Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Svetelné efekty z optických vlákien pre sauny

Optické vlákna sú ideálnym zdrojom svetla v saune. Sklenené vlákna sú odolné, na rozdiel od LED svetiel nestrácajú na svetelnej intenzite a dobre znášajú vysoké teploty. Sú v podstate nezničiteľné a bezúdržbové.

Jediný centrálny zdroj svetla – projektor – sa umiestni mimo saunu na suché vetrané miesto a optické svetlovody potom rozvedú svetlo do akéhokoľvek miesta v saune pomocou ďalších svetelných prvkov (lampy, šošovky, teplomery, podsvietenie kachlí).

V ponuke nájdete samostatné projektory (tie sa delia podľa typu prostredia, kde budú inštalované), ďalej zväzky optických vlákien (plastové alebo sklenené). Plastové vlákna sú určené pre priestory do 80 ºC, napr. pod lavice do sauny alebo do opierok, sklenené vlákna sú odolné teplote do 180 ºC, a preto sa hodia kamkoľvek do sauny.

Vlákna sa dajú použiť ako hlavné osvetlenie, ktoré vám zo stropu po obvode sauny krásne osvetľuje štruktúru dreva, alebo ako hviezdne nebo vypĺňajúce celý strop sauny, a v neposlednom rade do rôznych designových koncoviek Cariitti – teplomerov, rôznych kryštálov alebo nádob na vodu.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Cariitti zväzky vlákien pre sedátkové sady N2M - polárna žiara

Cena: 494,39 EUR

Plastické vlákna 2 x lineárneho profilu 1 m. Táto sada vlákien sa obvykle používa v kombinácii so severským svetelným projektorom.

Cariitti zväzky vlákien pre sedátkové sady N4M - polárna žiara

Cena: 871,98 EUR

Plastické vlákna C-Flex 4 x 1 m lineárneho profilu. Táto sada vlákien sa obvykle používa v kombinácii so severským svetelným projektorom.

IB320 LED osvetlená Cariitti miska s vývodom vody

Cena: 204,79 EUR

Dekorativní osvětlení do sauny, ktoré sa môže použiť ako samostatné svetlo alebo buľka na vodu o objeme menej ako 5 litrov. Zelené sklo Satin, 1 W/350 mA. V ceně je výpustný ventil a 5-merový kábel. Ledová miska je dodávaná s napájacím zdrojom umiestneným vo vodotesnej montážnej krabici IP67. Výška montáže nie je väčšia ako 1 m od podlahy v saune (max. 80 cm napájania).

IB320 LED osvetlená miska Cariitti s drevenými rukoväťami

Cena: 260,79 EUR

Dekoratívne osvetlenie pre saunu, ktoré možno použiť ako samostatné svetlo alebo vedierko s obsahom vody menej ako 5 litrov. Saténové sklo zelené, 1 W/350 mA. V cene je zahrnutý 5-metrový kábel. Nádoba na ľad má napájací zdroj umiestnený vo vodotesnej montážnej krabici IP67. Výška inštalácie misy nie je viac ako 1 m od podlahy v saune (max. 80 cm).

Osvetlenie do sauny HARVIA Luminous Fiber 1, IPX4

Cena: 1 022,58 EUR

Svetelná sada sklenených vlákien do fínskej sauny HARVIA Luminous Fiber 1 pre štýlové osvetlenie fínskej sauny. Sada osvetlenia obsahuje projektor, zväzok vlákien (10 + 1) a šošoviku nad kachle. Vlákna môžu uložiť do stropu ako hviezdna obloha alebo do stien vašej sauny. Odporúčaná veľkosť sauny je 1-4 m2. Teplota svetla 3000 K, teplé biele svetlo. IPX4. Vlákna sú odolné do 180°C.

Osvetlenie do sauny HARVIA Luminous Fiber 2, IPX4

Cena: 1 052,95 EUR

Svetelná sada sklenených vlákien do fínskej sauny HARVIA Luminous Fiber 1 pre štýlové osvetlenie fínskej sauny. Sada osvetlenia obsahuje projektor a zväzok vlákien (16). Neobsahuje šošovku nad kachle. Jedná sa o doplňujúce sadu vlákien pre veľké sauny. Vlákna môžu uložiť do stropu ako hviezdna obloha alebo do stien vašej sauny. Odporúčaná veľkosť sauny je 2-5 m2. Teplota svetla 3000 K, teplé biele svetlo. IPX4. Vlákna sú odolné do 180°C.

Osvetlenie nad kachle, šošovica, bez transformátora - LED teplá biela, chrómovaná fitinka

Cena: 63,28 EUR

Set LED saunového osvetlenie za pec. Farba svetla je teplá biela 3000K, chrómovaná fitinka. Súčasti setu sú šošovka a prípojný kábel 5m s tepelnou odolnosťou do 180°C. LED 0,3 W stmievateľné. Pripojenie na 12 V. Inštalačný otvor 12 mm. Krytie IP54. Súčasťou balenia nie je transformátor!

Osvetlenie nad kachle, šošovica, bez transformátora - LED teplá biela, čierna fitinka

Cena: 63,28 EUR

Set LED saunového osvetlenie za pec. Farba svetla je teplá biela 3000K, BLACK - čierna fitinka. Súčasti setu sú šošovka a prípojný kábel 5m s tepelnou odolnosťou do 180°C. LED 0,3 W stmievateľné. Pripojenie na 12 V. Inštalačný otvor 12 mm. Krytie IP54. Súčasťou balenia nie je transformátor!

Osvetlenie nad kachle, šošovica, bez transformátora - LED teplá biela, zlatá fitinka

Cena: 63,28 EUR

Set LED saunového osvetlenie za pec. Farba svetla je teplá biela 3000K, GOLD - zlatá fitinka. Súčasti setu sú šošovka a prípojný kábel 5m s tepelnou odolnosťou do 180°C. LED 0,3 W stmievateľné. Pripojenie na 12 V. Inštalačný otvor 12 mm. Krytie IP54. Súčasťou balenia nie je transformátor!