Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Ochladzovacie kade a kupacie sudy

Ochladzovacia procedúra je úplne nevyhnutnou súčasťou sauny - bez neho môže byť saunovanie aj nebezpečné. Len minimum ľudí má však v našich zemepisných podmienkach tú možnosť vybehnúť zo sauny priamo do jazera či vysekané diery v ľade, a preto ponúkame ochladzovacie kade a vedrá.

Pre často využívané priestory odporúčame naše kúpacie kade a vaňu. Ich výplň tvoria praktické akrylátové vložky - tie nesajú vodu, sú hygienické a ľahko sa udržujú. Vďaka ich konštrukcii ich môžete umiestniť prakticky kamkoľvek - vážia od 50 do 70 kg.

Ochlazovaní bazének Rocky

Okrem drevených ochladzovacích či naopak prehrievacích kadí ponúkame tiež polievacie vedrá, niekedy tiež označované ako prúdové sprchy. Výhoda polievacie vedier je v automatickom dopúšťaní vody. Dodávame ich vo viacerých prevedeniach - napríklad dubové vedro s plastovou vložkou o objeme 20 l a jelšové vedro "FIN -FEEL" o objeme 18 l. Pre výrobu vedier sú zámerne zvolené tvrdé, trvanlivé drevá.

Ak môžete v ochladzovni umiestniť kade do podlahy, odporúčame skôr štýlový ochladzovací bazénik Rocky z biokompozitného materiálu. Rocky sa dá však integrovať aj bez nutnosti búrania existujúce podlahy. Pomocou podstavnej konštrukcie môže byť voľne postavený v ochladzovni, kde sa dá jednoducho obložiť materiálmi použitými v interiéri.

V ponuke Fínske sauny ale nájdete aj Hot tub - drevené vonkajšie kúpacie kade, v ktorých sa v lete schladíte, v zime potom podľa fínskych tradícií zakúrite pecou na drevo a zohrejete sa. Celodrevená variant kadí sa po napustení vody utesní, modrá plastová vložka je potom veľmi dobre umývateľná, a teda vhodná pre náročné prevádzky.

Cena:

Ochladzovacia kaďa MAX1

Cena: 1 098,22 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa Max1 s bielou akrylátovou vložkou. Ručne vyrobené z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové výstuhy pre sťahovanie - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená. Kaďa je vybavená výpustkou a systémom zabraňujúcom preplneniu kade. Súčasťou kade sú schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie. Rozmery: 102 x 78 x100 cm (š/d/v). Teraz nový systém vypúšťania -"McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazku. Objem cca 350 - 400 l. Kaďa je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Spa Rohrreiniger (čistič trubiek whirpool) 1 l

Cena: 8,60 EUR

K čisteniu a dezinfekcii cirkulačného okruhu whirlpoolov a vírivých vaní. Veľmi dôležitá súčasť starostlivosti o whirlpool! Bez dokonale čistého cirkulačného okruhu nie je možné zaistiť dobrú kvalitu vody vo whirlpoole! Orientačné použitie - verejná prevádzka - raz za 1 - 2 týždne, súkromná prevádzka - pred každým vypúšťaním, minimálne raz za 4 mesiace!

Oplachové vedro FIN-FEEL, 20 l, jelša

-5% Cena: 516,00 EUR

Oplachové vedro ručnej výroby veľmi vysokej kvality. Použité materiály kvalitný nerez, jelša. Sada obsahuje montážnu konzolu, tiahlo vo forme lana, napúšťací ventil s reguláciou množstva napúšťanej vody. Jednoduchá montáž. Produkt, ktorý nesmie vo wellnesse chýbať. Objem veľkostne 29 l, vojde sa do neho až 20 l vody.

Polievacie vedro KAMBALA interiérové, 18 l

Cena: 502,44 EUR

Vedro z masívneho dreva kambala nemeckej výroby s plavákovým doplňovaním vody. Precízna ručná práca, mnohovrstvový lak s vysokou odolnosťou vhodný do interiéru. Pokiaľ sa jedná o vedro pre externé použitie vonku, informujte nás. Dokonalé spracovanie, nerezové nosné prvky. Súprava obsahuje nápustný ventil, tiahlo vo forme lana, konzolu z nerezu, uchycovacie spony, návod. Objem veľkostne cca 29 l, vojde sa do neho až 18 l vody.

Ochladzovacia kaďa MAX2

-4% Cena: 1 239,00 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa Max2 s bielou akrylátovou vložkou - určená pre 2 osoby . Ručne vyrobené z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové výstuhy pre sťahovanie - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená. Kaďa je vybavená výpustkou a systémom zabraňujúcom preplneniu kade. Súčasťou kade sú schodíky a dve sedadlá pre pohodlné sedenie. Rozmery 140x78x100 cm (š/d/v). Teraz nový systém vypúšťania -"McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazku. Objem 500-550 l. Kaďa je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Ochladzovacia kaďa Elegance

Cena: 1 035,60 EUR

Ochladzovacia kaďa ELEGANCE s bielou laminátovou vložkou. Táto kaďa Elegance je vybavená sedačkou, prepadom a automatickou výpusťou. Ku kadi je možné tiež dodať napúšťaciu trysku s farebným osvetlením. Vonkajšie obloženie - smrek. Rozmery 110 x 78 x 108 cm (dĺžka x šírka x výška) V cene kade nie sú zahrnuté schodíky. Možno doobjednať zo smreku alebo cédru.

Drevená lakovaná vaňa OSIRIS, jelša

-6% Cena: 1 135,00 EUR

Drevená lakovaná vaňa Osiris s akrylátovou vložkou. Rozmery drevenej vane Osiris - 152 x 78 x 60-70 cm. Farba akrylátovej vložky je biela. Súčasťou je vypúšťací systém, uzavierateľný výpust nemeckej značky Viega. Materiály nerez, jelša, povrchovo je drevo upravené lodným lakom. Objem 350 - 400 l. Kaďa je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Armatúry výpuste a prepadu k bazéniku Rocky

Cena: 173,33 EUR

Armatúry výpuste a prepadu k bazéniku Rocky, doplnok.

Napúšťacia tryska k ochladzovacej kadi LUXor/Elegance

Cena: 73,33 EUR

Napúšťacia tryska k ochladzovací kadi LUXOR / Elegance. Prívod vody - napojenie hadice k napúšťací tryske buď zo spodnej časti kade (vývod v podlahe), alebo možnosť vyvŕtať dieru zboku plášťa o priemere hadice a odtiaľ sa hadice vyvedie. Hadica musí byť napojená na zdroj vody (batériu alebo kohút), ten však musí mať samozatváracie ventil.

Nosný pozinkovaný rám

Cena: 351,11 EUR

Nosný pozinkovaný rám

Ochladzovací bazén ROCKY

Cena: 1 733,33 EUR

Štýlový ochladzovací bazénik z kompozitného materiálu. Je opatrený prílivovou hranou a má povrch z umelého kameňa - gelcoat (materiál, ktorý vyniká dokonalosťou povrchového spracovania, da sa opravovať a tvorí dojem kameňa). Výber z viac farebných variant. Rozmery – 120 × 190 × 120 cm Hmotnosť – 120 Kg Objem vody – 930 l

Schodíky k ochladzovacej kadi - celodrevené smrek

Cena: 153,33 EUR

Schodíky k ochladzovacej kadi - celodrevené smrek

Integrované svetlo s trafom pre bazénik Rocky

Cena: 395,56 EUR

Integrované svetlo s trafom pre bazénik Rocky

Termoizolácia k bazéniku Rocky

Cena: 186,67 EUR

Termoizolácia k bazéniku Rocky, doplnok.

Termoizolačný kryt k bazéniku Rocky

Cena: 351,11 EUR

Termoizolačný kryt k bazéniku Rocky, doplnok.