Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Bezpečnostný systém do sauny POWERSAFE

Poskytnite vašim klientom v saune bezpečie

Bezpečnostné tlačidlo do sauny s ovládacím modulom s umiestnením na recepcii. V prípade nebezpečenstva môžu návštevníci privolať pomoc stlačením tlačidla. Balenie obsahuje bezpečnostné tlačidlo na umiestnenie do sauny (max. 90 cm od podlahy), ovládací modul na tlačidlo, napájací adaptér do zásuvky a návod na zapojenie. 

 

Ovládanie tlačidla:

  1. Tlačidlo v saune permanentne svieti. V prípade nebezpečenstva klient stlačí tlačidlo - to sa rozbliká a zároveň aktivuje modul na recepcii, kde začne blikať a výstražne pískať.  
  2. Po stlačení vypínacieho tlačidla na modelu sa poplach vypne a frekvencia blikania tlačidla v saune sa zvýši (znamenie pre osoby v saune, že pomoc je na ceste).  
  3. Na resetovanie systému a jeho opätovné uvedenie do prevádzky je nutné, aby zodpovedný pracovník stlačil a podržal bezpečnostní tlačidlo v saune po dobu 3 sekúnd. Potom sa tlačidlo dostane do základného režimu a začne opäť svietiť.


Inštalácia a zapojenie:
Tlačidlo umiestnite do sauny maximálne 90 cm od podlahy a minimálne 1,3 metra od kachlí. Vhodné je umiestnenie zhruba do výšky 60 cm, aby na ne dosiahol aj ležiaci človek. Ovládací modul umiestnite na recepcii, poprípade na iné frekventované miesto, ktoré je v dosahu obsluhy. Tlačidlo sa prepojuje s modulom klasickým telefónnym štvoržilovým káblom. Dosah je približne 100 metrov.  

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu: