Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Bio sauny

Bio sauna 

Bio sauna je kompromisom medzi fínskou a parnou saunou. Oproti fínskej saune sa bio sauna vyhrieva na nižšiu teplotu (55 - 70 °C), ale má vyššiu relatívnu vlhkosť vzduchu (30 - 40%). Touto vlhkosťou sa bio sauna podobá parnej saune. Bio sauna je vhodná pre jedincov, ktorí nemajú radi vysoké teploty v klasických fínskych saunách, alebo im neprospieva vysoká vlhkosť v štandardných parných saunách. Je tak vhodnejšia pre ľudí, ktorí so saunovaním len začínajú a pre deti.

Bio sauna je šetrnejšia k obehovej sústave človeka a nepredstavuje takmer žiadnu záťaž. Je veľmi vhodná k regenerácii svalstva a posilneniu psychiky. Ako u všetkých druhov sáun, aj biosauna významne pomáha s detoxikáciou organizmu. Zlepšená je tiež funkcia krvného obehu.

Klasickú fínsku saunu pre základ vašej bio sauny vyberajte TU. Kachle, ktoré zo sauny vytvoria bio saunu nájdete nižšie.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výparník do sauny elektrický Harvia Steamer SS20

Cena: 885,94 EUR

Elektrický výparník vody Harvia vhodný ku zvyšovaniu vlhkosti v saune. Výparník do sauny (steamer) SS20 sa vyrába vo výkone 2 KW, rozmeroch 340x680x95mm. Prívod elektriny je 220V/1N/priemer kábla 3x1,5mm1/poistky: 1x10A. Výparník do sauny Harvia SS20 má objem nádrže na vodu 5,5l a maximálna odparovacia schopnosť je 2,5l/hodinu. Pre ovládanie výparníku sa používajú buď riadiace jednotky C105S, Griffin Combi alebo Xenio Combi, ktoré sa dajú ovládať manuálne pomocou prídavného tlačidla zo spodu výparníku.

Výparník do sauny elektrický Harvia Steamer SS20A - automatický

Cena: 1 113,38 EUR

Elektrický výparník vody Harvia. Výkon 2 KW. Verzia s automatickým doplňovaním vody. Elektrický výparník vody Harvia vhodný ku zvyšovaniu vlhkosti v saune. Výparník do sauny (steamer) SS20A sa vyrába vo výkone 2 KW, rozmeroch 340x680x95mm. Prívod elektriny je 220V/1N/priemer kábla 3x1,5mm1/poistky: 1x10A. Výparník do sauny Harvia SS20A má objem nádrže na vodu 5,5l a maximálna odparovacia schopnosť je 2,5l/hodinu. Pre ovládanie výparníku sa používajú buď riadiace jednotky C105S, Griffin Combi alebo Xenio Combi, ktoré sa dajú ovládať manuálne pomocou prídavného tlačidla zo spodu výparníku.

Prídavný výparník R 2,5kW, Black

Cena: 914,40 EUR

Perfektný doplnok do Vašej sauny! Prídavný výparník s výkonom 2,5 kw slúži ako samostatné zariadenia alebo ako rozširujúci modul v kombinácii s radom saunovej pece Concept R.