Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Infrasauny luxusné

Interiérové modely infrasáun sú pýchou fínskeho výrobcu HARVIA, ktorý má viac než dvadsaťročnú skúsenosť s ich výrobou. Drevené obklady a lavice, osvetlenie - všetko je navrhnuté a vyrobené s maximálnou precíznosťou. Základná rada Harvia Radiant sa vyznačuje jednoduchým, ale účelným dizajnom. Radiant splní všetko, čo od infrasauny očakávate, a to za skvelú cenu. Môžete ju inštalovať prakticky v akomkoľvek suchom prostredí (napríklad v spálni). Sauna Radiant vás prekvapí tým, ako neuveritaľne rýchlo je pripravená - nezaberie vám totižto viac ako 10 minút!

Pre tých, ktorí sa neuspokoja len so skvelým saunovaním, ale chcú, aby domáca infrasauna bola zároveň krásnym dizajnovým prvkom, sú pripravené dva rady luxusných infrasáun - Rubic a Rondium. Prémiové materiály, veľké tabule skla a dreva, precízne spracované kovové prvky a šikovne umiestnené osvetlenie - jednoduché, ale krásne.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu: