Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Interiérové modely

Sauny Vario

Patria medzi najpredávanejšie sauny, a to predovšetkým vďaka spojeniu vysokej kvality s priaznivou cenou a variabilitou. Sauna sa vyrába v mnohých prevedeniach, čo sa týka rozmerov, obloženia či dizaj

Sauny Harvia Basic

Sauny Basic sú jednoduchšie sauny, čo sa týka konštrukcie, tam im však nechýba funkčnosť a kvalita spracovania. Vhodné pre všetkých, ktorí hľadajú sauny za dobrú cenu s garanciou kvality.

Sauny Trendline

Fínske sauny podľa najštýlovejších trendov a za prijateľné ceny. To je modelová rada sáun TRENDLINE.

Sauny Rubic

Sauna Rubic pôsobí veľmi moderným dojmom práve vďaka nerezovým lemom a dekoratívnym prvkom v interiéri sauny. Spojenie nerezu, dreva a skla vytvára zo sauny Cube harmonický celok.

Sauny Rondium

Sauna Rondium predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú niečo jedinečné. Sauna je kombináciou dekoratívnych nerezových prvkov, osvetlenia a tepelne opracovaného dreva.

Sauny Claro

Sauna Claro je vhodná aj pre tých najnáročnejších klientov.

Kúpeľňové sauny

Kúpeľňové sauny sú určené špeciálne do vlhkých priestorov a tam, kde sú veľké výkyvy teploty. Vďaka vodoodolným stenám sauny je možné saunu využiť aj ako sprchový kút.

Sauny Solide

Najnovšia sauna v ponuke! Luxusná dizajnová fínska sauna Solide.

Sauny Sentiotec

Sauny Sentiotec budú ozajstným dizajnovým doplnkom. Sauna z lipového dreva sa hodí nielen pre domáce súkromné sauny, ale aj do menších hotelov a relaxačných / wellness centier.

Interiérové modely sú výstavnou skriňou fínskeho výrobcu HARVIA. Drevené obklady a lavice, pec, osvetlenie - všetko je navrhnuté a vyrábané so zmyslom pre detail. Základná rada Harvia Vario sa vyznačuje skromným, ale účelným designom, ktorý splní všetko, čo od saunovania očakávate, a to za skvelú cenu. 

Pre tých, ktorí sa neuspokoja výlučne so skvelým saunovaním, ale chcú, aby domáce sauny boli zároveň krásnym dizajnovým prvkom, sú pripravené tri rady luxusných sáun - Rubic, Claro a Rondium. Prémiové materiály, veľké tabule zo skla a dreva, kovové prvky a vhodne umiestnené osvetlenie - jednoduché, ale krásne.

Skvelou voľbou do menších bytov alebo pre klientov, ktorí si zatiaľ nie sú istí, že veľkú saunu využijú, sú vhodnou alternatívou kúpeľňové sauny. Tie nezaberajú viac miesta než sprchový kút. V prípade inovatívnej sauny Harvia SmartFold dokonca ešte menej, pretože steny môžete jednoducho zložiť. Menšie rozmery sauny ale nijak neuberajú na jej blahodarných účinkoch. 

Cena:

Fínska sauna Sentio Medium

Cena: 1 600,72 EUR

Fínska sauna Sentio Medium s rozmermi 195x156x204cm, materiál smrek. Súčasťou sauny sú 2x50cm široké lavice, opierka hlavy, ventilácia, bezpečnostný ohrádka pre saunové kachle, svetlo sa tienidlom (bez žiarovky), 3x silikónový kábel 5x15mm pre saunové kachle. Dvere možno umiestniť na pravú alebo ľavú stranu sauny. Do sauny Sentio Medium sú vhodné saunové kachle Nordex Next E o výkone 6kW a ovládacia jednotka Finn Control DC9.

Sauna HARVIA Vario S1212

Cena na vyžiadanie

Sauna HARVIA Vario je určená pre rodinné použitie. Sauny HARVIA sú vyrábané naozaj vo Fínsku. Rozmery sauny: 115 x 115 x 203 cm, saunové kachle HARVIA Delta D36 3,6 kW/230 V, možnosť výberu celosklenených dverí z farieb číra alebo bronze. Materiál fínsky smrek pre steny sauny, africká vŕba abachi je použitá pre lavice. Súčasťou dodávky: 2x lavica, 2x opierky chrbta, podlahový rošt, ohrádka kachlí, lávové kamene, vedro, naberačka, teplo/vlhkomer, svetlo, presýpacie hodiny.

Sauna HARVIA Vario S1515R

Cena na vyžiadanie

Sauna HARVIA Vario je určená pre rodinné použitie. Rozmery sauny: 150,5 x 150,5 x 203 cm, pravý roh je skosený, saunové kachle HARVIA Vega BC45 s výkonom 4,5 kW/380 V. Možnosť výberu celosklenených dverí z farieb číra alebo bronze. Materiál fínsky smrek pre steny sauny, africká vŕba abachi je použitá pre lavice. Súčasťou dodávky: 2x lavica, 2x opierky chrbta, podlahový rošt, ohrádka kachlí, lávové kamene, vedro, naberačka, teplo/vlhkomer, svetlo, presýpacie hodiny. Možnosť interiéru Futura a Exclusive.

Sauna HARVIA Vario S2220

Cena na vyžiadanie

Sauna HARVIA Vario je určená pre rodinné použitie. Rozmery sauny: 194,5 x 219,5 x 203 cm, saunové kachle HARVIA Vega BC80 s výkonom 8 kW/380 V, možnosť výberu celosklenených dverí z farieb číra alebo bronze. Materiál fínsky smrek pre steny sauny, africká vŕba abachi je použitá pre lavice. Súčasťou dodávky: 3x lavice, 2x opierky chrbta, podlahový rošt, ohrádka kachlí, lávové kamene, vedro, naberačka, teplo/vlhkomer, svetlo, presýpacie hodiny, podhlavník. Možnosť interiéru Futura, Exclusive, Solar.

Sauna HARVIA Vario S2220L

Cena na vyžiadanie

Sauna HARVIA Vario je určená pre rodinné použitie. Rozmery sauny: 194,5 x 219,5 x 203 cm, ľavý roh je skosený saunové kachle HARVIA Vega BC80 s výkonom 8 kW/380 V, možnosť výberu celosklenených dverí z farieb číra alebo bronze. Materiál fínsky smrek pre steny sauny, africká vŕba abachi je použitá pre lavice. Súčasťou dodávky: 3x lavice, 2x opierky chrbta, podlahový rošt, ohrádka kachlí, lávové kamene, vedro, naberačka, teplo/vlhkomer, svetlo, presýpacie hodiny, podhlavník. Možnosť interiéru Futura, Exclusive, Solar.

Fínska sauna 180x180 cm so sklenenou stenou, kartáčovaný smrek

-20% Cena: 2 369,00 EUR

Tradičná fínska sauna s rozmerom 180x180 cm, výška 200 cm s celosklenenou prednou stenou (2 okná 5x19, tvrdené, 8 mm, číre). Horizontálne obloženie aj lavice sú z vysoko kvalitného kartáčovaného smreku. Celosklenené dvere do sauny 7x19, tvrdené 8 mm sklo farby čírej, klasické hranaté držadlo, pánty Abloy. Ohrievač nie je zahrnutý v cene. Dodávka obsahuje: horné a dolné lavice, ohrádku kachlí, chrbtovú a podkolennú opierku, drevený rošt, svetlo s tienidlom pod lavicou a LED osvetlenie v strope. Cena nezahŕňa montáž a dopravu (21 % DPH), v prípade montáže je účtované 15% DPH (prehlásenie o sociálnom bývaní). Montáž a dopravu Vám radi individuálne naceníme.

Fínska sauna 180x180 cm, kartáčovaný smrek

Cena: 2 531,76 EUR

Tradičná fínska sauna s rozmerom 180x180 cm, výška 200 cm bez okien, s dverami celosklenenými. Horizontálne obloženie aj lavice sú z vysoko kvalitného kartáčovaného smreku. Celosklenené dvere do sauny 7x19, tvrdené 8 mm sklo farby číre, klasické hranaté držadlo, pánty Abloy. Ohrievač nie je zahrnutý v cene. Dodávka obsahuje: horné a dolné lavice, ohrádku kachlí, chrbtovú a podkolennú opierku, drevený rošt, svetlo s tienidlom v rohu. Cena nezahŕňa montáž a dopravu (21 % DPH), v prípade montáže je účtované 15% DPH (prehlásenie o sociálnom bývaní). Montáž a dopravu Vám radi individuálne naceníme.

Fínska sauna Alaska Corner

Cena: 4 042,32 EUR

Drevená fínska sauna Alaska Corner s rozmermi 2060x2060x2040 mm. Časti kabínové sauny sú vyrobené z masívneho smreku, strecha pevná s lemom, interiér je vyrobený z lipového dreva. Dvere s rozmermi 680x1915x8mm môžu byť v ľavom alebo v pravom prevedení. Obsahuje 3x silikónové káble 5 x 1,5 mm pre ohrievač sauny.

Fínska sauna Alaska Mini

Cena: 2 911,74 EUR

Drevená fínska sauna Alaska Mini s rozmermi 1600x1100x2040 mm. Časti kabínové sauny sú vyrobené z masívneho smreku, strecha pevná s lemom, interiér je vyrobený z lipového dreva. Dvere s rozmermi 590x1915x8mm môžu byť v ľavom alebo v pravom prevedení. Obsahuje 3x silikónové káble 5 x 1,5 mm pre ohrievač sauny.

Fínska sauna Alaska View

Cena: 4 042,32 EUR

Drevená fínska sauna Alaska View s rozmermi 2080x2060x2040 mm. Časti kabínové sauny sú vyrobené z masívneho smreku, strecha pevná s lemom, interiér je vyrobený z lipového dreva. Dvere s rozmermi 590x1915x8mm môžu byť v ľavom alebo v pravom prevedení. Obsahuje 3x silikónové káble 5 x 1,5 mm pre ohrievač sauny.

Fínska sauna Komfort Corner

Cena: 3 477,02 EUR

Komfortná rohová sauna Corner vyrobená z vysoko kvalitného lipového a smrekového dreva. Moderný vzhľad interiéru zaisťuje vysokú odolnosť. Lavica o hĺbke 60 cm vám zaistí maximálne pohodlie pri ležaní i sedení. Súčasťou balenia je drevená ohrádka ku kachliam, podlahový rošt, rohové osvetlenie, chrbtovej opierky a dve podpierky hlavy. Sklenené dvere s rozmermi 590x1915x8 mm sú vyrobené z vysoko kvalitného bezpečnostného ESG skla, ktoré saune dodá priestorovú vzdušnosť a dlhodobú životnosť. Sauna s rozmermi 206 x 206 x 204 cm.

Fínska sauna Komfort Corner Large

Cena: 3 853,88 EUR

Komfortná rohová sauna Corner Large vyrobená z vysoko kvalitného lipového a smrekového dreva. Moderný vzhľad interiéru zaisťuje vysokú odolnosť. Lavica o hĺbke 60 cm vám zaistí maximálne pohodlie pri ležaní i sedení. Súčasťou balenia je drevená ohrádka ku kachliam, podlahový rošt, rohové osvetlenie, chrbtovej opierky a dve podpierky hlavy. Sklenené dvere s rozmermi 590x1915x8 mm sú vyrobené z vysoko kvalitného bezpečnostného ESG skla, ktoré saune dodá priestorovú vzdušnosť a dlhodobú životnosť. Sauna s rozmermi 234 x 206 x 204 cm.

Fínska sauna Komfort Large

Cena: 3 477,02 EUR

Mimoriadna kvalita, jednoduchosť, pohodlie a elegancia - Fínska sauna Komfort Large spĺňa všetko vďaka sofistikovanému vnútornému usporiadaniu. Moderný vzhľad interiéru zaisťuje vysokú odolnosť, vonkajšia časť je vyrobená z lipového dreva. Lavica o hĺbke 60 cm vám zaistí maximálne pohodlie pri ležaní i sedení. Súčasťou balenia je drevená ohrádka ku kachliam, podlahový rošt, rohové osvetlenie, chrbtovej opierky a dve podpierky hlavy. Sklenené dvere s rozmermi 590x1915x8 mm sú vyrobené z vysoko kvalitného bezpečnostného ESG skla, ktoré saune dodá priestorovú vzdušnosť a dlhodobú životnosť. Sauna s rozmermi 208 x 206 x 204 cm.

Fínska sauna Komfort Small

Cena: 3 288,60 EUR

Mimoriadna kvalita, jednoduchosť, pohodlie a elegancia - Fínska sauna Komfort Large spĺňa všetko vďaka sofistikovanému vnútornému usporiadaniu. Moderný vzhľad interiéru zaisťuje vysokú odolnosť, vonkajšia časť je vyrobená z lipového dreva. Lavica o hĺbke 60 cm vám zaistí maximálne pohodlie pri ležaní i sedení. Súčasťou balenia je drevená ohrádka ku kachliam, podlahový rošt, rohové osvetlenie, chrbtovej opierky a dve podpierky hlavy. Sklenené dvere s rozmermi 590x1915x8 mm sú vyrobené z vysoko kvalitného bezpečnostného ESG skla, ktoré saune dodá priestorovú vzdušnosť a dlhodobú životnosť. Sauna s rozmermi 208 x 158 x 204 cm.

Fínska sauna Panorama Large

Cena: 3 948,10 EUR

Drevená fínska sauna Panorama Large s rozmermi 2139x2152x2089 mm. Časti kabínové sauny sú vyrobené zo smreku, strecha pevná s lemom, interiér je vyrobený z lipového dreva. Predná strana dverí z 8mm ESG bezpečnostného skla, 3x silikónové káble 5 x 1,5 mm pre ohrievač sauny. Dvere s rozmermi 590x1915x8mm môžu byť v ľavom alebo v pravom prevedení.