Saunu môžete objednať v našom e-shope Kúpiť saunu

 

Drevená fínska sauna Arktis Infra+ s rozmermi 2340x2060x2040 mm. Steny sauny a strecha s pohľadovým lemom sú vyrobené z masívneho smreku, interiér je vyrobený z lipového dreva, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Lipa je veľmi odolná proti tvarovým deformáciám a proti praskaniu.  

Predná strana  vrátane dverí s rozmermi 590x1915x8mm môže byť v ľavom či v pravom prevedení.

 

Súčasťou sú dva kvalitné infračervené žiariče s výkonom 500W s plnospektrálnym žiarením, ktoré je chránené bezpečnostnou mriežkou, ovláda sa pomocou  priloženej riadiacej jednotky Vario Tronic. Priestorovú vzdušnosť dodávajú sklenené časti sauny, ktoré sú vyrobené z vysoko bezpečnostného ESG skla s hrúbkou 8 mm v čírom prevedení. Saunové dvere s rozmermi 590x1915x8 mm môžu byť v ľavom či v pravom prevedení. Lavice s dĺžkou 62 cm vám zaistia maximálne pohodlie a komfort. 

Súčasťou sauny je bezpečnostná drevená ohrádka k peci, vďaka ktorej sa vyhnete popáleniu, rohové osvetlenie v príjemnej tlmenej intenzite, ventilácia, podlahový rošt a podhlavníky. Chrbtové opierky sú samozrejmosťou - umožňujú pohodlné saunovanie v ľahu či v sede.

Súčasťou sauny nie je saunová pec, odporúčame vám z našej širokej ponuky výkon 9 kW - radi vám pomôžeme s výberom.

Schéma

Parametre

Rozmery:  2340x2060x2040 mm

Materiál: smrek, lipa

Regulácia: Vario Tronic

Infražiariče: 2 x 500W plnospektrálny žiarič

Odporúčaný výkon pece: 9 kW

Zavřít
Loading...