Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Fínske sauny na mieru

Chceli by ste doma saunu, ale príde vám, že na ňu nemáte miesto? Alebo nemáte radi kompromisy a chcete, aby sauna bola presne podľa vašich predstáv? Náš tým odborníkov s dlhoročnou praxou je schopný všetky vaše starosti s plánovaním sauny vyriešiť.

Skúsenosť a profesionalita

Náš tým na školení v Harvii - duben 2016

Každý rok realizujeme stovky projektov a pri každej realizácii sa naučíme niečo nové. Nemusíte mať obavy, že by sme si s vaším priestorom neporadili. Pravidelne raz do roka navštevujeme školenie nášho fínskeho dodávateľa HARVIA. Firma je špecialistom na saunové technológie, vďaka čomu máme trvalý prehľad o najnovších postupoch a materiáloch. Samozrejmosťou je kompletný servis na naše sauny.

Náš tým na každoročnom školení v HARVIA HEAD OFFICE,  Teollisuustie

 

Riešenie šité na mieru

Sauny na mieru dodávame na kľúč. Po zistení vašich požiadaviek a preferencií navrhneme najlepšie riešenie podľa našich dlhodobých skúseností.

Vďaka našim prehľadným vizualizáciám vždy viete, ako bude vaša sauna vyzerať. Nemusíte sa teda obávať nepríjemného prekvapenia. Náš projektant, Ing. Matěj Zítka, vám poradí s výberom vhodného dreva do sauny a pece tak, aby výsledok spĺňal všetky vaše predstavy a požiadavky.

 

 

 

V našich projektoch používame dizajnové interiéry HARVIA, ktorých prepracovanosť je zosobnením fínskej úcty k priestorom sauny a tradíciám saunovania. Pokiaľ sa chcete inšpirovať už postavenou saunou, nahliadnite do našich referencií.

Šikminy a malé či atypické miestnosti nie sú problémom a máme s nimi bohaté skúsenosti. Atypické priestory detailne zameriame a spoločne s vami nájdeme a pretavíme do reality to najlepšie využitie vášho priestoru.

 

            

Ing Matěj Zítka - tvorba 3D vizualizácií sauny na kľúč.

 

Jedinečnosť každej sauny

K vytvoreniu sauny podľa vašich snov vám ponúkame bohatú paletu možností. Či už ide o spôsob výhrevu, osvetlenie či výber ďalších detailov, ktoré saunu povýšia na novú úroveň.

Pre vyhrievanie sauny môžete zvoliť jednu z dvoch variantov pece - absolútne bezstarostné elektrické topidlo alebo pec na drevo, ktorá dodáva saune tradičný vzhľad, no vyžaduje viac údržby.

 

 

Unikátny vzhľad interiéru vašej sauny môžete doladiť pomocou širokého sortimentu doplnkov a dekorácií, či rafinovane riešeného systému osvetlení

Pre vašu predstavu sa môžete pozrieť na vybrané realizácie, na ktorých sme sa podieľali.

Kontaktujte nás elektronicky na nižšie uvedenom rýchlom formulári či podrobnejšom konfigurátore. Zavolajte nám, či nás priamo navštívte v našich showroomoch v Prahe, Brne či Českých Budějoviciach, kde môžeme spoločne začať cestu k vašej novej saune.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.