Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Osvetlenie exteriérov, bazénov a interiérov

Aby ste doma nemali osadenú holú saunu v nepekne vyzerajúcom okolí, ponúkame širokú škálu doplnkového príslušenstva k vašej saune. Vašu relaxačnú miestnosť pri saune či bazéne si môžete jemne nasvietiť, aby vám v odpočinku nebránilo veľmi výrazné hlavné osvetlenie - nezabudnite, že pre relaxáciu platia iné zásady nasvietenia, než na bežnú činnosť. Osvetlenie Cariitti sa špecializuje na priestory, ktoré je náročné osvietiť, ako sú práve sauny, bazény a exteriéry, ale aj podhľadové a interiérové svetlá.

Tam, kde potrebujete kvalitné osvetlenie, ktoré vám vydrží po celé desaťročia bez údržby, vyberte Cariitti. Získate zodpovedajúci stupeň krytia a moderné, s najväčšou starostlivosťou a kvalitou zostrojené technológie od firmy, ktorá si všetok vývoj i výrobu zabezpečuje iba vo Fínsku.

 
 

Interiérovým svietidlám sa musí venovať ešte väčšia pozornosť. Správne zvolené svetlo šetrí vaše oči, menej namáha váš mozog, uľavuje vám od stresu, dizajn osvetlenia vám potom prináša pridanú hodnotu - nikto sa nechce obklopovať škaredými vecami, ktoré podvedome ovplyvňujú váš vkus, vaše vnímanie sveta, vašu pohodu. Správne zvolené osvetlenie môže zmeniť obyčajné veci na luxusné.

 

Dizajnové lustre sú potom absolútnym skvostom, či už zvolíte minimalistické panely, ktoré sú viac umeleckým obrazom ako svetlom, alebo lustre osadené kryštály Swarovski.

Do moderných bytových domov či víl je čím ďalej žiadanejšie tzv. Hviezdne nebo - súprava optických vlákien (ich počet podľa veľkosti vášho stropu) s projektorom. Vlákna môžu byť pre zvýšenie efektu opäť osadená kryštálmi Swarovski, môžete si vybrať farebnú teplotu hviezd, alebo môže celé nebo vytvárať efekt iskrenia jednotlivých hviezd.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Cariitti vložka PP32-S14 pre osvetlenie S - Paver

Cena: 5,72 EUR

Vložka pre osvetlenie S - Paver.

Cariitti špunt do vložky PP32-S16 pre osvetlenie S - Paver

Cena: 5,72 EUR

Špunt do vložky PP32-S14 pre osvetlenie S - Paver.

Cariitti set S-PAVER RGBW 3200 - 5 ks hl. báza

Cena: 983,85 EUR

Sada 5 ks osvetlenia LED S-Paver 3200 je vyrobené z kyselinovzdornej ocele. Jeho použitie je veľmi populárne pre osvetlenie vodných a vonkajších plôch, napr. bazénov, víriverk, príjazdových ciest či záhradných terás. 4.4 W - 350 mA SMD led, sériové pripojenie. 5 m prepojovacieho káblu a transformátor sú zahrnuté v cene.

Cariitti AMONET biela, stropné osvetlenie

Cena: 78,89 EUR

Stropné osvetlenie LED, 4 W, IP44, sklo Satin, hliníkový rám bielej farby.

Cariitti S-PAVER LED RGBW 3200 hl. báza, IP68

Cena: 176,91 EUR

LED osvetlenie S-Paver je vyrobené z kyselinovzdornej ocele. Jeho použitie je veľmi populárne pre osvetlenie vodných a vonkajších plôch, napr. bazénov, víriverk, príjazdových ciest či záhradných terás. RGBW 4.4 W - 350mA SMD led, sériové pripojenie. 5 m prepojovacieho káblu je zahrnutého v cene, transformátor v cene nie je.

Cariitti sada GP65 LED 9, osvetlenie schodišťa

Cena: 393,21 EUR

Sada osvetlenia LED pre schodisko stmievateľná, 9 x 1 W, IP44, stmievateľný transformátor a káble sú v cene.

Cariitti set S-PAVER LED 3300 - 6 ks šr. Báza

Cena: 746,94 EUR

Sada 6 ks osvetlenia LED S-Paver 3300 je vyrobené z kyselinovzdornej ocele. Jeho použitie je veľmi populárne pre osvetlenie vodných a vonkajších plôch, napr. bazénov, víriverk, príjazdových ciest či záhradných terás. 1 W - 350 mA SMD led, sériové pripojenie. 5 m prepojovacieho káblu a transformátor sú zahrnuté v cene.

Cariitti TOIVE 1150 mm, dekoratívne svetlo

Cena: 412,95 EUR

Dekoratívne osvetlenie na stenu LED s montážnou doskou 1150 x 200 mm, 2 x 1 W, číra farba, transformátor v cene.

Cariitti S-PAVER LED 3200 hl. báza, IP68

Cena: 99,61 EUR

LED osvetlenie S-Paver je vyrobené z kyselinovzdornej ocele. Jeho použitie je veľmi populárne pre osvetlenie vodných a vonkajších plôch, napr. bazénov, víriverk, príjazdových ciest či záhradných terás. 1W - 350mA SMD led, sériové pripojenie. 5 m prepojovacieho káblu je zahrnutého v cene, transformátor v cene nie je.

Cariitti podsvietený držiak na uteráky LED

Cena: 126,68 EUR

Dizajnové svetlo do kúpeľne z nerezu a skla Satin s priemerom 55 mm. Osvetlenie funguje na technológii centrálneho projektoru a optických vlákien, ktoré nie sú zahrnuté v cene.

Cariitti set S-PAVER LED 3200 - 6 ks hl. báza

Cena: 567,61 EUR

Sada 6 ks osvetlenia LED S-Paver 3200 je vyrobené z kyselinovzdornej ocele. Jeho použitie je veľmi populárne pre osvetlenie vodných a vonkajších plôch, napr. bazénov, víriverk, príjazdových ciest či záhradných terás. 1 W - 350 mA SMD led, sériové pripojenie. 5 m prepojovacieho káblu a transformátor sú zahrnuté v cene.

Cariitti set S-PAVER LED 3300 - 4 ks šr. Báza

Cena: 521,54 EUR

Sada 4 ks osvetlenia LED S-Paver 3300 je vyrobené z kyselinovzdornej ocele. Jeho použitie je veľmi populárne pre osvetlenie vodných a vonkajších plôch, napr. bazénov, víriverk, príjazdových ciest či záhradných terás. 1 W - 350 mA SMD led, sériové pripojenie. 5 m prepojovacieho káblu a transformátor sú zahrnuté v cene.

Cariitti podsvietené umývadlo 42 cm LED

Cena: 497,25 EUR

Dizajnové svetlo do kúpeľne s priemerom 42 cm, doporučené teploty od -30 do 40 °C, max. výkon 8 W. Balenie obsahuje umývadlo a zdroj pre LED svetlá. Neobsahuje batériu.

Cariitti AMONET chróm, stropné osvetlenie

Cena: 78,89 EUR

Stropné osvetlenie LED, 4 W, IP44, sklo Satin, hliníkový rám vo farbe chrómu.

Cariitti ARCTIC SKY biela, svetlo na stenu

Cena: 702,84 EUR

Svetlo na stenu LED, biela farba. 1 W / 350 mA, IP44, transformátor IP20 v cene