Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Iné dekorácie

Krásnym saunovým doplnkom je potom presvetlená stena z drteného skla Fantasia od designového výrobcu luxusných osvetlení Cariitti. Stena môže byť podsvietená optickými vláknami, ktoré umožňujú pravidelnú zmenu farieb. Tiež si môžete zvoliť rôzne efekty – polárna žiara, iskrenie snehu či horiaci oheň. V temnejšej saune sa s doskou Fantasia stane saunovanie mystickým zážitkom – ostatne podívajte sa na naše videá doplnkov Cariitti

Rovnakú funkčnosť, ale menšie rozmery ponúka osvetlenie Arctic Sky či Arctic Cloud, ktoré môžu byť nainštalované aj do stropu sauny.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Nerezové lesklé pásky na madlo 1200x20mm

Cena: 6,98 EUR

Nerezové lesklé pásky na madlo 1200x20x0,5 mm DxŠxT).

Nerezový pások do lavice 2000x30mm Lesk

Cena: 20,11 EUR

Nerezový lesklý pások do lavice, rozměry 2000x30mm

Cariitti Fantasia, profesionálna dekorácia sauny

Cena: 1 468,76 EUR

Svietiaci panel z drteného skla - panel Fantasia je elegantným a terapeutickým prvkom ktorý mení charakter podľa zvoleného svetelného efektu. Pomocou projektoru môžete vytvoriť napríklad efekt ohňa, samozrejme záleží na výbere projektoru. Vzhľadom pripomína maľbu nakoľko je vyrobený z drteného skla. Osvetlenie môže byť inštalované do sauny. Toto zakončenie môže byť krásne osvetlené pomocou 6 mm vlákna umiesteného do stredu zadnej časti.

Arctic Sky, svietiaci panel Cariitti

Cena: 620,78 EUR

Svietiaci panel Arctic Sky z drteného skla o veľkosti 500 x 500 x 30 mm, je elegantným a terapeutickým prvkom, ktorý mení charakter podľa zvoleného svetelného efektu. Pomocou projektoru môžete vytvoriť napríklad efekt ohňa, samozrejme záleží na výbere projektoru. Vzhľadom pripomína maľbu nakoľko je vyrobený z drteného skla. Vďaka svojim vlastnostiam sa dá nainštalovať nielen do interiéru ako je obývacia izba alebo spálne, ale aj do kúpeľne. Toto zakončenie môže byť krásne osvetlené pomocou 6 mm vlákna umiesteného do stredu zadnej časti. 1 x S-Flex 6 M8.

Nerezový pások pre lavice Futura 2,5m

Cena: 25,65 EUR

Nerezový pások pre lavice Futura, dĺžka: 2,5m