Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Farebná terapia

Farby majú významný vplyv na zdravotný stav človeka. Chromoterapia (farebná terapia) je liečebná metóda využívajúca účinky farieb na ľudskú psychiku. Farba svetla ovplyvňuje naše vnímanie teploty, času, sústredenie sa a celkové psychické rozpoloženie. Vďaka farebnej terapii Harvia Color Therapy môžete pomocou priloženej riadiacej jednotky nastaviť požadovanú farbu svetla, upraviť jas a rýchlosť zmeny farieb. Pri samotnom saunovaní potom môžete pokojne aj zavrieť oči, svetlo z terapie vnímate aj cez zavreté viečka, a stále tak na vás pôsobí.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Regulácia, riadiaca jednotka CG170T, Griffin

Cena: 632,25 EUR

Griffin Colour Light CG170T je jednotkou, ktorá riadi farebné cykly svetla v saune a umožňuje tak relaxáciu formou tzv. farebnej terapie. Je to vedecky preukázaná vlastnosť účinku svetla na ľudské zdravie.

Stropné RGB svetlo do sauny s diaľkovým ovládaním

Cena: 677,53 EUR

Moderné stropné osvetlenie RGB pre fínske sauny a infrasauny z dreva ABACHI s diaľkovým ovládaním.  Výška panelu iba 33mm, panel je veľmi tenký.  Technológia "HEAT PROOF" zaistí odolnosť až do teplôt +120° C. Táto technológia umožňuje LED osvetlenie šetriť pomocou špeciálnej regulácie a tým dokáže odolávať týmto vysokým teplotám. Použité diódy sú od renomovanej firmy OSRAM so životnosťou prevádzky 29000 hod.. Váha necelých  500g, napájanie formou transformátoru na 12V. Maximálny výkon 27 Watt. Záruka pre privátne prevádzky 2 roky.

Stropné RGB svetlo do sauny s diaľkovým ovládaním, akácie

Cena: 70,31 EUR

Moderné stropné osvetlenie RGB pre fínske sauny a infrasauny z dreva ACACIA (akácie) s diaľkovým ovládaním.  Výška panelu iba 35mm, panel je veľmi tenký.  Technológia "HEAT PROOF" zaistí odolnosť až do teplôt +120° C. Táto technológia umožňuje LED osvetlenie šetriť pomocou špeciálnej regulácie a tým dokáže odolávať týmto vysokým teplotám. Použité diódy sú od renomovanej firmy OSRAM so životnosťou prevádzky 29000 hod. Váha necelých  500g, napájanie formou transformátoru na 12V. Maximálny výkon 27 Watt. Záruka pre privátne prevádzky 2 roky.

Farebná terapia Harvia

Cena: 544,03 EUR

Farebné svetelné zariadenie Harvia obsahuje štyri rôzne halogénové lampy (zelenú, červenú, modrú a žltú). S riadiacou jednotkou Griffin CG170T môžete nastaviť požadovanú farbu svetiel, upraviť jas a rýchlosť meniacich sa farieb. Farebné svetlá sú vhodné pre interiérové modely Exclusive a Solar.

Riadiaca jednotka SENTIOTEC DMX CC k RGBW LED svetlu spotlight, 2x25W

Cena: 117,60 EUR

Riadiaca jednotka DMX CC s 2 x 4 kanály pre RGBW LED svetlo do parnej sauny 350 mA, výkon 2x25W.

Bodové svetlo SENTIOTEC do parnej sauny RGBW LED spotlight, 18W

Cena: 214,80 EUR

Moderné osvetlenie RGBW LED, ktoré možno za pomocou riadiacej jednotky DMX CC ešte ľahšie riadiť farebné cykly svetla v parnej saune a umožní tak relaxáciu formou tzv. Farebné terapie. Rozmery 174x174x95 mm.

Bodové svetlo SENTIOTEC do parnej sauny RGBW LED spotlight, 5W

Cena: 124,80 EUR

Moderné osvetlenie RGBW LED, ktoré možno za pomocou riadiacej jednotky DMX CC ešte ľahšie riadiť farebné cykly svetla v parnej saune a umožní tak relaxáciu formou tzv. Farebné terapie. Priemer 90 mm.

Farebná terapia Futura

Cena: 544,03 EUR

Farebné svetelné zariadenie obsahuje štyri rôzne halogénové lampy (zelenú, červenú, modrú a žltú). S riadiacou jednotkou Griffin CG170T môžete nastaviť požadovanú farbu svetiel, upraviť jas a rýchlosť meniacich sa farieb. Farebné svetlá sú vhodné pre interiérové modely Exclusive a Solar.

Napájací zdroj SENTIOTEC k RGBW LED trubicovému osvetleniu, 36W

Cena: 55,20 EUR

Napájací zdroj s výkonom 36W pre RGBW LED trubicové osvetlenie do parnej sauny. Výstupné napätie 24 VDC. Určené pre trubicové osvetlenie do 3m. Súčasťou zdroja je aj pripojovací kábel.

Stropné RGB svetlo do sauny s ovládaním na stenu

Cena: 687,94 EUR

Moderné stropné osvetlenie RGB pre fínske sauny a infrasauny z dreva ABACHI.  Výška panelu iba 33mm, panel je veľmi tenký.  Technológia "HEAT PROOF" zaistí odolnosť až do teplôt +120° C. Táto technológia umožňuje LED osvetlenie šetriť pomocou špeciálnej regulácie a tým dokáže odolávať týmto vysokým teplotám. Použité diódy sú od renomovanej firmy OSRAM so životnosťou prevádzky 29 000 hod. Váha necelých 500 g, napájanie formou transformátoru na 12V. Maximálny výkon 27 Watt. Záruka pre privátne prevádzky 2 roky. Ovládanie na stenu (bez diaľkového ovládača).

Napájací zdroj SENTIOTEC k RGBW LED trubicovému osvetleniu, 90W

Cena: 110,40 EUR

Napájací zdroj s výkonom 90W pre RGBW LED trubicové osvetlenie do parnej sauny. Výstupné napätie 24 VDC. Určené pre trubicové osvetlenie do 7,5 m. Súčasťou zdroja je aj pripojovací kábel.

RGBW LED trubicové osvetlenie do parnej sauny, 12W, 0,5m

Cena: 63,60 EUR

Trubicové RGBWLED osvetlenie do parnej sauny o výkone 12W a dĺžke 0,5 m.

RGBW LED trubicové osvetlenie do parnej sauny, 12W, 0,9m

Cena: 90,00 EUR

Trubicové RGBWLED osvetlenie do parnej sauny o výkone 12W a dĺžke 0,9 m.

RGBW LED trubicové osvetlenie do parnej sauny, 12W, 1,4m

Cena: 118,80 EUR

Trubicové RGBWLED osvetlenie do parnej sauny o výkone 12W a dĺžke 1,4 m.

RGBW LED trubicové osvetlenie do parnej sauny, 12W, 1,8m

Cena: 150,00 EUR

Trubicové RGBWLED osvetlenie do parnej sauny o výkone 12W a dĺžke 1,8 m.