Využite jedinečnú ponuku na kúpacej kade "HOT TUB". Kúpacia kaďa je určená na relaxáciu po celý rok, vo dni aj v noci. Doslova tak platí: v lete chladí, v zime hreje.

Kúpacia kaďa sa skladá z do seba zapadajúcich drevených profilov stiahnutých nerezovými obručami, nerezových kachlí na drevo, ktoré môžu byť umiestnené zvnútra alebo zvonku kade, lavičiek na sedenie, a schodíkov. Kaďa je ručne vyrobená zo škandinávskeho smreku, alebo sibírskeho smrekovca, v prípade plastových vložiek je materiál smrek alebo thermosmrek. V kúpacej kadi môže relaxovať naraz 4 až 8 osôb podľa veľkosti kade. Ponúkame jej v troch veľkostiach a štyroch rôznych materiáloch dreva.

Výber typu kade

Zvoliť si môžete z dvoch prevedení kúpacích kadí - celodrevené s ohrievačom vnútri, či zvonku, alebo s plastovou vložkou s pecou externou. Výhodou celodrevené kade s ohrievačom umiestneným vnútri čí zvonku kade je nižšia cena a väčšie vnímanie prírody vďaka absencii plastové vložky. Nevýhodou je však zložitejšia údržba, v sude musia byť vždy najmenej 20 cm vodného stĺpca, nesmie sa nikdy úplne vypustiť, inak drevo popraská a sud netesní. Výhodou prevedenie kade s plastovou vložkou je veľmi jednoduchá údržba, viac miesta pri rovnakej veľkosti kade vďaka ohrievaču umiestnenému mimo kúpacie kaďa, moderný vzhľad a nemožnosť úniku vody. Nevýhodou je vyššia cena, výška lavíc je navyše pevne daná a nedá sa zmeniť, vyrába sa len v jednej veľkosti - s priemerom 200 cm, pre 7-8 osôb.

Kúpacia kaďa celodrevená s ponornou pecou
Kúpacia kaďa celodrevená s externou pecou
Kúpacia kaďa s modrou plastovou vložkou
Začnite prosím voľbou typu kade.
Ďakujeme. Pokračujte prosím voľbou dreva nižšie.
Výber materiálu na obkladovú konštrukciu kúpacej kade

Vyberte materiál na obkladovú konštrukciu kúpacej kade. Kaďa je ručne vyrobená zo škandinávskeho smreku, alebo sibírskeho smrekovca.

Vyberte materiál na obkladovú konštrukciu kúpacej kade. Kaďa je ručne vyrobená zo smreku, alebo thermosmrku.
Kúpacia kaďa nie je povrchovo upravená proti vplyvu poveternostných podmienok. Životnosť kúpacie kade je preto možné predĺžiť náterom proti hnilobe s UV filtrom, či lazúrou podľa vašej voľby.
Veľkosť kade

Zvoľte požadovanú veľkosť kúpacie kade.
Doplnky ku kúpacej kadi

Vyberte materiál doplnkov kúpacie kade.
voliteľné doplnky

Vyberte voliteľné doplnky kúpacie kade.


Kontaktovanie

Ďakujeme Vám za trpezlivosť a vyplnenie konfigurátora. Ak budete mať záujem, budeme Vás kontaktovať s predbežnú cenovou ponukou.