesenie na pokožku tela. Vyrobené z kvalitného estónskeho medu. Med obsahuje levanduľový extrakt, olej z pečených klíčkov, olivový olej a mletú kávu, ktorý má jemný peelingový efekt. K medu dostanete krásnu drevenú lyžičku. Balenie 200g.

Peelingová soľ do sauny MIKY, 500 g

Cena: 11,82 EUR

Peelingová soľ do sauny, infrasauny aj parné kúpele! Peelingová soľ do sauny zvyšuje účinky saunovania, zintenzívňuje potenie, čistí a obohacuje pokožku o minerály. Vhodná pre všetky typy pleti. Pre jedno použitie stačí 10 - 15 g soli. Mineralizovaná soľ z Mŕtveho mora je šetrnejšie k vašej pokožke. Balenie 500g.

Medový peeling sauny s extraktom tea tree

Cena: 16,41 EUR

Relaxačný med do sauny, určené pre nanesenie na pokožku tela. Vyrobené z kvalitného estónskeho medu. Med obsahuje čajovníka, olej z pečených klíčkov a olivový olej. K medu dostanete krásnu drevenú lyžičku. Balenie 200g.

Peelingová soľ - Eucamentol, 10 kg

Cena: 113,52 EUR

Peelingová soľ s vôňou eukamentolu podporuje dýchanie v saune a ochladzuje kožu. Použitie: vmasírujte v saune na vlhkú pokožku. Balenie obsahuje 10kg kryštálikov soli. Možno dodať tiež v balení 200g alebo 1kg. Ekonomické balenie, vhodné pre verejné prevádzky.