Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Kartáče a metličky

Nechajte sa zošľahať saunovou metličkou.  Vo Fínsku sa jedná o obľúbený rituál, ktorý môžete prevádzkovať aj sami. Vaše telo bude vďaka tomu pružnejšie a uvoľnenejšie. Naše metličky po namočení do vody môžete použiť opakovane.

Kto si na drsné fínske spôsoby netrúfa, tomu doporučujeme telo prekrviť kartáčmi a hubkami. Pre jemnejšiu citlivú pokožku určite zvoľte sisalovú hubku. Každý by mal mať z hygienických dôvodov svoju vlastnú. Vďaka neprebernej variácii jasných farieb ľahko spoznáte, ktorá hubka je koho.

Pre zákazníkov s citlivou pokožkou máme v ponuke tvrdý kartáč Rento s prasacími štetinami.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Saunová metlička bambusová 60 cm

Cena: 22,03 EUR

Vyrobená je z bambusu, madlo drevené. Veľkosť 60cm. Skladá sa asi zo 70 ks bambusových stebiel. Bezpochyby najväčšou výhodou je, že bambusovú metličku môžete využívať opakovane v porovnaní s klasickou listnatou metličkou, ktorá sa niekedy označuje ako "whisky" alebo "Vihti". Výhodou je tiež, že je pripravená ihneď k použitiu a nemusia sa pripravovať v horúcom kúpeli. Metlička do sauny je predovšetkým prostriedkom pre prekrvenie tela a vynikajúcim nástrojom na masáže. Jemne šľahajte nohy, chrbát či ramennej svaly - a to pri saunovaní alebo po kúpeli. Vhodná je tiež ako masážny prostriedok pre masérov.

Kefa s rukoväťou, bambus

Cena: 13,46 EUR

Kvalitná kefa vyrobená z bambusu a prírodných štetín, dĺžka rukoväte 41cm. Ideálna na umývanie celého tela po relaxácii v saune, štetiny sú šetrné k pokožke. Odnímateľná rukoväť.

Okrúhla kefa, bambus

Cena: 14,30 EUR

Kvalitná kefa vyrobená z bambusu a prírodných štetín, priemer 9,5 cm. Ideálna na umývanie celého tela po relaxácii v saune, štetiny sú šetrné k pokožke.

Metlička do sauny HARVIA, breza

-30% Cena: 13,00 EUR

Brezová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa ku šľahaniu a liečbe tela aj duše. Vhodná do wellness k typickým saunovým rituálom. Návod k použitiu: Metlu vložíme do horúcej vody a necháme 5 - 10 minút pôsobiť, potom môžeme ihneď použiť. Metla naviac krásne prevonia celú saunu.

Umývacia SISAL huba do sauny

Cena: 5,25 EUR

Celosisalová huba na umývanie celého tela - pletená, vnútri mäkký molitan.

Saunová metlička brezová

Cena: 14,02 EUR

Březová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Masážna prírodná LUFA

Cena: 3,94 EUR

Prírodná LUFA huba, pre jemné umývanie a dokonalý peeling celého tela. Lufa vo vode mäkne a stáva sa poddajnou. Okrem najznámejšieho použitie čoby prírodné masážne žinky, ktorá zbaví pokožku odumretej kože, napomáha lufa tiež odstrániť celulitídu a zlepšuje krvný obeh. Rozmery: 10,5 X 6 cm

Masážna SISAL rukavice do sauny, pletená

Cena: 5,11 EUR

Masážna rukavica - celosisalová - vhodná do sauny na peeling a masáž. Sisalové vlákno si zachováva svoju štruktúru, pevnosť a drsnosť, teplom ani vodou nemäkne.

Obojstranná kefa s rukoväťou

Cena: 13,98 EUR

Veľmi kvalitná kefa vyrobená z dreva borovice. Ideálna na umývanie a k masáži celého tela po relaxácii v saune. Dĺžka rukoväte 42 cm.

Saunová metlička z eukalyptu

Cena: 14,02 EUR

Eukalyptová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Metla z eukalyptu je jemnejší než klasické druhy. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Luxusná saunová metlička z brezy

Cena: 16,64 EUR

Luxusná brezová metlička, vysušená, zabalená v praktickom a krásnom obale. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Saunová metlička brezová Premium

Cena: 16,41 EUR

Březová metlička v krásnom ľanovom obale, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné pre wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je nutné vložiť do vody. Skvelý nápad na darček!

Kefa na ruky, bambus, prírodná

Cena: 11,40 EUR

Bambusová kefa na ruky a nechty od fínskej značky Rento. Celodrevená prírodná kefa Rento s jemnými štetinami, ktoré sú šetrné k pokožke. Rozmery: 8,5 cm. Vhodný po saunovaní.

Sada 2ks kartáčov do sauny, vešiak

Cena: 22,41 EUR

Sada 2 ks kartáčov do sauny na vešiaku. Na vešiaku je obrázkové označenie pre užívateľa kartáča (dámsky, pánsky) a krytky na schovanie šróbikov. Jemné štetiny kartáčov. Rozmery: 150x300 mm.

Oválna kefa s rukoväťou, 36 cm

Cena: 20,11 EUR

Kvalitná kefa s rukoväťou z jemných štetín, dĺžka 36 cm. Ideálna na umývanie celého tela po relaxácii v saune, štetiny sú šetrné a jemné k pokožke.