Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Čelenky do sauny

Čelenky sú vhodné ako behom domácich procedúr či v salóne, tak i pri saunovaní. Vlasy zostanú pekne zopnuté vzadu a nebudú vám prekážať pri kozmetických úpravách ani pri saunovaní.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Wellness čelenka MaryBerry do sauny, krémová s čipkou

Cena: 11,43 EUR

Čelenka na vlasy vhodná nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Unikátna kozmetická čelenka z veľmi hebkého materiálu a s univerzálnym zapínaním na suchý zips. V krémovo-smotanovom prevedení s čipkovaným lemom.

Wellness čelenka MaryBerry do sauny, čierna

Cena: 8,72 EUR

Čelenka na vlasy vhodná nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Velúrová kozmetická čelenka z veľmi hebkého materiálu a s univerzálnym zapínaním na suchý zips. V čiernom prevedení.

Wellness čelenka MaryBerry do sauny, biela s modrým lemom

Cena: 10,65 EUR

Čelenka na vlasy vhodná nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Unikátna kozmetická čelenka z veľmi hebkého materiálu a s univerzálnym zapínaním na suchý zips. V bielom prevedení s modrým námorníckym lemom.

Wellness čelenka MaryBerry do sauny, biela s ružovým lemom

Cena: 11,04 EUR

Čelenka na vlasy vhodná nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Unikátna kozmetická čelenka z veľmi hebkého materiálu a s univerzálnym zapínaním na suchý zips. V bielom prevedení s ružovým lemom.

Wellness čelenka MaryBerry do sauny, krémová s kvetinovou čipkou

Cena: 11,20 EUR

Čelenka na vlasy vhodná nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Unikátna kozmetická čelenka z veľmi hebkého materiálu a s univerzálnym zapínaním na suchý zips. V krémovo-smotanovom prevedení s čipkovaným lemom kvetinového vzoru.

Wellness čelenka MaryBerry do sauny, čierna s motívom rúžu

Cena: 10,27 EUR

Čelenka na vlasy vhodná nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Velúrová kozmetická čelenka z veľmi hebkého materiálu a s univerzálnym zapínaním na suchý zips. V čiernom prevedení s motívom rúžu.