Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Ochladzovanie a kade

Ochladzovacia procedúra je úplne nevyhnutnou súčasťou sauny - bez neho môže byť saunovanie aj nebezpečné. Len minimum ľudí má však v našich zemepisných podmienkach tú možnosť vybehnúť zo sauny priamo do jazera či vysekané diery v ľade, a preto ponúkame ochladzovacie kade a vedrá.

Pre často využívané priestory odporúčame naše kúpacie kade a vaňu. Ich výplň tvoria praktické akrylátové vložky - tie nesajú vodu, sú hygienické a ľahko sa udržujú. Vďaka ich konštrukcii ich môžete umiestniť prakticky kamkoľvek - vážia od 50 do 70 kg.

Ochlazovaní bazének Rocky

Okrem drevených ochladzovacích či naopak prehrievacích kadí ponúkame tiež polievacie vedrá, niekedy tiež označované ako prúdové sprchy. Výhoda polievacie vedier je v automatickom dopúšťaní vody. Dodávame ich vo viacerých prevedeniach - napríklad dubové vedro s plastovou vložkou o objeme 20 l a jelšové vedro "FIN -FEEL" o objeme 18 l. Pre výrobu vedier sú zámerne zvolené tvrdé, trvanlivé drevá.

Ak môžete v ochladzovni umiestniť kade do podlahy, odporúčame skôr štýlový ochladzovací bazénik Rocky z biokompozitného materiálu. Rocky sa dá však integrovať aj bez nutnosti búrania existujúce podlahy. Pomocou podstavnej konštrukcie môže byť voľne postavený v ochladzovni, kde sa dá jednoducho obložiť materiálmi použitými v interiéri.

V ponuke Fínske sauny ale nájdete aj Hot tub - drevené vonkajšie kúpacie kade, v ktorých sa v lete schladíte, v zime potom podľa fínskych tradícií zakúrite pecou na drevo a zohrejete sa. Celodrevená variant kadí sa po napustení vody utesní, modrá plastová vložka je potom veľmi dobre umývateľná, a teda vhodná pre náročné prevádzky.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Vedro KAMBALA, polievacie, oplachové 18l

Cena: 529,97 EUR

Vedro z masívneho dreva kambala nemeckej výroby s plavákovým doplňovaním vody. Precízna ručná práca, mnohovrstvový lak s vysokou odolnosťou vhodný do interiéru. Pokiaľ sa jedná o vedro pre externé použitie vonku, informujte nás. Dokonalé spracovanie, nerezové nosné prvky. Súprava obsahuje nápustný ventil, tiahlo vo forme lana, konzolu z nerezu, uchycovacie spony, návod. Vonkajšie objem kompletného vedrá cca 29 l, kapacita max. 18 l vody.

Vedro FIN-FEEL, polievacie, oplachové 20 l, jelša

Cena: 605,13 EUR

Oplachové vedro ručnej výroby veľmi vysokej kvality. Použité materiály kvalitný nerez, jelša. Sada obsahuje montážnu konzolu, tiahlo vo forme lana, napúšťací ventil s reguláciou množstva napúšťanej vody. Jednoduchá montáž. Produkt, ktorý nesmie vo wellnesse chýbať. Objem veľkostne 29 l, vojde sa do neho až 20 l vody.

Ochladzovacia kaďa MAX1, jelša

Cena: 1 292,52 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX1 s bielou akrylátovou vložkou. Ručne vyrobená z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové sťahovacie obruče - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená, možnosť kaďa prispôsobiť prácu dreva. Súčasťou je výpust s uzáverom otvárateľným pomocou otočného kolieska na prepadu, so systémom zabraňujúcim preplneniu kade, schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie. Rozmery: 102 x 78 x100 cm (š / h / v). Teraz nový systém vypúšťania - "McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazke. Objem cca 350 - 400 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Oplachové exteriérové vedro KAMBALA, 18l

Cena: 622,69 EUR

Ochladzovací exteriérové Kambala na stenu, vhodné pre vonkajšie použitie. Vonkajšie objem kompletného vedrá 29 l, kapacita max. 18 l vody. Vnútri modrá plastová vložka, automatické dopúšťanie pomocou plaváka. Odolné voči poveternostným vplyvom.

Nerezové madlo k bazénika Rocky

Cena: 295,31 EUR

Nerezové madlo k bazéniku Rocky, doplnok. Uľahčuje vstup a výstup z bazénika.

Drevené veko ku kadi MAX1

Cena: 101,18 EUR

Drevené veko zo zmiešaného tvrdého dreva brezy a jelše pre ochladzovací kaďa MAX1, vodotesná preglejka o sile 8 mm. Veko je vystlané mäkkým soft Materiály pre ochranu akrylátové výplne.

Samostatné schodíky k ochladzovací kadi, jelša

Cena: 100,00 EUR

Samostatné schodíky k ochladzovací kadi, jelša. Vďaka schodíkom k ochladzovací kadi sa ľahko dostanete dovnútra aj von. Voliteľné príslušenstvo. Obrázok je ilustratívny, kaďa nie je súčasťou.

Výrobník ľadu Eis-Tower Naked EB 160

Cena: 5 827,83 EUR

Ľadovač možno zabudovať či namontovať pohľadovo, pre túto možnosť ho možno opatriť efektným osvetlením za príplatok. Ľadovač môže byť montovaný priamo na stenu pomocou montážneho rámu. Chladený vodou. Nerezový výstup na spodnej strane je v základnej verzii rovný alebo možno zvoliť zošikmený. K správnemu fungovaniu ľadovačom treba senzor, ktorý je súčasťou balenia. Výkon cca 160 kg ľadu / 24 h - môže sa líšiť v poriadku 20% podľa okolitých podmienok. Rozmery 560x569x600 mm. Súčasťou ľadovaču je spínací systém, ktorý detekuje chýbajúci ľad v zásobníku s možnosťou nastavenia dosahu snímania v rozmedzí 0,2-2.

Sprchovacie vedro - osika, 18l

Cena: 145,44 EUR

Moderné oplachové vedro z osikového dreva s objemom 18 litrov, vďaka vyliatiu vody priamo na hlavu vám dopraje vodopádový efekt. Po vytiahnutí páky sa voda automaticky doplní. Rozmery 715x500x800mm.

Polievacie vedro STANDARD, jelša, 22 l

Cena: 293,65 EUR

Drevené sprchovací vedro s tyčovým mechanizmom s objemom 22 litrov s vysoko odolným lanom, sifónom a nerezovou rukoväťou. Dopustenie vody maximálne 15-18 litrov. Priemer 41,5cm, výška 30 cm. Produkt, ktorý nesmie vo vašej sprche chýbať. Vedro sa na stenu ľahko montuje. Malo by byť celoročne ošetrované vodou kvôli rozťahovanie a sťahovanie dreva. Materiál jelša, hnedé lano.

Polievacie vedro STANDARD, tmavá jelša, 22 l

Cena: 293,65 EUR

Drevené sprchovací vedro s tyčovým mechanizmom s objemom 22 litrov s vysoko odolným lanom, sifónom a nerezovou rukoväťou. Dopustenie vody maximálne 15-18 litrov. Priemer 41,5cm, výška 30 cm. Produkt, ktorý nesmie vo vašej sprche chýbať. Vedro sa na stenu ľahko montuje. Malo by byť celoročne ošetrované vodou kvôli rozťahovanie a sťahovanie dreva. Materiál tmavá jelša, hnedé lano.

Schodíky k ochladzovacej kadi - celodrevené smrek

Cena: 161,72 EUR

Schodíky k ochladzovacej kadi - celodrevené smrek

Ochladzovacia kaďa LUXOR

Cena: 1 005,47 EUR

Ochladzovacia kaďa LUXOR s laminátovou vložkou v bielej farbe vr. smrekového obloženie. Súčasťou je sedačka, prelivový žliabok, tiahlo na ovládanie výpuste. Za príplatok je možné zakúpiť napúšťací tryska a schodíky. Rozmery: 101x68x108 cm.

Ochladzovacia kaďa MAX2, jelša

Cena: 1 860,00 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX2 pre 2 osoby s bielou akrylátovou vložkou - určená pre 2 osoby. Ručne vyrobené z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové výstuhy pre sťahovanie - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená. Súčasťou kade sú schodíky, gumový špunt a dve sedátka pre pohodlné sedenie. Rozmery 140x78x100 cm (š / h / v). Odtokový kanálik istený zátkou. Objem 500-550 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Ochladzovacia kaďa LUXOR, vstavaná

Cena: 724,69 EUR

Samostatná kompletne vybavená laminátová vstavaná kaďa LUXOR s rozšíreným horným golierom vhodná na zabudovanie alebo obmurovanie. V modrom alebo bielom prevedení. Rozmery: 75x110x90 cm. Súčasťou je sedačka, prelivový žliabok, flexibilný sifón a tiahlo na ovládanie výpuste. Kaďa neobsahuje svetlo ani napúšťací trysku.