Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Kozmetika

Starostlivosť o telo je so saunovaním neodmysliteľne spojená – vďaka saunovaniu sa ľudská pokožka zvláčni, rozšíria sa póry a telo je tak prístupnejšie vyživujúcim prípravkom. Pokiaľ chcete vašu pokožku skutočne hýčkať, najlepšia možnosť je pri saunovaní.

Prírodná kozmetika od mladej fínskej firmy Rento je určená pre starostlivosť o tvár, telo a vlasy. Doprajte svojmu telu kompletnú kúru s touto zcela novou fínskou kozmetikou. Rento naviac ako typická severská firma dbá na čo najmenší dopad na životné prostredie, a tak je väčšina jeho výrobkov biologicky odbúrateľná.

Na začiatku saunovania sa môžete potrieť telovým peelingom s trstinovým cukrom – vaša pokožka bude prekrvenejšia a saunovanie účinnejšie.

Po saune je vhodné  vmasírovať telový íl a hydratačný telový krém či použiť špeciálny sprchový gél po saunovaní. Vlasy môžete ošetriť čučoriedkovým šampónom na vlasy alebo čučoriedkovým kondicionérom, ktorý je vhodné aplikovať čo najskôr po saune. 

Starostlivosť si zaslúžia aj vaše chodidlá – perfektná kombinácia je kúpeľ pre nohy s krémom na nohy, ktorý je vhodný k odstráneniu stvrdlej pokožky.

Výrobky od firmy Rento si naviac môžete ľubovoľne nakombinovať a vložiť do praktickej jutovej darčekovej tašky Rento. Tým  ľahko vytvoríte štýlový darček pre vašich blízkych, ktorí majú radi kvalitné a prírodné doplnky, a zároveň sa radi saunujú.

Vhodným drobným darčekom pre milovníkov sauny sú roztomilé voňavé mydlá na špagáte.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Krém po saunovaní NordicSPA, 50ml

Cena: 12,86 EUR

Ochranný pleťový krém po saunovaní. Doprajte vašej pokožke patričnú starostlivosť a regeneráciu krémom s astaxantínom a vôňou šípkového oleja.

Saunový elixír na vlasy NordicSPA, 100ml

Cena: 14,95 EUR

Olej na vlasy do sauny či po saunovaní. Doprajte svojim vlasom patričnú ochrannou starostlivosť a regeneráciu pomocou oleja z ruže a prasličky.

Telový peeling Rento - Čučoriedka, 150ml

Cena: 14,44 EUR

Telový peeling s vôňou čučoriedok. Obsahuje organicky pestovaný surový trstinový cukor. Ideálny v kombinácii so saunovaním, alebo masážou. Trením prehriatej kože dochádza k lepšiemu prekrveniu, spevneniu a zjemneniu pokožky. Naneste na telo, nechajte chvíľu pôsobiť a opláchnite.

Šampón na vlasy - Čučoriedka, 400 ml

Cena: 21,55 EUR

Luxusný šampón od fínskej značky Rento s príchuťou čučoriedky, objem 400 ml. Vlasy vyživuje až ku korienkom a zanecháva ich krásne hebké a lesklé. Tá najlepšia BIO starostlivosť s ochranou proti UV žiareniu, nielen po saunovaní. Dôkladne vlasy namydlite až ku korienkom, nechajte chvíľu pôsobiť a potom opláchnite.

Mydlo po saunovaní - Eucalyptus

Cena: 6,52 EUR

Rento mydlo na šnúrke, 180 g s vôňou eucalyptu. Zanechá vašu pokožku čistú, sviežu a regenerovanú.

Sprchový gél po saunovaní, čučoriedka, 400ml

Cena: 18,50 EUR

Prírodný sprchový gél, ktorý Vašu pokožku po saunovaní jemne prečistí a zanechá ju vláčnu, hydratovanú a vyživenú. Tento čučoriedkový sprchový gél je inšpirovaný svetom wellness.

Kondicionér na vlasy - Čučoriedka, 400 ml

Cena: 23,92 EUR

Luxusný kondicionér od fínskej značky Rento s príchuťou čučoriedky, objem 400 ml. Vhodný pre všetky typy vlasov, najmä však pre suché vlasy. Vlasy vyživuje až ku korienkom a zanecháva ich krásne hebké a lesklé. Tá najlepšia BIO starostlivosť s ochranou proti UV žiareniu, nielen po saunovaní. Dôkladne naneste na vlasy až ku korienkom, nechajte pôsobiť 5-30 minút, potom opláchnite.

Mydlo po saunovaní - Svätojánska breza

Cena: 8,01 EUR

Rento mydlo na šnúrke, 150 g s vôňou svätojánskej brezy. Zanechá vašu pokožku čistú, sviežu a regenerovanú.

Mydlo po saunovaní - Terva

Cena: 6,52 EUR

Rento mydlo na šnúrke, 180 g s vôňou terva. Zanechá vašu pokožku čistú, sviežu a regenerovanú.

Rento sprchový gél po saunovaní - Arktická borovica, 400 ml

Cena: 18,50 EUR

Rento sprchový gél po saunovaní, arktická borovica, 400 ml. Jemne peniaci sprchový gél vhodný nielen po saunovaní, ale aj pre každodenné použitie. Jemne čistí a vyživuje pokožku.

Kúpeľ na nohy Rento - Mäta, 200 ml

Cena: 13,17 EUR

Starostlivosť o nohy začnete kúpeľom, ktorý obsahuje osviežujúci mätový olej. Až budú nohy čisté a koža zmäknutá, odstráňte suchú kožu a mozole pomocou pemzovej rašple na chodidlá. Nohy opláchnite a osušte. Do pokožky nôh votrite zvlhčujúci a dobre roztierateľný krém na chodidlá. Kúpeľ pre nohy a krém na chodidlá obsahujú antiseptický eukalyptový olej. 

Sprchový gél po saunovaní Rento - Breza 400 ml

Cena: 18,50 EUR

Sprchový gél s vôňou eucalyptu. Jemne čistí a osviežuje pokožku. Vhodný po saunovaní.