Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Efekty z optických vlákien pre sauny

Optické vlákna sú ideálnym zdrojom svetla v saune. Sklenené vlákna sú odolné, na rozdiel od LED svetiel nestrácajú na svetelnej intenzite a dobre znášajú vysoké teploty. Sú v podstate nezničiteľné a bezúdržbové.

Jediný centrálny zdroj svetla – projektor – sa umiestni mimo saunu na suché vetrané miesto a optické svetlovody potom rozvedú svetlo do akéhokoľvek miesta v saune pomocou ďalších svetelných prvkov (lampy, šošovky, teplomery, podsvietenie kachlí).

V ponuke nájdete samostatné projektory (tie sa delia podľa typu prostredia, kde budú inštalované), ďalej zväzky optických vlákien (plastové alebo sklenené). Plastové vlákna sú určené pre priestory do 80 ºC, napr. pod lavice do sauny alebo do opierok, sklenené vlákna sú odolné teplote do 180 ºC, a preto sa hodia kamkoľvek do sauny.

Vlákna sa dajú použiť ako hlavné osvetlenie, ktoré vám zo stropu po obvode sauny krásne osvetľuje štruktúru dreva, alebo ako hviezdne nebo vypĺňajúce celý strop sauny, a v neposlednom rade do rôznych designových koncoviek Cariitti – teplomerov, rôznych kryštálov alebo nádob na vodu.

Cena:

Cariitti Sauna Linear LED Set 2M

Cena: 260,38 EUR

LED set pre osvetlenie chrbtových opierok a lavíc. Lišta Linear 2m. 2x LED 1W s káblom 5m každá. Napájanie pre umiestnenie v saune.

Cariitti VPL10L-E161(DECO), IP55 set osvetlenie do sauny

Cena: 303,96 EUR

Set s optickými vláknami do sauny (16 ks), možno ich použiť ako hlavný zdroj svetla. 230 V / 350 mA, 1W. Súčasťou setu je projektor IP55, ktorý mžno inštalovat priamo do sauny.

Vyřazeno2017: Cariitti Sauna Linear LED Set 1M

Cena: 224,38 EUR

LED set pre osvetlenie chrbtových opierok a lavíc. Lišta Linear 1m. 2x LED 1W s káblom 5m každá. Napájanie pre umiestnenie v saune.

Cariitti Torch TL-100 WOOD, závit M8, fitinka

Cena: 65,12 EUR

Ozdobné zakončenie Pochodeň - pre zakončenie vlákien Cariitti. Je vyrobené z lešteného nerezu, tvrdého dreva a brúseného skla. Toto zakončenie môže byť krásne osvetlené s 3-4 mm vláknom. Vďaka svojim malým rozmerom má rozmanité použitie - predovšetkým pre sauny, kúpeľne, ale tiež šatne. V prípade, že je projektor sady vybavený farebnou zmenou, môže byť zakončenie nádherne sfarbené zvoleným tónom, alebo môže byť použité aj pre farebnú terapiu.

Cariitti vlhkomer / teplomer do sauny, fitinka, (pre 2 vl.)

Cena: 235,19 EUR

Kivi je kombinovaný teplomer a vlhkomer do sauny. Je vyrobený, aby odolal vysokým teplotám, zo satinovanáového skla a nerezovej ocele. Možno ho krásne osvetliť dvoma sklenenými vláknami s priemerom 2-4 mm. Dizajn: Frida Lindström.

Cariitti teplomer pre sauny SQ - štvorec, 120x120 mm

Cena: 139,04 EUR

Tento štvorcový teplomer je vyrobený z matného skla a nerezovej ocele. Teplomer je osvetlený jedným 2-4 mm vláknom.

Cariitti vlhkomer do sauny SQ - štvorec, 120 x 120 mm

Cena: 139,04 EUR

Tento štvorcový vlhkomer je vyrobený z matného skla a nerezovej ocele. Vlhkomer je osvetlený jedným 2-4 mm vláknom.

Osvetlenie nad pec, bez transformátora - LED teplá biela, žltá fitinka

Cena: 63,53 EUR

Set LED saunového osvetlenie za pec. Farba svetla je teplá biela 3000K, GOLD - zlatá fitinka. Súčasti setu sú šošovka a prípojný kábel 5m s tepelnou odolnosťou do 180 ° C. LED 0,3 W stmievateľné. Pripojenie na 12 V. Inštalačný otvor 12 mm. Krytie IP54. Súčasťou balenia nie je transformátor!

Cariitti VPL30NL-N2M, set polárnej žiary do sauny

Cena: 897,58 EUR

LED projektor je vybavený polárnou žiarou, ktorá strieda modrú, zelenú a purpurovú farbu. Projektor môže byť umiestený vovnútri sauny a to do oblastí chrbtovej opierky. Sada obsahuje VPL30 NL LED projektor a zväzok plastických vlákien N2M (2 x lineárny profil 1 m). Doporučená veľkosť sauny je 1 - 4 m2.

Osvetlenie nad pec, bez transformátora - LED teplá biela, BLACK fitinka

Cena: 63,53 EUR

Set LED saunového osvetlenie za pec. Farba svetla je teplá biela 3000K, BLACK - čierna fitinka. Súčasti setu sú šošovka a prípojný kábel 5m s tepelnou odolnosťou do 180 ° C. LED 0,3 W stmievateľné. Pripojenie na 12 V. Inštalačný otvor 12 mm. Krytie IP54. Súčasťou balenia nie je transformátor!

Cariitti Fantasia, profesionálna dekorácia sauny

Cena: 1 436,76 EUR

Svietiaci panel z drteného skla - panel Fantasia je elegantným a terapeutickým prvkom ktorý mení charakter podľa zvoleného svetelného efektu. Pomocou projektoru môžete vytvoriť napríklad efekt ohňa, samozrejme záleží na výbere projektoru. Vzhľadom pripomína maľbu nakoľko je vyrobený z drteného skla. Osvetlenie môže byť inštalované do sauny. Toto zakončenie môže byť krásne osvetlené pomocou 6 mm vlákna umiesteného do stredu zadnej časti.

Cariitti osvetlenie DIAMANT KIHLA nerez, fitinka

Cena: 114,76 EUR

Luxusný svetelný doplnok, ideálny pre vytvorenie slávnostnej atmosféry v halách, spálňach, reštauráciách či saunách. Je vytvorený z nerezovej ocele a rakúskeho kryštálu od svetoznámej firmy Schöler. Môže byť krásne nasvietený 3-4 mm vláknom. Kryštál na stene vytvorí prekrásny obrazec obzvlášť pri použití projektoru s farebnou zmenou, dizajn: Frida Lindström.

Cariitti presýpacie hodiny pre závit M8, fitinka

Cena: 115,20 EUR

Vyrobené z nerezovej ocele a skla. Sú osvetlené jedným skleneným vláknom 3 - 4 mm.

Cariitti RGBW, projektor

Cena na vyžiadanie

Projektor s výkonom 5 W, RGBW. El. transformátor je zahrnutý v cene.

Cariitti VPAC-1527-S832, stropný set

Cena: 558,39 EUR

Stropná sada pre sauny s projektorom VPAC-1527 - S832 7 + 1 vlákien. 16 W LED, v cene je zahrnutý projektor a zväzok vlákien. Sada je vhodná do malých a stredných sáun. Vlákna sú vyrobené zo skla a teda vydržia vysoké teploty (až do 180°C), musia byť umiestnené do suchej oblasti.