Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Ochladzovanie a kade

Ochladzovacia procedúra je úplne nevyhnutnou súčasťou sauny - bez neho môže byť saunovanie aj nebezpečné. Len minimum ľudí má však v našich zemepisných podmienkach tú možnosť vybehnúť zo sauny priamo do jazera či vysekané diery v ľade, a preto ponúkame ochladzovacie kade a vedrá.

Pre často využívané priestory odporúčame naše kúpacie kade a vaňu. Ich výplň tvoria praktické akrylátové vložky - tie nesajú vodu, sú hygienické a ľahko sa udržujú. Vďaka ich konštrukcii ich môžete umiestniť prakticky kamkoľvek - vážia od 50 do 70 kg.

Ochlazovaní bazének Rocky

Okrem drevených ochladzovacích či naopak prehrievacích kadí ponúkame tiež polievacie vedrá, niekedy tiež označované ako prúdové sprchy. Výhoda polievacie vedier je v automatickom dopúšťaní vody. Dodávame ich vo viacerých prevedeniach - napríklad dubové vedro s plastovou vložkou o objeme 20 l a jelšové vedro "FIN -FEEL" o objeme 18 l. Pre výrobu vedier sú zámerne zvolené tvrdé, trvanlivé drevá.

Ak môžete v ochladzovni umiestniť kade do podlahy, odporúčame skôr štýlový ochladzovací bazénik Rocky z biokompozitného materiálu. Rocky sa dá však integrovať aj bez nutnosti búrania existujúce podlahy. Pomocou podstavnej konštrukcie môže byť voľne postavený v ochladzovni, kde sa dá jednoducho obložiť materiálmi použitými v interiéri.

V ponuke Fínske sauny ale nájdete aj Hot tub - drevené vonkajšie kúpacie kade, v ktorých sa v lete schladíte, v zime potom podľa fínskych tradícií zakúrite pecou na drevo a zohrejete sa. Celodrevená variant kadí sa po napustení vody utesní, modrá plastová vložka je potom veľmi dobre umývateľná, a teda vhodná pre náročné prevádzky.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Vedro FIN-FEEL, polievacie, oplachové 20 l, jelša

Cena: 605,13 EUR

Oplachové vedro ručnej výroby veľmi vysokej kvality. Použité materiály kvalitný nerez, jelša. Sada obsahuje montážnu konzolu, tiahlo vo forme lana, napúšťací ventil s reguláciou množstva napúšťanej vody. Jednoduchá montáž. Produkt, ktorý nesmie vo wellnesse chýbať. Objem veľkostne 29 l, vojde sa do neho až 20 l vody.

Ochladzovacia kaďa MAX1, jelša

Cena: 1 292,52 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX1 s bielou akrylátovou vložkou. Ručne vyrobená z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové sťahovacie obruče - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená, možnosť kaďa prispôsobiť prácu dreva. Súčasťou je výpust s uzáverom otvárateľným pomocou otočného kolieska na prepadu, so systémom zabraňujúcim preplneniu kade, schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie. Rozmery: 102 x 78 x100 cm (š / h / v). Teraz nový systém vypúšťania - "McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazke. Objem cca 350 - 400 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Polievacie vedro STANDARD, tmavá jelša, 22 l

Cena: 293,65 EUR

Drevené sprchovací vedro s tyčovým mechanizmom s objemom 22 litrov s vysoko odolným lanom, sifónom a nerezovou rukoväťou. Dopustenie vody maximálne 15-18 litrov. Priemer 41,5cm, výška 30 cm. Produkt, ktorý nesmie vo vašej sprche chýbať. Vedro sa na stenu ľahko montuje. Malo by byť celoročne ošetrované vodou kvôli rozťahovanie a sťahovanie dreva. Materiál tmavá jelša, hnedé lano.

Vedro KAMBALA, polievacie, oplachové 18l

Cena: 529,97 EUR

Vedro z masívneho dreva kambala nemeckej výroby s plavákovým doplňovaním vody. Precízna ručná práca, mnohovrstvový lak s vysokou odolnosťou vhodný do interiéru. Pokiaľ sa jedná o vedro pre externé použitie vonku, informujte nás. Dokonalé spracovanie, nerezové nosné prvky. Súprava obsahuje nápustný ventil, tiahlo vo forme lana, konzolu z nerezu, uchycovacie spony, návod. Vonkajšie objem kompletného vedrá cca 29 l, kapacita max. 18 l vody.

Oplachové exteriérové vedro KAMBALA, 18l

Cena: 622,69 EUR

Ochladzovací exteriérové Kambala na stenu, vhodné pre vonkajšie použitie. Vonkajšie objem kompletného vedrá 29 l, kapacita max. 18 l vody. Vnútri modrá plastová vložka, automatické dopúšťanie pomocou plaváka. Odolné voči poveternostným vplyvom.

Nerezové madlo k bazénika Rocky

Cena: 295,31 EUR

Nerezové madlo k bazéniku Rocky, doplnok. Uľahčuje vstup a výstup z bazénika.

Polievacie vedro STANDARD, jelša, 22 l

Cena: 293,65 EUR

Drevené sprchovací vedro s tyčovým mechanizmom s objemom 22 litrov s vysoko odolným lanom, sifónom a nerezovou rukoväťou. Dopustenie vody maximálne 15-18 litrov. Priemer 41,5cm, výška 30 cm. Produkt, ktorý nesmie vo vašej sprche chýbať. Vedro sa na stenu ľahko montuje. Malo by byť celoročne ošetrované vodou kvôli rozťahovanie a sťahovanie dreva. Materiál jelša, hnedé lano.

Drevené veko ku kadi MAX1

Cena: 101,18 EUR

Drevené veko zo zmiešaného tvrdého dreva brezy a jelše pre ochladzovací kaďa MAX1, vodotesná preglejka o sile 8 mm. Veko je vystlané mäkkým soft Materiály pre ochranu akrylátové výplne.

Sprchovacie vedro - osika, 18l

Cena: 145,44 EUR

Moderné oplachové vedro z osikového dreva s objemom 18 litrov, vďaka vyliatiu vody priamo na hlavu vám dopraje vodopádový efekt. Po vytiahnutí páky sa voda automaticky doplní. Rozmery 715x500x800mm.

Schodíky k ochladzovacej kadi - celodrevené smrek

Cena: 161,72 EUR

Schodíky k ochladzovacej kadi - celodrevené smrek

Ochladzovacia kaďa LUXOR

Cena: 1 005,47 EUR

Ochladzovacia kaďa LUXOR s laminátovou vložkou v bielej farbe vr. smrekového obloženie. Súčasťou je sedačka, prelivový žliabok, tiahlo na ovládanie výpuste. Za príplatok je možné zakúpiť napúšťací tryska a schodíky. Rozmery: 101x68x108 cm.

Ochladzovacia kaďa MAX2, jelša

Cena: 1 860,00 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX2 pre 2 osoby s bielou akrylátovou vložkou - určená pre 2 osoby. Ručne vyrobené z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové výstuhy pre sťahovanie - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená. Súčasťou kade sú schodíky, gumový špunt a dve sedátka pre pohodlné sedenie. Rozmery 140x78x100 cm (š / h / v). Odtokový kanálik istený zátkou. Objem 500-550 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Ochladzovací bazén ROCKY pre komerčné wellness

Cena: 4 214,06 EUR

Štýlový ochladzovací bazénik ROCKY z veľmi odolného kompozitného materiálu, vhodný do komerčného prostredia wellness zariadení. Tento model bazénika obsahuje v sete okrem škrupiny tiež nosný oceľový rám, aretačná nožičky (4 ks), 1 x prepadová výpust, 1 x dnová výpust (nerezové armatúry), LED RGB svetlo + trafo 230 V / 12 V, piezo tlačidlo na škrupine IP68 (3 x), automatické vypúšťanie a napúšťanie bazénika, riadiaci systém. Bazénik môže byť za príplatok vybaviť nerezovým madlom a termoizolačným krytom, ktorý zaistí ideálnu teplotu a zároveň zabráni zamrznutiu v prípade vonkajšej inštalácie. Škrupinu možno vyrobiť hneď v niekoľkých farebných prevedení vr. trblietok.

Ochladzovacia kaďa LUXOR, vstavaná

Cena: 724,69 EUR

Samostatná kompletne vybavená laminátová vstavaná kaďa LUXOR s rozšíreným horným golierom vhodná na zabudovanie alebo obmurovanie. V modrom alebo bielom prevedení. Rozmery: 75x110x90 cm. Súčasťou je sedačka, prelivový žliabok, flexibilný sifón a tiahlo na ovládanie výpuste. Kaďa neobsahuje svetlo ani napúšťací trysku.

Samostatné schodíky k ochladzovací kadi, jelša

Cena: 100,00 EUR

Samostatné schodíky k ochladzovací kadi, jelša. Vďaka schodíkom k ochladzovací kadi sa ľahko dostanete dovnútra aj von. Voliteľné príslušenstvo. Obrázok je ilustratívny, kaďa nie je súčasťou.