Pre zákazníka zo Žďárského regiónu sme pripravili projekt luxusnej interiérovej sauny ako funkčnej súčasti záhrady.

Nakoniec zvíťazil klenot medzi našimi typizovanými modelmi, Harvia Rondium, model S2222KL. Zákazník si pre realizáciu pripravil temperovaný záhradný domček, do ktorého si priviedol 40m 380V kabeláže a prívod vody pre nevyhnutnú sprchu. Pri interiérových modelov s ovládacou jednotkou je nutné, aby teplota v miestnosti neklesla pod 0 °C. 

Kruhový rohový vstup sauny Harvia Rondium sa skladá z dvoch mohutných sklenených krídel z ohýbaného skla. Sauna je dekorovaná nerezovými prvkami, nerezovou rampou a LED svetlami. Sauna je v spodnej časti chránena opäť nerezovou lištou a chráni tak saunu proti vlhkosti, vzlínajúcou sa od podlahy. 

Teplom ošetrovaná termojelša je použitá pre exteriér sauny. Interiér v prevedení Exclusive je z exotického dreva Abachi v kombinácii s hranami z termojelše. Sauna je vybavená podsvietenými doplnkami Cariitti, ovládaná je externou riadiacou jednotkou Harvia Griffin s dotykovým displejom, čo umožní nastaviť presnú dobu zapnutia a vypnutia sauny a vykúrenia na vami určenú teplotu. 

Ako výhrevné teleso bola zvolená extravagantná saunová pec Harvia Globe, ktorá je ako stvorená na osadenie do stredu sauny.

Opis a rozmery

Opis:

Rodinná sauna na mieru s presklením 

 

Rozmery:

2195 x 2195 mm

Materiály

  • obklady stien sauny – Osika

  • saunové lavice – termojelša v dizajne Exclusive

Dvere:

celosklenené špeciálne dvere bezpečnostné z ohýbaného skla 8mm

Vybavenie

Pec: 

Fínska saunová pec Harvia Globe s výkonom 10,5 kW

 

Osvetlenie sauny:

Pomocou stropného setu Cariitti VPL20

Zavřít
Loading...