Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Drevenicové sauny

Drevenicové sauny sú vonkajšie sauny vyrábané z opracovaného masívu severského smreku alebo borovice. Strecha je pokrytá odolným asfaltovým šindľom KATEPAL, ktorého farby je možné si ľubovoľne zvoliť. Vnútorné steny sú natreté parafínovým olejom, ktoré slúžia ako ochrana pred vlhkosťou a šednutím.

Sauny tohto typu umožňujú veľkú variabilitu s možnosťou prispôsobenia konštrukcie požiadavkám zákazníka. V ponuke sú typové sauny, taktiež ich atypické verzie pre netradičné priestory. Montáž sauny je jednoduchá a zaberie väčšinou len dva dni.

Cena:

Vonkajšia sauna HARVIA Keitele

Cena na vyžiadanie

Záhradná zrubová sauna Keitele - rozmer 380 x 300 cm. Saunu môžete mať s elektrickými kachľami alebo s kachľami na drevo. 1) kachle na drevo HARVIA 20 PRO s oceľovým komínom a tepelným ochranným štítom. 2) Elektrické kachle Senator s výkonom 9 kW s externou reguláciou C150. Súčasťou oboch variant je medené vedro s naberačkou a teplomer HARVIA 110.

Vonkajšia sauna HARVIA Kuikka

Cena na vyžiadanie

Záhradná zrubová sauna Kuikka - rozmer 200 x 300 cm. Saunu môžete mať s elektrickými kachľami alebo s kachľami na drevo. 1) kachle na drevo HARVIA 20 PRO s oceľovým komínom a tepelným ochranným štítom. 2) Elektrické kachle Senator s výkonom 9 kW s externou reguláciou C150. Súčasťou oboch variant je medené vedro s naberačkou a teplomer HARVIA 110.

Zahradná sauna Country

Cena: 4 984,46 EUR

Záhradný sauna Country vám zaistí dokonalý pocit vďaka klasickému prevedeniu a príjemných rozmeroch. Vonkajšia časť sauny je vyrobená z impregnovaného smrekového dreva. Veľký priestor a skvelé rozlíšenie saunových lavíc vám dodá ideálne podmienky pre relaxáciu pri saunovaní. Moderný vzhľad interiéru zaisťuje vysokú odolnosť, vonkajšia časť je vyrobená z lipového dreva. Lavica o hĺbke 62 cm vám zaistí maximálne pohodlie pri ležaní i sedení. Sauna pôsobí ako typický záhradný domček. Súčasťou balenia je drevená bezpečnostná ohrádka ku kachliam, ventilácia, rohové osvetlenie, masívna drevená podlaha, chrbtové opierky pre maximálne pohodlie a dve opierky hlavy pre príjemnejšie saunovanie. Uzamykateľné dvere s rozmermi 1980x800 mm obsahujú malé sklenené výplne, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitného bezpečnostného ESG skla s hrúbkou 8 mm, ktoré saune dodá priestorovú vzdušnosť a dlhodobú životnosť. Sauna s rozmermi 319 x 264 x 290 cm.

Zahradná sauna Lava

Cena: 6 491,90 EUR

Záhradný sauna Country vám zaistí dokonalý pocit vďaka klasickému prevedeniu a príjemných rozmeroch. Vonkajšia časť sauny je vyrobená z impregnovaného smrekového dreva. Moderný vzhľad interiéru zaisťuje vysokú odolnosť, vonkajšia časť je vyrobená z lipového dreva. Lavica o hĺbke 62 cm vám zaistí maximálne pohodlie pri ležaní i sedení. Sauna pôsobí ako typický záhradný domček. Výhodou je predsieň, ktorá je za celopresklenými dverami, je praktická predovšetkým pre odkladanie doplnkov potrebných k saunovanie či údržbe. Vnútorné presklené dvere a vonkajšie uzamykateľné dvere obsahujú sklenenú výplň, sú vyrobené z vysoko kvalitného bezpečnostného ESG skla s hrúbkou 8 mm, ktoré saune dodá priestorovú vzdušnosť a dlhodobú životnosť. Lavica o hĺbke 62 cm vám zaistí maximálne pohodlie pri ležaní i sedení. Sauna pôsobí ako typický záhradný domček. Súčasťou balenia je drevená bezpečnostná ohrádka ku kachliam, ventilácia, rohové osvetlenie, masívna drevená podlaha, chrbtové opierky pre maximálne pohodlie a dve opierky hlavy pre príjemnejšie saunovanie.