Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Aróma do fínskej sauny

Príjemná aróma by mala byť súčasťou každého saunovania – obvykle stačí  jedno až dve strieknutia arómy do vedra s vodou, s ktorou polievate saunové kamene. Vďaka odparovaniu rýchlo ucítite silnú arómu, kterú v teple sauny hlboko inhalujete. 

Saunové arómy dodávame ako číre esenciálne oleje, parfémy po 30 ml či emulgované arómy o objemoch od 250 ml do 10 l (priemyslové balenie). 

Každá aróma má okrem príjemnej vône aj ďalšie benefity – napríklad Citrus rozjasňuje a čistí pleť a urýchľuje metabolizmus, Eukalyptus zlepšuje priechodnosť dýchacích ciest, znižuje horúčku, podporuje imunitu a urýchľuje hojenie, Mäta prieporná zase zaberá na žalúdočné problémy.

Zďaleka najobľúbenejšia vôňa je silno osviežujúci Eukalyptus, ktorý naviac pomáha zlepšovať dýchanie. Populárna je tiež jemná Svätojánska breza či po ovocí sladký Citrus. Ultimátnym zážitkom pre milovníkov pravého fínskeho saunovania je potom Terva – vyúdené drevo.

Všetky arómy si samozrejme môžete vyskúšať na ktorejkoľvek našej pobočke a zistiť tak, ktorá vyhovuje vám.

Pozor! Nikdy nelejte samotný koncentrát arómy priamo na saunové kamene! Miera riedenia je individuálna. Napríklad pokiaľ máte v zime zhoršenú priechodnosť horných dýchacích ciest, oceníte silnejšiu arómu, ale zároveň tým obmedzujete ostatných, ktorých silná koncentrácia môže štípať do očí.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Aróma do sauny Borovica 500 ml, Pine

Cena: 9,84 EUR

Aróma do sauny HARVIA borovica, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny Mäta 500 ml, Peppermint

Cena: 9,84 EUR

Aróma do sauny HARVIA mäta, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny - Svätojánska breza, 400 ml

Cena: 11,95 EUR

Aróma do sauny s vôňou letnej brezy. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny Breza 500 ml, Birch

Cena: 9,84 EUR

Aróma do sauny HARVIA breza, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny Citrus 500 ml

Cena: 9,84 EUR

Aróma do sauny HARVIA citrus, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny - arktické bobule, 400ml

Cena: 13,84 EUR

Novinka! Aróma do sauny s vôňou arktických bobulí. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - doporučené dávkovanie je 2 - 4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny - Eukalyptus, 400 ml

Cena: 11,95 EUR

Aróma do sauny s vôňou eukalyptu. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny - vianočné korenie, 400ml

Cena: 13,84 EUR

Novinka! Aróma do sauny s vôňou vianočného korenia (škorica, badyán, hrebíček atď.) Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - doporučené dávkovanie je 2 - 4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny Eucalyptus 500 ml

Cena: 9,84 EUR

Aróma do sauny HARVIA eukalyptus, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny Jablko 500 ml, Apple

Cena: 9,84 EUR

Aróma do sauny HARVIA jablko, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny - vyúdená brezová kôra, 400 ml

Cena: 11,95 EUR

Aróma do sauny - jedinečná vôňa, obľúbená vo Fínsku "Terva - vyúdená brezová kôra". Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny Rento - biely lekno 400 ml

Cena: 13,84 EUR

Aróma do sauny s vôňou bieleho lekna. Vôňa tohto aróma vám pripomenie vôňu sviežeho letného vánku, plážového rákosie a sladký biely lekno. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedia vo vedre s vodou. Odporúčané dávkovanie je 2 - 4 viečka. Pred použitím fľašu pretrepte, nikdy nelejte priamo na kachle z fľaše nezriedenej s vodou. Po použití vedro opláchnite. Neuchovávajte fľaša s esenciou v horúcej saune.

Set saunových aróma, 5 ks

Cena: 18,28 EUR

Set piatich aróm do sauny s vôňou osviežujúci mäty, šťavnatého pomaranča, chladivého eukalyptu, borovicového ihličia a upokojujúce medovky. Dávkovanie 10ml / 1l. Balenie 5x10ml.

Aróma do sauny - Citrus, 400 ml

Cena: 11,95 EUR

Aróma do sauny s vôňou citrusových plodov. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.

Saunová esencia Rento - set Eukalyptus + Lesné byliny, 2x10 ml

Cena: 13,88 EUR

Esencie do Sauny - set 2 x 10 ml. Neriedené parfumy bez prídavku vody, vyrobené z prírodných surovín. Originál od fínskej firmy Rento. Ak sa cítite prechladnutí a potrebujete prečistiť dýchacie cesty alebo sa chcete len zrelaxovať, pridajte 3-6 kvapiek vône do vody a polievajte s ňou kamene. Páru hlboko inhalujte nosom, a budete sa cítiť ako nový človek. Esencia navyše nádherne prevonia Vašu saunu - vôňu môžete striedať podľa nálady.