Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

HOT TUB a vírivky

Ručne vyrobený kúpací sud slúži pre dokonalé potešenie z vonkajšej kúpele, či už vonku páli slnko alebo sneží. Pri teplote okolo 40 ° C dochádza k najväčšiemu uvoľneniu svalov a svalovej tenzie, pobyt v zohriatom sude teda simuluje kúpeľné podmienky. Pobyt v sude je navyše spoločenská záležitosť - kúpať sa môžete podľa veľkosti suda v 4 - 10 ľuďoch - ideálny ako prekvapenie na domácej party.

Vírivky Softub sa vyrábajú pre bezstarostnú relaxáciu a ponúkajú uvoľnenie od stresov a úzkosťou každodenného života. Upokojujú telo, pomáhajú uvoľniť myseľ a ponúkajú útočisko pred rušným dňom. Vďaka vírivým vaniam Softub vnesiete luxus a radosť do vášho voľného času - času, v ktorom sa zotavíte a obnovíte energiu pre budúce úlohy. 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Vírivka RIO

Cena: 8 936,47 EUR

Vďaka vírivke RIO si užijete nezabudnuteľný zážitok vďaka 26 hydromasážnych + 7 turbotrysek a intuitívnemu ovládaniu v českom jazyku. Pre väčšiu a príjemnejšiu relaxáciu môžete ľubovoľne polohovať vaše telo, bez toho aby ste boli akokoľvek obmedzeni vnútorným usporiadaním alebo tvarovaním vírivky. Rozmery 185x185x66cm, určené pre 2 až 3 osoby, maximálny objem vody 600 l.

Vírivka ROMA

Cena: 8 701,18 EUR

Vďaka vírivke ROMA si užijete nezabudnuteľný zážitok vďaka 23 hydromasážnych + 6 turbotrysek a intuitívnemu ovládaniu v českom jazyku. Pre väčšiu a príjemnejšiu relaxáciu môžete ľubovoľne polohovať vaše telo, bez toho aby ste boli akokoľvek obmedzeni vnútorným usporiadaním alebo tvarovaním vírivky. Rozmery 195x66cm, určené pre 2 až 3 osoby, maximálny objem vody 600 l.

Kúpacia sud HOT TUB DELUX so sivou vložkou, 6-8 osôb, 200cm

Cena: 3 734,12 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB Delux z tepelne upraveného dreva termowood s šedou plastovou vložkou. Priemer 2000 mm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohrevu vody cca 2 hodiny. Súčasťou dodávky je plastový interiér, obloženie termowood s nerezovými obručami, interné kachle na drevo, nerezový komín, schodíky a plastový kryt. Výhodou suda s plastovou vložkou je jednoduchá údržba, moderný vzhľad a nemožnosť úniku vody. Objem cca 1600 l vody.

Drevený kryt pre HOT TUB, preglejka, univerzálny

Cena: 75,29 EUR

Drevený kryt pre HOT TUB - preglejka, univerzálny.

Kúpacia sud HOT TUB smrekový, interný ohrev, 3-4 osoby, 160cm

Cena: 1 560,24 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB zo smreku. Priemer 160 cm, pre 3-4 osôb, hmotnosť 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubovky stenové, 28 mm palubovky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Súčasťou dodávky sú interné ALU kachle na drevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, bezpečnostné plot, schodíky a odtok.

Drevený kryt ku kúpacim sudom HOT TUB, univerzálny, SMREK

Cena: 202,35 EUR

Drevený kryt pre kúpacie sudy HOT TUB - materiál smrek, masív, veľkosť univerzálna.

Drevený kryt ku kúpacim sudom HOT TUB, univerzálny, THERMOWOOD

Cena: 225,88 EUR

Drevený kryt pre kúpacie sudy HOT TUB - materiál thermowood, masív, veľkosť univerzálna.

Držiak na nápoje pre HOT TUB, drevený

Cena na vyžiadanie

Držiak na nápoje pre HOT TUB, drevený - na výber držiak pre 3 alebo 5 nápojov.

Držiak na nápoje pre HOT TUB, kovový

Cena: 41,41 EUR

Držiak na nápoje pre HOT TUB, kovový - na výber držiak pre 3 alebo 5 nápojov.

Exkluzívny bublinkový systém ku kadiam HOT TUB

Cena: 635,29 EUR

Exkluzívny bublinkový systém, ktorý vytvára vo vode perličky vzduchu, ktoré majú masážny efekt. Vďaka bublinkovej kúpeli sa vám zlepší krvný obeh a dýchanie. Systém podporuje srdcovú činnosť a pomáha predchádzať bolestiam chrbtice a kĺbov.

Externý kachle ku kúpaciemu sudu 30 kW

Cena: 1 313,84 EUR

Externý kachle ku kúpaciemu sudu 30 kW

Kryt Fiberglass ku kúpacom sudom HOT TUB DELUX

Cena: 288,94 EUR

Fiberglass kryt ku kúpacim sudom HOT TUB DELUX v bielom, šedom alebo modrom prevedení. Záleží len na vás akú farbu si zvolíte k svojej kadi.

Kúpacia sud HOT TUB DELUX s bielou vložkou, 6-8 osôb, 200cm

Cena: 3 734,12 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB Delux z tepelne upraveného dreva termowood s bielou plastovou vložkou. Priemer 2000 mm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohrevu vody cca 2 hodiny. Súčasťou dodávky je plastový interiér, obloženie termowood s nerezovými obručami, interné kachle na drevo, nerezový komín, schodíky a plastový kryt. Výhodou suda s plastovou vložkou je jednoduchá údržba, moderný vzhľad a nemožnosť úniku vody. Objem cca 1600 l vody.

Kúpacia sud HOT TUB DELUX s modrou vložkou, 6-8 osôb, 200cm

Cena: 3 734,12 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB Delux z tepelne upraveného dreva termowood s modrou plastovou vložkou. Priemer 2000 mm, pre 6-8 osôb, hmotnosť 200 kg, celková výška 100 cm, doba ohrevu vody cca 2 hodiny. Súčasťou dodávky je plastový interiér, obloženie termowood s nerezovými obručami, interné kachle na drevo, nerezový komín, schodíky a plastový kryt. Výhodou suda s plastovou vložkou je jednoduchá údržba, moderný vzhľad a nemožnosť úniku vody. Objem cca 1600 l vody.

Kúpacia sud HOT TUB externý ohrev, TW, 3-4 osoby, 160cm

Cena: 2 726,54 EUR

Drevený kúpacie sud HOT TUB z tepelne upraveného dreva termowood. Priemer 160 cm, pre 3-4 osôb, hmotnosť 200 kg. Použité materiály: 42 mm palubovky stenové, 28 mm palubovky podlahové (dno), nerezové obruče (2 ks). Súčasťou dodávky sú externé ALU kachle na drevo, nerezový komín, podstavec, okrajové lišty, lavice, schodíky a odtok. Výhodou suda s externým ohrevom je viac miesta pri rovnakej veľkosti suda vďaka ohrievaču umiestnenému mimo kúpacej sud.