Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Kartáče a metličky

Nechajte sa zošľahať saunovou metličkou.  Vo Fínsku sa jedná o obľúbený rituál, ktorý môžete prevádzkovať aj sami. Vaše telo bude vďaka tomu pružnejšie a uvoľnenejšie. Naše metličky po namočení do vody môžete použiť opakovane.

Kto si na drsné fínske spôsoby netrúfa, tomu doporučujeme telo prekrviť kartáčmi a hubkami. Pre jemnejšiu citlivú pokožku určite zvoľte sisalovú hubku. Každý by mal mať z hygienických dôvodov svoju vlastnú. Vďaka neprebernej variácii jasných farieb ľahko spoznáte, ktorá hubka je koho.

Pre zákazníkov s citlivou pokožkou máme v ponuke tvrdý kartáč Rento s prasacími štetinami.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Saunová metlička bambusová 60 cm

Cena: 22,12 EUR

Vyrobená je z bambusu, madlo drevené. Veľkosť 60cm. Skladá sa asi zo 70 ks bambusových stebiel. Bezpochyby najväčšou výhodou je, že bambusovú metličku môžete využívať opakovane v porovnaní s klasickou listnatou metličkou, ktorá sa niekedy označuje ako "whisky" alebo "Vihti". Výhodou je tiež, že je pripravená ihneď k použitiu a nemusia sa pripravovať v horúcom kúpeli. Metlička do sauny je predovšetkým prostriedkom pre prekrvenie tela a vynikajúcim nástrojom na masáže. Jemne šľahajte nohy, chrbát či ramennej svaly - a to pri saunovaní alebo po kúpeli. Vhodná je tiež ako masážny prostriedok pre masérov.

Saunová metlička brezová

Cena: 14,07 EUR

Březová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Umývacia SISAL huba do sauny

Cena: 5,27 EUR

Celosisalová huba na umývanie celého tela - pletená, vnútri mäkký molitan.

Metlička do sauny HARVIA, breza

-30% Cena: 13,00 EUR

Brezová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa ku šľahaniu a liečbe tela aj duše. Vhodná do wellness k typickým saunovým rituálom. Návod k použitiu: Metlu vložíme do horúcej vody a necháme 5 - 10 minút pôsobiť, potom môžeme ihneď použiť. Metla naviac krásne prevonia celú saunu.

Saunová metlička z červeného duba

-18% Cena: 12,00 EUR

Metlička z červeného duba, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Saunová metlička z eukalyptu

Cena: 14,07 EUR

Eukalyptová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Metla z eukalyptu je jemnejší než klasické druhy. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Masážna prírodná LUFA

Cena: 3,95 EUR

Prírodná LUFA huba, pre jemné umývanie a dokonalý peeling celého tela. Lufa vo vode mäkne a stáva sa poddajnou. Okrem najznámejšieho použitie čoby prírodné masážne žinky, ktorá zbaví pokožku odumretej kože, napomáha lufa tiež odstrániť celulitídu a zlepšuje krvný obeh. Rozmery: 10,5 X 6 cm

Saunová metlička z brezy a eukalyptu

Cena: 14,59 EUR

Brezová metlička v kombinácii s eukalyptom, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Obojstranná kefa s rukoväťou

Cena: 13,98 EUR

Veľmi kvalitná kefa vyrobená z dreva borovice. Ideálna na umývanie a k masáži celého tela po relaxácii v saune. Dĺžka rukoväte 42 cm.

Saunová metlička brezová Premium

Cena: 16,47 EUR

Březová metlička v krásnom ľanovom obale, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné pre wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je nutné vložiť do vody. Skvelý nápad na darček!

Okrúhla kefa, bambus

Cena: 12,94 EUR

Kvalitná kefa vyrobená z bambusu a prírodných štetín, priemer 9,5 cm. Ideálna na umývanie celého tela po relaxácii v saune, štetiny sú šetrné k pokožke.

Saunová metlička eukalyptová Premium

Cena: 16,47 EUR

Eukalyptová metlička v krásnom ľanovom obale, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Metla z eukalyptu je jemnejší než klasické druhy. Vhodné pre wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je nutné vložiť do vody.

Kefa s rukoväťou, bambus

Cena: 15,01 EUR

Kvalitná kefa vyrobená z bambusu a prírodných štetín, dĺžka rukoväte 41cm. Ideálna na umývanie celého tela po relaxácii v saune, štetiny sú šetrné k pokožke. Odnímateľná rukoväť.

Kefa na ruky, bambus, prírodná

Cena: 8,24 EUR

Bambusová kefa na ruky a nechty od fínskej značky Rento. Celodrevená prírodná kefa Rento s jemnými štetinami, ktoré sú šetrné k pokožke. Rozmery: 8,5 cm. Vhodný po saunovaní.

Sada 2ks kartáčov do sauny, vešiak

Cena: 22,49 EUR

Sada 2 ks kartáčov do sauny na vešiaku. Na vešiaku je obrázkové označenie pre užívateľa kartáča (dámsky, pánsky) a krytky na schovanie šróbikov. Jemné štetiny kartáčov. Rozmery: 150x300 mm.