Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Kupacie sudy HOT TUB

Kúpacia sudy čiže kade HOT TUB sú určené na relaxáciu a odpočinku po celý rok - v zime hrejú, v lete chladí.

Ručne vyrobený kúpacie sud slúži pre dokonalé potešenie z vonkajšej kúpele, či už vonku páli slnko alebo sneží. Pri teplote okolo 40 ° C dochádza k najväčšiemu uvoľneniu svalov a svalovej tenzie, pobyt v zahriatom sude teda simuluje kúpeľné podmienky. Pobyt v sude je navyše spoločenská záležitosť - kúpať sa môžete podľa veľkosti suda v 4 - 10 ľuďoch - ideálny ako prekvapenie na domácej party. Kúpacia sud sa tešia tiež veľkej obľube u ľudí, ktorí majú radi vane jacuzzi. Vodu v kúpacom sude ohrievajú kachle na drevo umiestnená vnútri alebo mimo neho kade. Topí sa suchým drevom.

Výrobok je zostavený z drevených a kovových častí. Kúpacie sud, jeho skelet, je ručne vyrobený zo škandinávskeho smreku, sibírskeho smrekovca alebo z dreva thermowood. Drevo je sušené na 10%, takže sa pri kontakte s vodou roztiahne, a utesní tak všetky škáry.

Zaberie to minútu: vyplňte formulár, naceníme vám kúpacie sud s doplnkami presne pre vás:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Použité materiály: obvyklé sú 40 mm palubovky stenové, 38 mm palubkypodlahové (dno), nerezový plech je použitý na sťahovacie pásy - (sila 40x2mm) s nastaviteľnými maticami M16 - 2 kusy obručou. Ponorné kachle sú vyrobené z hliníka, ktorého súčasťou je nerezový tvarovaný dymovod s výškou 2 m. Obvyklá sú tiež kachle externé (neponorná).
Novo dodávame kade aj s krásnou modrou plastovou vložkou, ktorá odolá všetkým poveternostným podmienkam a zubu času - nikdy vám nepretečie a je úplne jednoduchá na údržbu a čistenie. Dodáva sa s externými pecou s výkonom 25 kW, vo veľkosti 200 cm - uvoľnenie v nej nájde 7-8 ľudí.

Priemerná doba vykúrenie kúpacieho suda na 40 ° C je 2,5 hodiny (záleží na veľkosti suda a počasie - v zime sa doba vykúrenie predlžuje).

Drevené časti kúpacieho suda nie sú proti vplyvu poveternostných podmienok chránené napúšťacími nátery. Odporúčame preto vonkajšia časť natrieť prostriedky proti hnilobe s UV filtrom podľa Vašej voľby.

Ponúkame tiež dodanie kade vrátane impregnácia - iba vonkajšie steny kade, nie pre vnútornú časť či vonkajšiu spodnú časť kade. Impregnáciu odporúčame opakovať 1-2 x ročne.

Vodu v kúpacom sude ohrievajú kachle na drevo umiestnená vnútri alebo mimo neho kade. Topí sa suchým drevom.

Voliteľným doplnkom je dekoratívny ozdobné rámovanie umiestnené na vrchnej časti hrany kúpacie kade, opäť buď v škandinávskom smreku či sibírskom smrekovci.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Kúpacie sud HOT TUB DELUX so sivou vložkou, 6-8 osôb, 200cm

Cena: 3 734,12 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB Delux z tepelne upraveného dreva termowood s šedou plastovou vložkou. Priemer 2000 mm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohrevu vody cca 2 hodiny. Súčasťou dodávky je plastový interiér, obloženie termowood s nerezovými obručami, interné kachle na drevo, nerezový komín, schodíky a plastový kryt. Výhodou suda s plastovou vložkou je jednoduchá údržba, moderný vzhľad a nemožnosť úniku vody. Objem cca 1600 l vody.

Kúpacie sud HOT TUB smrekový, interný ohrev, 3-4 osoby, 160cm

Cena: 1 560,24 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB zo smreku. Priemer 160 cm, pre 3-4 osôb, hmotnosť 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubovky stenové, 28 mm palubovky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Súčasťou dodávky sú interné ALU kachle na drevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, bezpečnostné plot, schodíky a odtok.

Drevený kryt pre HOT TUB, preglejka, univerzálny

Cena: 75,29 EUR

Drevený kryt pre HOT TUB - preglejka, univerzálny.

Exkluzívny bublinkový systém ku kadiam HOT TUB

Cena: 635,29 EUR

Exkluzívny bublinkový systém, ktorý vytvára vo vode perličky vzduchu, ktoré majú masážny efekt. Vďaka bublinkovej kúpeli sa vám zlepší krvný obeh a dýchanie. Systém podporuje srdcovú činnosť a pomáha predchádzať bolestiam chrbtice a kĺbov.

Kryt Fiberglass ku kúpacom sudom HOT TUB DELUX

Cena: 288,94 EUR

Fiberglass kryt ku kúpacim sudom HOT TUB DELUX v bielom, šedom alebo modrom prevedení. Záleží len na vás akú farbu si zvolíte k svojej kadi.

Kúpacie sud HOT TUB DELUX s modrou vložkou, 6-8 osôb, 200cm

Cena: 3 734,12 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB Delux z tepelne upraveného dreva termowood s modrou plastovou vložkou. Priemer 2000 mm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohrevu vody cca 2 hodiny. Súčasťou dodávky je plastový interiér, obloženie termowood s nerezovými obručami, interné kachle na drevo, nerezový komín, schodíky a plastový kryt. Výhodou suda s plastovou vložkou je jednoduchá údržba, moderný vzhľad a nemožnosť úniku vody. Objem cca 1600 l vody.

Kúpacie sud HOT TUB smrekový, interný ohrev, 5-6 osoby, 180cm

Cena: 1 616,47 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB zo smreku. Priemer 180 cm, pre 5-6 osôb, hmotnosť 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubovky stenové, 28 mm palubovky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Súčasťou dodávky sú interné ALU kachle na drevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, bezpečnostné plot, schodíky a odtok.

Kúpacie sud HOT TUB smrekový, interný ohrev, 6-8 osoby, 200cm

Cena: 1 675,25 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB zo smreku. Priemer 200 cm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubovky stenové, 28 mm palubovky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Súčasťou dodávky sú interné ALU kachle na drevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, bezpečnostné plot, schodíky a odtok.

LED osvetlenie ku kúpacom sudom HOT TUB DELUX

Cena: 248,42 EUR

Štýlové LED osvetlenie ku kúpacim sudom HOT TUB DELUX. Možno zvoliť až 5 farieb osvetlenia.

Drevený kryt ku kúpacim sudom HOT TUB, univerzálny, SMREK

Cena: 202,35 EUR

Drevený kryt pre kúpacie sudy HOT TUB - materiál smrek, masív, veľkosť univerzálna.

Drevený kryt ku kúpacim sudom HOT TUB, univerzálny, THERMOWOOD

Cena: 225,88 EUR

Drevený kryt pre kúpacie sudy HOT TUB - materiál thermowood, masív, veľkosť univerzálna.

Držiak na nápoje pre HOT TUB, drevený

Cena: 60,94 EUR

Držiak na nápoje pre HOT TUB, drevený - na výber držiak pre 3 alebo 5 nápojov.

Držiak na nápoje pre HOT TUB, kovový

Cena: 77,88 EUR

Držiak na nápoje pre HOT TUB, kovový - na výber držiak pre 3 alebo 5 nápojov.

Externý kachle ku kúpaciemu sudu 30 kW

Cena: 1 313,84 EUR

Externý kachle ku kúpaciemu sudu 30 kW

Kúpacie sud HOT TUB DELUX s bielou vložkou, 6-8 osôb, 200cm

Cena: 3 734,12 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB Delux z tepelne upraveného dreva termowood s bielou plastovou vložkou. Priemer 2000 mm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohrevu vody cca 2 hodiny. Súčasťou dodávky je plastový interiér, obloženie termowood s nerezovými obručami, interné kachle na drevo, nerezový komín, schodíky a plastový kryt. Výhodou suda s plastovou vložkou je jednoduchá údržba, moderný vzhľad a nemožnosť úniku vody. Objem cca 1600 l vody.