Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Ochladzovanie, kade a kúpacie sudy

Ochladzovacia procedúra je úplne nevyhnutnou súčasťou sauny - bez neho môže byť saunovanie aj nebezpečné. Len minimum ľudí má však v našich zemepisných podmienkach tú možnosť vybehnúť zo sauny priamo do jazera či vysekané diery v ľade, a preto ponúkame ochladzovacie kade a vedrá.

Pre často využívané priestory odporúčame naše kúpacie kade a vaňu. Ich výplň tvoria praktické akrylátové vložky - tie nesajú vodu, sú hygienické a ľahko sa udržujú. Vďaka ich konštrukcii ich môžete umiestniť prakticky kamkoľvek - vážia od 50 do 70 kg.

Ochlazovaní bazének Rocky

Okrem drevených ochladzovacích či naopak prehrievacích kadí ponúkame tiež polievacie vedrá, niekedy tiež označované ako prúdové sprchy. Výhoda polievacie vedier je v automatickom dopúšťaní vody. Dodávame ich vo viacerých prevedeniach - napríklad dubové vedro s plastovou vložkou o objeme 20 l a jelšové vedro "FIN -FEEL" o objeme 18 l. Pre výrobu vedier sú zámerne zvolené tvrdé, trvanlivé drevá.

Ak môžete v ochladzovni umiestniť kade do podlahy, odporúčame skôr štýlový ochladzovací bazénik Rocky z biokompozitného materiálu. Rocky sa dá však integrovať aj bez nutnosti búrania existujúce podlahy. Pomocou podstavnej konštrukcie môže byť voľne postavený v ochladzovni, kde sa dá jednoducho obložiť materiálmi použitými v interiéri.

V ponuke Fínske sauny ale nájdete aj Hot tub - drevené vonkajšie kúpacie kade, v ktorých sa v lete schladíte, v zime potom podľa fínskych tradícií zakúrite pecou na drevo a zohrejete sa. Celodrevená variant kadí sa po napustení vody utesní, modrá plastová vložka je potom veľmi dobre umývateľná, a teda vhodná pre náročné prevádzky.

Cena:

Oplachové vedro FIN-FEEL, 20 l, jelša

Cena: 605,13 EUR

Oplachové vedro ručnej výroby veľmi vysokej kvality. Použité materiály kvalitný nerez, jelša. Sada obsahuje montážnu konzolu, tiahlo vo forme lana, napúšťací ventil s reguláciou množstva napúšťanej vody. Jednoduchá montáž. Produkt, ktorý nesmie vo wellnesse chýbať. Objem veľkostne 29 l, vojde sa do neho až 20 l vody.

Ochladzovacia kaďa MAX1

Cena: 1 283,11 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX1 s bielou akrylátovou vložkou. Ručne vyrobená z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové sťahovacie obruče - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená, možnosť kaďa prispôsobiť prácu dreva. Súčasťou je výpust s uzáverom otvárateľným pomocou otočného kolieska na prepadu, so systémom zabraňujúcim preplneniu kade, schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie. Rozmery: 102 x 78 x100 cm (š / h / v). Teraz nový systém vypúšťania - "McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazke. Objem cca 350 - 400 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Spa Rohrreiniger (čistič trubiek whirlpool) 1 l

Cena: 13,88 EUR

K čisteniu a dezinfekcii cirkulačného okruhu whirlpoolov a vírivých vaní. Veľmi dôležitá súčasť starostlivosti o whirlpool! Bez dokonale čistého cirkulačného okruhu nie je možné zaistiť dobrú kvalitu vody vo whirlpoole! Orientačné použitie - verejná prevádzka - raz za 1 - 2 týždne, súkromná prevádzka - pred každým vypúšťaním, minimálne raz za 4 mesiace!

Polievacie vedro KAMBALA interiérové, 18 l

Cena: 532,05 EUR

Vedro z masívneho dreva kambala nemeckej výroby s plavákovým doplňovaním vody. Precízna ručná práca, mnohovrstvový lak s vysokou odolnosťou vhodný do interiéru. Pokiaľ sa jedná o vedro pre externé použitie vonku, informujte nás. Dokonalé spracovanie, nerezové nosné prvky. Súprava obsahuje nápustný ventil, tiahlo vo forme lana, konzolu z nerezu, uchycovacie spony, návod. Objem veľkostne cca 29 l, vojde sa do neho až 18 l vody.

Drevená lakovaná vaňa OSIRIS, jelša

Cena: 1 359,62 EUR

Drevená vaňa Osiris s akrylátovou vložkou. Rozmery drevené vane Osiris - 152 x 78 x 60-70 cm. Farba akrylátové vložky je biela. Súčasťou dodávky je aj vypúšťací systém, uzatvárateľná výpust nemeckej značky Viega s uzáverom otvárateľným pomocou otočného kolieska na prepadu. Materiály nerez (obruče), jelša (korpus), povrchovo je drevo upravené lodným lakom. Objem 350 - 400 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Ochladzovacia kaďa MAX2

Cena: 1 620,99 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX2 s bielou akrylátovou vložkou - určená pre 2 osoby. Ručne vyrobené z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové výstuhy pre sťahovanie - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená. Súčasťou kade sú schodíky, gumový špunt a dve sedátka pre pohodlné sedenie. Rozmery 140x78x100 cm (š / h / v). Odtokový kanálik istený zátkou. Objem 500-550 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

Drevené veko ku kadi MAX1

Cena: 101,18 EUR

Drevené veko pre ochladzovaciu kaďu Max1, preglejka o hrúbke 8 mm. Veko je vystlané mäkkým soft materiálom pre ochranu akrylátovej výplne.

Armatúry výpuste a prepadu k bazéniku Rocky

Cena: 183,53 EUR

Armatúry výpuste a prepadu k bazéniku Rocky, doplnok.

Nosný pozinkovaný rám

Cena: 371,76 EUR

Nosný pozinkovaný rám

Ochladzovací bazén ROCKY

Cena: 1 877,65 EUR

Štýlový ochladzovací bazénik z kompozitného materiálu. Je opatrený prílivovou hranou a má povrch z umelého kameňa - gelcoat (materiál, ktorý vyniká dokonalosťou povrchového spracovania, da sa opravovať a tvorí dojem kameňa). Výber z viac farebných variant. Rozmery – 120 × 190 × 120 cm Hmotnosť – 120 Kg Objem vody – 930 l

Výrobník ľadu Eis-Tower Naked EB 160

Cena: 5 850,68 EUR

Ľadovač možno zabudovať či namontovať pohľadovo, pre túto možnosť ho možno opatriť efektným osvetlením za príplatok. Ľadovač môže byť montovaný priamo na stenu pomocou montážneho rámu. Chladený vodou. Nerezový výstup na spodnej strane je v základnej verzii rovný alebo možno zvoliť zošikmený. K správnemu fungovaniu ľadovačom treba senzor, ktorý je súčasťou balenia. Výkon cca 160 kg ľadu / 24 h - môže sa líšiť v poriadku 20% podľa okolitých podmienok. Rozmery 560x569x600 mm. Súčasťou ľadovaču je spínací systém, ktorý detekuje chýbajúci ľad v zásobníku s možnosťou nastavenia dosahu snímania v rozmedzí 0,2-2.

Integrované svetlo s trafom pre bazénik Rocky

Cena: 418,82 EUR

Integrované svetlo s trafom pre bazénik Rocky

Kúpacia sud HOT TUB Deluxe, interný ohrev, 6-8 osôb, 200cm

Cena: 3 734,12 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB Delux z tepelne upraveného dreva termowood s šedou plastovou vložkou. Priemer 2000 mm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohrevu vody cca 2 hodiny. Súčasťou dodávky je plastový interiér, obloženie termowood s nerezovými obručami, interné kachle na drevo, nerezový komín, schodíky a plastový kryt. Výhodou suda s plastovou vložkou je jednoduchá údržba, moderný vzhľad a nemožnosť úniku vody. Objem cca 1600 l vody.

Ochladzovacia vložka LUXor

Cena: 727,53 EUR

Samostatná kompletne vybavená laminátová vstavaná vložka LUXOR s rozšíreným horným límcom vhodná k zabudovaniu alebo obmurovanú. V modrom alebo bielom prevedení. Rozmery: 75 x 110 x 90 cm. Bez svetla a napúšťacej trysky. Obrázok je len ilustratívny, vložka nie je v drevenej podšívke. Dodáva sa v dvoch variantoch, ako oválná vložka na obloženie z dreva alebo obdĺžnikový golier.

Odpeňovač pre vírivé vane 1 l

Cena: 13,69 EUR

WHIRLPOOL Antifoam je tekutý, účinný odpeňovač do vírivých vaní s objemom 1 l. Efektívne a dlhodobo potláča tvorbu peny. Vytvára tekutú emulziu a odstraňuje vzniknutú penu. Pôsobí v širokom spektre pH.