Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Infrasauny na mieru

Chceli by ste mať doma infrasaunu, ale pripadá vám, že na ňu nemáte miesto? Alebo nemáte radi kompromisy a chcete, aby infrasauna bola presne podľa vašich predstáv? Náš team odborníkov s dlhoročnou praxou vám všetky vaše priania splní. Každý rok realizujeme stovky projektov a pri každej realizácii sa naučíme niečo nové. Nemusíte mať obavy, že by sme si s vašim priestorom nevedeli dať rady. 

Každá rok navštevujeme školenie nášho fínskeho dodávateľa HARVIA, vďaka čomu máme vždy prehľad o tých najnovších postupoch a materiáloch. Samozrejmosťou je tiež kompletný servis na naše sauny.

Infrasauny na mieru dodávame na kľúč, vďaka našim prehľadným vizualizáciám vždy viete, ako bude vaša infrasauna vyzerať, a nemusíte sa teda báť žiadneho nepríjemného prekvapenia. Náš projektant vám poradí s výberom vhodného dreva a žiaričov do sauny. V našich realizáciách používame designové interiéry HARVIA, ktorých prepracovanosť je zosobnením fínskej úcty k priestorom sauny. Pre skutočne unikátny vzhľad sauny je vhodné zvoliť dekoratívne dizajnové LED osvetlenie.