Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Fínske sauny Kota

Skvelá kombinácia saunovania a spoločenského priestoru. Pojem ”kota” je fínske označenie chaty alebo jednoduchej stavby. Vo Fínsku sa často využívajú na usporiadanie rôznych slávností a grilovačiek, a to hlavne v zime. V našej ponuke sú kombinované sauny KOTA, ktoré sú z polovice sauny a z polovice relaxačné priestory, ktoré priamo volajú po usporiadaní grilovačky. 

V saune KOTA môžete mať pec na drevo, alebo elektrickú pec. Sauna je vyhriata rovnako rýchlo ako interiérové modely.

Saunové koty z Fínska sú vhodné aj do komerčných prevádzok. Fínska sauna KOTA je skvelým doplnkom napríklad horského penziónu alebo wellness centra.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

SaunaKota 17+4 m2

Cena: 10 755,47 EUR

Vonkajší saunová KOTA o veľkosti 4 m2 pre 2-4 osoby s osemhranným pôdorysom. Ako odpočiváreň k saune slúži originálnej centrálnej grilovacie kota pre 12-20 osôb. Materiál konštrukcie - steny z masívneho severského smreku hrúbky 45mm, zaoblený profil.

SaunaKota 6 m2

Cena: 5 011,59 EUR

Vonkajší saunová KOTA s veľkosťou 6 m2 s šesťhranným pôdorysom bez odpočivárne. Materiál konštrukcie - steny z masívneho severského smreku hrúbky 45mm, zaoblený profil.

SaunaKota 9 + 4 m2 s grilom

Cena: 9 081,20 EUR

Vonkajší saunová KOTA o veľkosti 9 m2 pre 2-4 osoby s šesťhranným pôdorysom. Ako odpočiváreň k saune slúži originálnej centrálnej grilovacie kota pre 6-12 osôb. Materiál konštrukcie - steny z masívneho severského smreku hrúbky 45mm, zaoblený profil.

SaunaKota 9 m2

Cena: 5 836,92 EUR

Vonkajšia saunová KOTA o veľkosti 9 m2 (19,9 m3) so šesťhranným pôdorysom bez odpočivárne. Vonkajšie steny sauny KOTY sú vyrobené zo severského smreku o hrúbke 45 mm, strešný materiál severská borovica o hrúbke 18 mm. Strešná krytina je na výber vo farebných prevedeniach (čierna, zelená, červená, modrá, zelená, hnedá) za príplatok. Izolovaný strop vr. parotesnej zábrany. Dvere s dvojitým preskleným oknom a zámkom. Dve okná s dvojitým izolovaným sklom. Do sauny sa vojde naraz až 9 osôb. Tri dvojposchodové lavice vrátane opierok po obvode stien v prevedení Thermowood. Drevené podlahové rošty. Na výber pece na elektrinu (cca 15 kW) alebo na tuhé paliva vr. komínového systému ktoré nie sú zahrnuté v cene. Dodávané ako stavebnice bez dopravy (s manuálom) alebo ako sauna na kľúč vrátane montáže a dopravy, ktorú Vám individuálne naceníme.

SaunaKota 9/2 m2 vrátane odpočivárne

Cena: 7 014,52 EUR

Vonkajší saunová KOTA o veľkosti 9 m2 s šesťhranným pôdorysom. Vnútri je priečka, ktorá oddeľuje kótu na saunu a odpočiváreň. Materiál konštrukcie - steny z masívneho severského smreku hrúbky 45mm, zaoblený profil.

SaunaKota Combi 17 m2

Cena: 12 112,03 EUR

Vonkajší kombinovaná saunové KOTA o veľkosti 17 m2 (41 m3) s osemhranným pôdorysom vrátane odpočivárne a krbom. Sauna až pre 8 osôb. Vonkajšie steny a strecha sú vyrobené zo severskeho smreku. Strešná krytina vo farbe za príplatok. Izolovaný strop je vr. parotesnej zábrany. Dvere s oknom a zámkom, tri otváracie okná a celosklenené saunové dvere. Dvojposchodovej lavice vrátane opierok po obvode stien v prevedení Thermowood. Drevené podlahové rošty.

Vonkajší altánok OPENKOTA 9

Cena: 3 515,63 EUR

Vonkajší altánok OPENKOTA 9 m2 je pomenovanie drevostavby s centrálnym ohniskom, ktorú už ľudia používali pred tisíc rokmi, aby prežili nehostinné klimatické podmienky drsného severu. Súčasné grilovacie kóty slúži k predovšetkým na relaxáciu, hoci konceptuálne riešenie zostáva rovnaké: zdieľaný oheň, spoločné teplo a priatelia. Určené pre 6 až 12 osôb, hmotnosť 1300 kg, rozmery 3864 x 3725 cm. Steny s hrúbkou 45 mm a strecha s hrúbkou 18 mm sú vyrobené zo Škandinávskeho smreku, po obvode stien sú tri lavice z polárnej borovice. Fotografie sú len ilustratívne, vonkajší altánok OPENKOTA neobsahuje vonkajšie grill!