Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Kartáče a metličky

Nechajte sa zošľahať saunovou metličkou.  Vo Fínsku sa jedná o obľúbený rituál, ktorý môžete prevádzkovať aj sami. Vaše telo bude vďaka tomu pružnejšie a uvoľnenejšie. Naše metličky po namočení do vody môžete použiť opakovane.

Kto si na drsné fínske spôsoby netrúfa, tomu doporučujeme telo prekrviť kartáčmi a hubkami. Pre jemnejšiu citlivú pokožku určite zvoľte sisalovú hubku. Každý by mal mať z hygienických dôvodov svoju vlastnú. Vďaka neprebernej variácii jasných farieb ľahko spoznáte, ktorá hubka je koho.

Pre zákazníkov s citlivou pokožkou máme v ponuke tvrdý kartáč Rento s prasacími štetinami.

Cena:

Kefa s rukoväťou, bambus

Cena: 14,18 EUR

Kvalitná kefa vyrobená z bambusu a prírodných štetín, dĺžka rukoväte 41cm. Ideálna na umývanie celého tela po relaxácii v saune, štetiny sú šetrné k pokožke. Odnímateľná rukoväť.

Sisal hubka guľatá, prírodná

-9% Cena: 6,00 EUR

Sisal hubka je vhodná k čisteniu a peelingu pokožky, prekrvuje, stimuluje krvný obeh. Priemer 12 cm. Farba prírodná - béžová. Originálny fínsky výrobok od firmy Rento.

Saunová metlička bambusová 60 cm

Cena: 20,89 EUR

Vyrobená je z bambusu, madlo drevené. Veľkosť 60cm. Skladá sa asi zo 70 ks bambusových stebiel. Bezpochyby najväčšou výhodou je, že bambusovú metličku môžete využívať opakovane v porovnaní s klasickou listnatou metličkou, ktorá sa niekedy označuje ako "whisky" alebo "Vihti". Výhodou je tiež, že je pripravená ihneď k použitiu a nemusia sa pripravovať v horúcom kúpeli. Metlička do sauny je predovšetkým prostriedkom pre prekrvenie tela a vynikajúcim nástrojom na masáže. Jemne šľahajte nohy, chrbát či ramennej svaly - a to pri saunovaní alebo po kúpeli. Vhodná je tiež ako masážny prostriedok pre masérov.

Okrúhla kefa, bambus

Cena: 12,22 EUR

Kvalitná kefa vyrobená z bambusu a prírodných štetín, priemer 9,5 cm. Ideálna na umývanie celého tela po relaxácii v saune, štetiny sú šetrné k pokožke.

Metlička do sauny HARVIA, breza

-8% Cena: 13,00 EUR

Brezová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa ku šľahaniu a liečbe tela aj duše. Vhodná do wellness k typickým saunovým rituálom. Návod k použitiu: Metlu vložíme do horúcej vody a necháme 5 - 10 minút pôsobiť, potom môžeme ihneď použiť. Metla naviac krásne prevonia celú saunu.

Saunová metlička z brezy a eukalyptu

Cena: 13,78 EUR

Brezová metlička v kombinácii s eukalyptom, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Saunová metlička z eukalyptu

Cena: 13,29 EUR

Eukalyptová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Metla z eukalyptu je jemnejší než klasické druhy. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Rento masážna prírodná LUFA s himalájskou soľou

Cena: 5,20 EUR

Masážna lufa plnená minerálnou Himalájskou kamennou soľou. Čistí a masíruje kožu. Farba šedo-hnedá. Veľkosť: 15 cm.

Metlička do sauny - Eukalyptus

Cena: 14,40 EUR

Sušená metlička do sauny Eukalyptus - originál z Fínska. Prírodne sušená a zabalená saunová vetvička značky Rento. Jemná štruktúra Eukalyptu zaistí príjemné šľahanie aj pre dámy. Metlička je na obrázku nerozvinutá, musí sa na pol hodiny namočiť do vlažnej vody, až potom sa rozvinie a získa potrebnú pružnosť. Návod na použitie: Odstráňte obal, ale ponechajte metličku v sieťke. Najskôr metličku namočte do vlažnej vody (nie horúcej) po dobu 20 - 30 min. Odstráňte opatrne sieťku a nechajte väčšie vetvičky ešte 5-10 minút pariť v teplej vode. Používajte len vtedy, keď je Vaša pokožka dokonale zahriatá. Po kúpeli metličku ľahko prepláchnite, osušte a zaveste na suchom a chladnom mieste. Nenechávajte metličky na lavici alebo na saunových kachliach.

Sada 2ks kartáčov do sauny, vešiak

Cena: 21,44 EUR

Sada 2 ks kartáčov do sauny na vešiaku. Na vešiaku je obrázkové označenie pre užívateľa kartáča (dámsky, pánsky) a krytky na schovanie šróbikov. Jemné štetiny kartáčov. Rozmery: 150x300 mm.

Kefa na ruky, bambus, prírodná

Cena: 7,78 EUR

Bambusová kefa na ruky a nechty od fínskej značky Rento. Celodrevená prírodná kefa Rento s jemnými štetinami, ktoré sú šetrné k pokožke. Rozmery: 8,5 cm. Vhodný po saunovaní.

Obojstranná kefa s rukoväťou

Cena: 13,20 EUR

Veľmi kvalitná kefa vyrobená z dreva borovice. Ideálna na umývanie a k masáži celého tela po relaxácii v saune. Dĺžka rukoväte 42 cm.

Saunová metlička brezová

Cena: 13,29 EUR

Březová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Saunová metlička z červeného duba

-6% Cena: 13,00 EUR

Metlička z červeného duba, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Oválna kefa s rukoväťou, 36 cm

Cena: 19,07 EUR

Kvalitná kefa s rukoväťou z jemných štetín, dĺžka 36 cm. Ideálna na umývanie celého tela po relaxácii v saune, štetiny sú šetrné a jemné k pokožke.