Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Doplnkový sortiment

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Vedro FIN-FEEL, polievacie, oplachové 20 l, jelša

Cena: 605,13 EUR

Oplachové vedro ručnej výroby veľmi vysokej kvality. Použité materiály kvalitný nerez, jelša. Sada obsahuje montážnu konzolu, tiahlo vo forme lana, napúšťací ventil s reguláciou množstva napúšťanej vody. Jednoduchá montáž. Produkt, ktorý nesmie vo wellnesse chýbať. Objem veľkostne 29 l, vojde sa do neho až 20 l vody.

Ochladzovacia kaďa MAX1

Cena: 1 292,52 EUR

Drevená ochladzovacia kaďa MAX1 s bielou akrylátovou vložkou. Ručne vyrobená z jelšového dreva, dokonalé spracovanie, nerezové sťahovacie obruče - vysoká kvalita a dlhá životnosť zaručená, možnosť kaďa prispôsobiť prácu dreva. Súčasťou je výpust s uzáverom otvárateľným pomocou otočného kolieska na prepadu, so systémom zabraňujúcim preplneniu kade, schodíky a sedadlo pre pohodlné sedenie. Rozmery: 102 x 78 x100 cm (š / h / v). Teraz nový systém vypúšťania - "McAlpine overflow system" namiesto pôvodnej zátky na retiazke. Objem cca 350 - 400 l. Kad je vybavená sťahovateľnými nerezovými obručami.

pH mínus 1,5 kg

Cena: 5,74 EUR

Rýchlo rozpustný granulát určený pre zníženie hodnoty pH vody.

Chlórové multifunkčné MAXI tablety, 1 kg

Cena: 10,53 EUR

Multifunkčné pomaly rozpustné tablety zaisťujú dezinfekciu vody, pomáhajú vyvločkovat nečistoty a fungujú ako prevencia proti výskytu rias. Obsahujú 80% aktívneho chlóru.

Chlórový STABIL - granulát, 1 kg

Cena: 10,53 EUR

Prípravok pre zabránenie úniku chlóru a zabezpečenie stálej dezinfekcia vody aj za teplého počasia.

Chlórové multifunkčné MINI tablety, 1 kg

Cena: 10,53 EUR

Multifunkčné pomaly rozpustné tablety zaisťujú dezinfekciu vody, pomáhajú vyvločkovat nečistoty a fungujú ako prevencia proti výskytu rias.

Cariitti vložka PP32-S14 pre osvetlenie S - Paver

Cena: 5,72 EUR

Vložka pre osvetlenie S - Paver.

Algicid SUPER +, 1 l

Cena: 9,19 EUR

Tekutý prípravok pre prevenciu a likvidáciu vodných rias. Nepenivý, vhodný pre použitie v bazénoch s protiprúdy a vo vírivých vaniach.

pH plus 1 kg

Cena: 4,02 EUR

pH PLUS - rýchlo rozpustný granulát určený pre zvýšenie hodnoty pH vody.

Cariitti špunt do vložky PP32-S16 pre osvetlenie S - Paver

Cena: 5,72 EUR

Špunt do vložky PP32-S14 pre osvetlenie S - Paver.

Čistič PLUS - gélový

Cena: 9,57 EUR

Odstraňuje vodný kameň a iné znečistenie zo stien bazéna vrátane nežiaduce linky vznikajúce pozdĺž vodnej hladiny.

Chlórové multifunkčné MAXI tablety, 3 kg

Cena: 29,48 EUR

Multifunkčné pomaly rozpustné tablety zaisťujú dezinfekciu vody, pomáhajú vyvločkovat nečistoty a fungujú ako prevencia proti výskytu rias. Obsahujú 80% aktívneho chlóru.

Vločkovač SUPER projiskrovač, 1 l

Cena: 7,66 EUR

Tekutý prostriedok pre rýchle silné vyvločkovanie.

Chlórový ŠOK - granulát, 1 kg

Cena: 11,49 EUR

Chlórový granulát obsahujúci 68% aktívneho chlóru, anorganický, ľahko zvyšujúce pH. Rýchlo a prakticky bezo zvyšku rozpustný.

Vedro KAMBALA, polievacie, oplachové 18l

Cena: 523,83 EUR

Vedro z masívneho dreva kambala nemeckej výroby s plavákovým doplňovaním vody. Precízna ručná práca, mnohovrstvový lak s vysokou odolnosťou vhodný do interiéru. Pokiaľ sa jedná o vedro pre externé použitie vonku, informujte nás. Dokonalé spracovanie, nerezové nosné prvky. Súprava obsahuje nápustný ventil, tiahlo vo forme lana, konzolu z nerezu, uchycovacie spony, návod. Vonkajšie objem kompletného vedrá cca 29 l, kapacita max. 18 l vody.