Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Aróma kryštály do fínskej sauny

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Mentolové kryštály do sauny, 25g

Cena: 11,72 EUR

Chladivý a osviežujúci efekt prírodného mentolu pre vašu saunu. Stačí iba pár kryštálov na rozpálených kameňoch. Balenie 25g. Mentolové kryštály sa môžu rozpustiť aj vo vode - stačí rozpustiť 1-2 kryštály v teplej vode a mentolová vôňa sa rozprestrie v kabíne infrasauny alebo fínskej sauny (zmesou možné polievať saunové kamene). Varovanie - Dráždi kožu! Spôsobuje vážne podráždenie očí!

Mentolové kryštály do sauny, 100g

Cena: 28,13 EUR

Chladivý a osviežujúci efekt prírodného mentolu pre vašu saunu. Stačí iba pár kryštálov na rozpálených kameňoch. Balenie 100g. Mentolové kryštály sa môžu rozpustiť aj vo vode - stačí rozpustiť 1-2 kryštály v teplej vode a mentolová vôňa sa rozprestrie v kabíne infrasauny alebo fínskej sauny (zmesou možné polievať saunové kamene). Varovanie - Dráždi kožu! Spôsobuje vážne podráždenie očí!

Mentolové kryštály do sauny, 200g

Cena: 37,44 EUR

Chladivý a osviežujúci efekt prírodného mentolu pre vašu saunu. Stačí iba pár kryštálov na rozpálených kameňoch. Balenie 200g. Mentolové kryštály sa môžu rozpustiť aj vo vode - stačí rozpustiť 1-2 kryštály v teplej vode a mentolová vôňa sa rozprestrie v kabíne infrasauny alebo fínskej sauny (zmesou možné polievať saunové kamene). Varovanie - Dráždi kožu! Spôsobuje vážne podráždenie očí!