Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Bio sauny

Bio sauna 

Bio sauna je kompromisom medzi fínskou a parnou saunou. Oproti fínskej saune sa bio sauna vyhrieva na nižšiu teplotu (55 - 70 °C), ale má vyššiu relatívnu vlhkosť vzduchu (30 - 40%). Touto vlhkosťou sa bio sauna podobá parnej saune. Bio sauna je vhodná pre jedincov, ktorí nemajú radi vysoké teploty v klasických fínskych saunách, alebo im neprospieva vysoká vlhkosť v štandardných parných saunách. Je tak vhodnejšia pre ľudí, ktorí so saunovaním len začínajú a pre deti.

Bio sauna je šetrnejšia k obehovej sústave človeka a nepredstavuje takmer žiadnu záťaž. Je veľmi vhodná k regenerácii svalstva a posilneniu psychiky. Ako u všetkých druhov sáun, aj biosauna významne pomáha s detoxikáciou organizmu. Zlepšená je tiež funkcia krvného obehu.

Klasickú fínsku saunu pre základ vašej bio sauny vyberajte TU. Kachle, ktoré zo sauny vytvoria bio saunu nájdete nižšie.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výparník do sauny elektrický Harvia Steamer SS20

Cena: 885,94 EUR

Elektrický výparník vody Harvia vhodný ku zvyšovaniu vlhkosti v saune. Výparník do sauny (steamer) SS20 sa vyrába vo výkone 2 KW, rozmeroch 340x680x95mm. Prívod elektriny je 220V/1N/priemer kábla 3x1,5mm1/poistky: 1x10A. Výparník do sauny Harvia SS20 má objem nádrže na vodu 5,5l a maximálna odparovacia schopnosť je 2,5l/hodinu. Pre ovládanie výparníku sa používajú buď riadiace jednotky C105S, Griffin Combi alebo Xenio Combi, ktoré sa dajú ovládať manuálne pomocou prídavného tlačidla zo spodu výparníku.

Prídavný výparník R 2,5kW, Black

Cena: 914,40 EUR

Perfektný doplnok do Vašej sauny! Prídavný výparník s výkonom 2,5 kw slúži ako samostatné zariadenia alebo ako rozširujúci modul v kombinácii s radom saunovej pece Concept R.

Výparník do sauny elektrický Harvia Steamer SS20A - automatický

Cena: 1 113,38 EUR

Elektrický výparník vody Harvia. Výkon 2 KW. Verzia s automatickým doplňovaním vody. Elektrický výparník vody Harvia vhodný ku zvyšovaniu vlhkosti v saune. Výparník do sauny (steamer) SS20A sa vyrába vo výkone 2 KW, rozmeroch 340x680x95mm. Prívod elektriny je 220V/1N/priemer kábla 3x1,5mm1/poistky: 1x10A. Výparník do sauny Harvia SS20A má objem nádrže na vodu 5,5l a maximálna odparovacia schopnosť je 2,5l/hodinu. Pre ovládanie výparníku sa používajú buď riadiace jednotky C105S, Griffin Combi alebo Xenio Combi, ktoré sa dajú ovládať manuálne pomocou prídavného tlačidla zo spodu výparníku.