Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Kupacie sudy HOT TUB

Kúpacia sudy čiže kade HOT TUB sú určené na relaxáciu a odpočinku po celý rok - v zime hrejú, v lete chladí.

Ručne vyrobený kúpacie sud slúži pre dokonalé potešenie z vonkajšej kúpele, či už vonku páli slnko alebo sneží. Pri teplote okolo 40 ° C dochádza k najväčšiemu uvoľneniu svalov a svalovej tenzie, pobyt v zahriatom sude teda simuluje kúpeľné podmienky. Pobyt v sude je navyše spoločenská záležitosť - kúpať sa môžete podľa veľkosti suda v 4 - 10 ľuďoch - ideálny ako prekvapenie na domácej party. Kúpacia sud sa tešia tiež veľkej obľube u ľudí, ktorí majú radi vane jacuzzi. Vodu v kúpacom sude ohrievajú kachle na drevo umiestnená vnútri alebo mimo neho kade. Topí sa suchým drevom.

Výrobok je zostavený z drevených a kovových častí. Kúpacie sud, jeho skelet, je ručne vyrobený zo škandinávskeho smreku, sibírskeho smrekovca alebo z dreva thermowood. Drevo je sušené na 10%, takže sa pri kontakte s vodou roztiahne, a utesní tak všetky škáry.

Zaberie to minútu: vyplňte formulár, naceníme vám kúpacie sud s doplnkami presne pre vás:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Použité materiály: obvyklé sú 40 mm palubovky stenové, 38 mm palubkypodlahové (dno), nerezový plech je použitý na sťahovacie pásy - (sila 40x2mm) s nastaviteľnými maticami M16 - 2 kusy obručou. Ponorné kachle sú vyrobené z hliníka, ktorého súčasťou je nerezový tvarovaný dymovod s výškou 2 m. Obvyklá sú tiež kachle externé (neponorná).
Novo dodávame kade aj s krásnou modrou plastovou vložkou, ktorá odolá všetkým poveternostným podmienkam a zubu času - nikdy vám nepretečie a je úplne jednoduchá na údržbu a čistenie. Dodáva sa s externými pecou s výkonom 25 kW, vo veľkosti 200 cm - uvoľnenie v nej nájde 7-8 ľudí.

Priemerná doba vykúrenie kúpacieho suda na 40 ° C je 2,5 hodiny (záleží na veľkosti suda a počasie - v zime sa doba vykúrenie predlžuje).

Drevené časti kúpacieho suda nie sú proti vplyvu poveternostných podmienok chránené napúšťacími nátery. Odporúčame preto vonkajšia časť natrieť prostriedky proti hnilobe s UV filtrom podľa Vašej voľby.

Ponúkame tiež dodanie kade vrátane impregnácia - iba vonkajšie steny kade, nie pre vnútornú časť či vonkajšiu spodnú časť kade. Impregnáciu odporúčame opakovať 1-2 x ročne.

Vodu v kúpacom sude ohrievajú kachle na drevo umiestnená vnútri alebo mimo neho kade. Topí sa suchým drevom.

Voliteľným doplnkom je dekoratívny ozdobné rámovanie umiestnené na vrchnej časti hrany kúpacie kade, opäť buď v škandinávskom smreku či sibírskom smrekovci.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Kúpací sud HOT TUB DLX so sivou vložkou, 6-8 osôb, 200cm

Cena: 3 719,53 EUR

Drevený kúpací sud HOT TUB DLX z tepelne upraveného dreva THERMOWOOD s šedou plastovou vložkou. Priemer 2000 mm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohrevu vody cca 2 hodiny. Súčasťou dodávky je plastový interiér, obloženie THERMOWOOD s nerezovými obručami, interné kachle na drevo, nerezový komín, schodíky a plastový kryt. Výhodou suda s plastovou vložkou je jednoduchá údržba, moderný vzhľad a nemožnosť úniku vody. Objem cca 1600 l vody.

Držiak na nápoje pre HOT TUB, kovový, 3ks

Cena: 51,56 EUR

Držiak s tromi otvormi na nápoje pre kúpací sud HOT TUB, kovový.

Držiak na nápoje pre HOT TUB, kovový, 5ks

Cena: 77,58 EUR

Držiak s piatimi otvormi na nápoje pre kúpací sud HOT TUB, kovový.

Exkluzívny bublinkový systém k sudom HOT TUB

Cena: 632,81 EUR

Exkluzívny bublinkový systém, ktorý vytvára vo vode perličky vzduchu, ktoré majú masážny efekt. Vďaka bublinkovej kúpeli sa vám zlepší krvný obeh a dýchanie. Systém podporuje srdcovú činnosť a pomáha predchádzať bolestiam chrbtice a kĺbov.

Thermokryt ku kúpacímu sudu HOT TUB DLX

Cena: 86,06 EUR

Izolačný thermokryt ku kúpacímu sudu HOT TUB DLX 200 pre 6 až 8 osôb.

Drevený kryt ku kúpacímu sudu HOT TUB, univerzálny, SMREK

Cena: 201,56 EUR

Drevený kryt pre kúpací sudy HOT TUB - materiál smrek, masív, veľkosť univerzálna.

Kúpací sud HOT TUB smrekový, interný ohrev, 3-4 osoby, 160cm

Cena: 1 554,14 EUR

Drevený kúpací sud HOT TUB zo smreku. Priemer 160 cm, pre 3-4 osôb, hmotnosť 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubovky stenové, 28 mm palubovky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Súčasťou dodávky sú interné ALU kachle na drevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, bezpečnostné plot, schodíky a odtok.

LED osvetlenie ku kúpacímu sudu HOT TUB DLX

Cena: 247,45 EUR

Štýlové LED osvetlenie ku kúpacímu sudu HOT TUB DLX. Možno zvoliť až 5 farieb osvetlenia.

Povrchová úprava - olej. impregnácia pre HT Baltic

Cena: 64,45 EUR

Povrchová úprava - olej. impregnácia pre HT Baltic. Impregnáciu vykoná už dodávateť z vonkajších strán, podľa žiadosti aj zo spodnej strany, nedodáva sa samostatne v balení.

Vypúšťací ventil pre HT Baltic

Cena: 103,13 EUR

Vypúšťací ventil pre HT Blatic

Kúpací sud HOT TUB DLX s modrou vložkou, 6-8 osôb, 200cm

Cena: 3 719,53 EUR

Drevený kúpací sud HOT TUB DLX z tepelne upraveného dreva THERMOWOOD s modrou plastovou vložkou. Priemer 2000 mm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohrevu vody cca 2 hodiny. Súčasťou dodávky je plastový interiér, obloženie THERMOWOOD s nerezovými obručami, interné kachle na drevo, nerezový komín, schodíky a plastový kryt. Výhodou suda s plastovou vložkou je jednoduchá údržba, moderný vzhľad a nemožnosť úniku vody. Objem cca 1600 l vody.

Kúpací sud HOT TUB interný ohrev, TW, 3-4 osoby, 160cm

Cena: 2 114,06 EUR

Drevený kúpací sud HOT TUB z tepelne upraveného dreva THERMOWOOD. Priemer 160 cm, pre 3-4 osôb, hmotnosť 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubovky stenové, 28 mm palubovky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Súčasťou dodávky sú interné ALU kachle na drevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, bezpečnostné plot, schodíky a odtok.

Kúpací sud HOT TUB smrekový, interný ohrev, 5-6 osoby, 180cm

Cena: 1 610,16 EUR

Drevený kúpací sud HOT TUB zo smreku. Priemer 180 cm, pre 5-6 osôb, hmotnosť 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubovky stenové, 28 mm palubovky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Súčasťou dodávky sú interné ALU kachle na drevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, bezpečnostné plot, schodíky a odtok.

Kúpací sud HOT TUB smrekový, interný ohrev, 6-8 osoby, 200cm

Cena: 1 668,70 EUR

Drevený kúpací sud HOT TUB zo smreku. Priemer 200 cm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubovky stenové, 28 mm palubovky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Súčasťou dodávky sú interné ALU kachle na drevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, bezpečnostné plot, schodíky a odtok.

PVC krycia plachta pre HOT TUBa, univerzálna

Cena: 89,06 EUR

Krycia plachta pre HOT TUB - PVC, univerzálna.