Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Izolácia parnej sauny

Konštrukčný systém wedi predstavuje jedinečné stavebné riešenie určené do vlhkých priestorov v interiéri. Konštrukčné dosky wedi spájajú jednotlivé konštrukčné a montážne prvky v dokonale funkčné a do detailu prepracovaný systém, ktorého variabilita je takmer neobmedzená.

 

Stavebná doska wedi pozostáva z modrého jadra z extrudovaného tvrdeného penového polystyrénu. Tvrdená pena je obojstranne armovaná sieťkou zo skleného vlákna (s alkalivzdornou úpravou) a potiahnutá vrstvou malty s prísadou umelej hmoty. Stavebná doska je určená pre použitie v interiéri v priestoroch s bežnou teplotou.

Konštrukčné doska je určená pre použitie na podlahy v priestoroch so zaťažením podobnému obytným priestorom. Valivé záťaž s vysokým bodovým zaťažením nie je prípustná. Stavebnú dosku wedi je možné pripevniť na takmer každý podklad, je vodonepriepustná, tepelne izolačné, mnohostranne použiteľná, ľahká a stabilná a rýchlo spracovateľná.

Systém konštrukčných dosiek a prvkov charakterizuje najmä:

  • úplná spoľahlivosť v podobe 100% vodotesnosti dosiek potvrdená mnohými medzinárodnými skúškami
  • rýchlosť a časová úspora vďaka ľahkému spracovaniu a suchému spôsobu výstavby
  • úspora hmotnosti a úspora energie vzhľadom k tepelnoizolačným vlastnostiam
  • široké možnosti využitia konštrukčných dosiek a konštrukčných prvkov wedi

Stavebná doska wedi je na základe svojich špeciálnych vlastností vhodná na viacúčelové použitie:

  • Nosný materiál pre pokládku dlaždíc, dosiek a prírodného kameňa tenkovrstvým postupom
  • Priľnavý podklad pre nános omietky, lepidla na dlaždice a iné materiály
  • Ochrana proti vlhkosti
  • Účinná tepelná izolácia
  • Prostriedok na tvarovanie
  • Utesnenie v spojení s povrchmi z dlaždíc alebo dosiek na stenách a podlahách triedy zaťaženia A a B (priamo zaťažené steny a podlahy v priestoroch s veľmi častým alebo dlhotrvajúcim používaním úžitkovej a čistiace vody, steny a podlahy nádrží, ktoré sú plnené vodou s vlastnosťami pitnej vody ).

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Konštrukčná doska WEDI 2500x600x30 mm, 1ks

Cena: 29,44 EUR

Inovatívny stavebný materiál! Konštrukčné dosky WEDI sú vodeodolné, pevné, ľahké a jednoducho opracovateľné. Konštrukčný systém tak dokázal spojiť kľúčové vlastnosti do jedinečného celku s mimoriadnou pridanou hodnotou. Určené na použitie vo vlhkých priestoroch v interiéri ako konštrukčný a nosný materiál pod keramické obklady, omietky a ďalšie povrchy. Rozmery 2500x600x30 mm.

Konštrukčná doska WEDI 2500x600x50 mm, 1ks

Cena: 36,00 EUR

Inovatívny stavebný materiál! Konštrukčné dosky WEDI sú vodeodolné, pevné, ľahké a jednoducho opracovateľné. Konštrukčný systém tak dokázal spojiť kľúčové vlastnosti do jedinečného celku s mimoriadnou pridanou hodnotou. Určené na použitie vo vlhkých priestoroch v interiéri ako konštrukčný a nosný materiál pod keramické obklady, omietky a ďalšie povrchy. Rozmery 2500x600x50 mm.

Lepiaca a hydroizolačná hmota WEDI 610, 310 ml

Cena: 17,11 EUR

Jednozložková lepiaca a tesniaca hmota 610 sa ideálne hodí pre vodotesné lepenie stykových spojov stavebných dosiek WEDI. Utesní spoje tak, že už nie je potrebná žiadna ďalšia hydroizolácie. Šetrí tak čas a zvyšuje bezpečnosť systému. Okrem toho je vysoko odolná voči poveternostným podmienkam a chemikáliám, neobsahuje rozpúšťadlá, silikón ani PCP. Balenie 310 ml

Konštrukčná doska WEDI 2500x600x80 mm, 1ks

Cena: 54,66 EUR

Inovatívny stavebný materiál! Konštrukčné dosky WEDI sú vodeodolné, pevné, ľahké a jednoducho opracovateľné. Konštrukčný systém tak dokázal spojiť kľúčové vlastnosti do jedinečného celku s mimoriadnou pridanou hodnotou. Určené na použitie vo vlhkých priestoroch v interiéri ako konštrukčný a nosný materiál pod keramické obklady, omietky a ďalšie povrchy. Rozmery 2500x600x80 mm.

Tesniaca páska WEDI 120 mm, (10 m/role)

Cena: 66,56 EUR

Tesniaca páska pre vodotesné napojenie stavebných dosiek a prvkov WEDI alebo na ostatné materiály ako napr. poter, sadrokartón atď.

Armovacia páska WEDI 125 mm, (25 m/role)

Cena: 19,41 EUR

Špeciálna tkaná páska na zafixovanie respektíve premostenie spojov stavebných dosiek WEDI. Samolepiaca páska o šírke 125 mm v rolke s dĺžkou 25 m.

Tlmiace podložky WEDI, 35 mm, pozinkované (100 ks/bal)

Cena: 24,00 EUR

Tlmiace podložky zabraňujú pretlačenie skrutiek do penového jadra dosky. Sú určené predovšetkým pre montáž konsktrukčných dosiek na spodnú konštrukciu. Použite 5-8 ks na m2, podložky sú pozinkované.

Zatĺkacie hmoždinky WEDI - oceľ, 80 mm (100ks/bal)

Cena: 57,80 EUR

Pozinkované zatĺkacie hmoždinky WEDI s dĺžkou 80 mm. Vyrobený z ocele. Balenie obsahuje 100ks.

Zatĺkacie hmoždinky WEDI - oceľ, 110mm (100ks/bal)

Cena: 67,27 EUR

Pozinkované zatĺkacie hmoždinky WEDI s dĺžkou 110mm. Vyrobený z ocele. Balenie obsahuje 100ks.

Konštrukčná doska WEDI 2500x600x20 mm, 1ks

Cena: 27,52 EUR

Inovatívny stavebný materiál! Konštrukčné dosky WEDI sú vodeodolné, pevné, ľahké a jednoducho opracovateľné. Konštrukčný systém tak dokázal spojiť kľúčové vlastnosti do jedinečného celku s mimoriadnou pridanou hodnotou. Určené na použitie vo vlhkých priestoroch v interiéri ako konštrukčný a nosný materiál pod keramické obklady, omietky a ďalšie povrchy. Rozmery 2500x600x20 mm.