Do novo navrhnutého bytu v centre Brna sme s potešením realizovali túto skvostnú fínsku saunu z tmavých materiálov a s čelným presklením.

Obklad sauny je tvorený palubovkami z jelše v termo úprave, ešte vykefovaním upravený na starší vzhľad, v modernom, ostrom STS profile 15x150, odtieň bol navyše stmavnutý viacerými vrstvami parafínového oleja do sauny. Lavice sú vyrobené z borovice špeciálneho profilu Scala 26x117 mm (opäť v úprave Thermowood).

Číre bezpečnostné 8mm sklo je v drevenom ráme a hliníkových lištách, s dvermi na špeciálnych pántoch sklo-sklo. Saunu ovláda externá regulácia Harvia Xenio, podporená prídavnou výkonovou jednotkou LTY, s možnosťou nastavenia oneskorenia zapnutia sauny, doby prevádzky, aktuálnej a požadovanej teploty a ovládania svetiel. Rýchle vyhriatie zaistí nová masívna elektrická pec Harvia Modulo Alto s výkonom 16,5 kW.

 

Osvetlenie zabezpečuje dvojica svetelných zdrojov - klasické saunové svetlo v tienidle Harvia Legend, pre vytvorenie atmosféry doplnené podlavicovým LED osvetlením. Rovnaký štýl má i čierne oceľové vedro Legend 8l spolu s naberačkou Legend či teplomer z rovnakej dizajnovej línie. Správnu relaxáciu dotvorí MP3 saunový prehrávač s ovládaním zo sauny a dvoma reproduktormi umiestnenými pod lavicou, na odpočinok po saunovaní slúžia lehátka Jazer.

Opis a rozmery

Opis:

Vstavaná sauna s čelným presklením

 

Rozmery:
220 x 180 x 205 cm

Materiál

  • Obloženie z Termo jelše kefovanej, STS
  • Interiér z dosiek Termo Borovice Scala 26 x 117 mm

Dvere:
Veľkoformátové bezpečnostné sklo, pánty sklo-sklo

Vybavenie

Pec:  

Harvia Modulo Alto 16,5 kW

 

Osvetlenie sauny:

LED osvetlenie

klasické saunové svetlo v tienidle Harvia Legend

Zavřít
Loading...