Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Masážne prostriedky

Fínske mastencové kamene majú schopnosť dlhodobo uchovávať teplo, preto sú vhodné pre rôzne masáže a terapie. Kameň totiž v kombinácii s teplom veľmi účinne uvoľňuje svaly a myseľ. Mastenec má staršie pomenovanie ako mydlový kameň, pretože pri dotyku pripomína povrch mydla.

Masážne kamene pred masážou jednoducho nahrejte v hrnci s horúcou vodou alebo v elektrickej rúre. Správna teplota kameňov pre masírovanie by sa mala pohybovať okolo 60 °C, radšej ale na začiatku masážny kameň len ľahko priložte a presvedčte sa, že je teplota pre masírovaného príjemná.

 

Masáže s bedrovým masážnym kameňom krásne uvoľňujú celú bedrovú chrbticu a jej nervové zakončenia. Telo tiež príjemne prehrejú. Mastencové kamene majú viaceré využitie – napríklad masážne chladiace kamene na oči Orbits redukujú vaky pod očami.

V ponuke máme aj sadu čadičových kameňov v štýlovom bambusovom balení, ktorým iste potešíte svojich známych.

S  masážnou rukavicou sa jednoducho zbavíte starej pokožky – skvelá je tiež na masáž. Vybrať si môžete tiež drevenú masážnu sadu proti celulitíde, ktorá má kompaktné rozmery, a vojde sa vám tak do kabelky.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Masážny kameň Harmony Joy

Cena: 41,95 EUR

Masážny kameň Harmony Joy, v balení navyše aj masážny olejček 125 ml. Rozmery: 72 x 60 mm, hmotnosť 0,7 kg. Masáž odstraňuje bolesť, svalové kŕče a zlepšuje krvný obeh i metabolizmus. Teplo a vibrácie kameňa pôsobia na energetické cesty, ktoré patria k určitému vnútornému orgánu v ľudskom tele. Po masáži sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Kameň do dlane

Cena: 11,72 EUR

Masážny kameň, ktorý perfektne padne do dlane. Priemer 55 mm, hmotnosť 0,3 kg. Hodvábny povrch, jednoduchá údržba.

Masážny kameň strednej veľkosti

Cena: 8,91 EUR

Masážny kameň strednej veľkosti, rozmery: 75 x 30 mm, hmotnosť: 0,3 kg. Pre aktívnu masáž je nutné mať po ruke hneď niekoľko kameňov. Nikdy nepokladajte rozžeravené kamene priamo na kožu. Použite uterák alebo plachtu.

Masážny kameň na tvár

Cena: 5,86 EUR

Kameň na masáž tváre, rozmery: 56 x 16 mm, hmotnosť: 0,1 kg. Pre docielenie požadovanej efektivity musí kameň zostať teplý po veľmi dlhú dobu.

Masážny kameň bedrový

Cena: 18,28 EUR

Masážny kameň, ktorý je určený k masáži bedier. Nikdy nepokladajte rozžeravené kamene priamo na kožu. Použite uterák, alebo plachtu, aby nedošlo k spáleniu pokožky. Vzhľadom k vysokej kvalite mastencových masážnych kameňov, používajte len tie najkvalitnejšie masážne oleje. Rozmery: šírka: 50 mm-125 mm, výška: 125 mm, hmotnosť: 1 kg.

Masážny olej, 200 ml

Cena: 24,02 EUR

Masážny olej z bobúľ rakytníka, objem 200 ml. Originálny fínsky výrobok od firmy Rento. Vynikajúci olej z prírodných terapeutických olejov pre dokonalú masáž celého tela. Uvoľní napäté svaly a navodí pocit pokoja a relaxácie. Pre všetky typy pleti. Vyživuje a hydratuje pokožku.