Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Aróma do fínskej sauny

Príjemná aróma by mala byť súčasťou každého saunovania – obvykle stačí  jedno až dve strieknutia arómy do vedra s vodou, s ktorou polievate saunové kamene. Vďaka odparovaniu rýchlo ucítite silnú arómu, kterú v teple sauny hlboko inhalujete. 

Saunové arómy dodávame ako číre esenciálne oleje, parfémy po 30 ml či emulgované arómy o objemoch od 250 ml do 10 l (priemyslové balenie). 

Každá aróma má okrem príjemnej vône aj ďalšie benefity – napríklad Citrus rozjasňuje a čistí pleť a urýchľuje metabolizmus, Eukalyptus zlepšuje priechodnosť dýchacích ciest, znižuje horúčku, podporuje imunitu a urýchľuje hojenie, Mäta prieporná zase zaberá na žalúdočné problémy.

Zďaleka najobľúbenejšia vôňa je silno osviežujúci Eukalyptus, ktorý naviac pomáha zlepšovať dýchanie. Populárna je tiež jemná Svätojánska breza či po ovocí sladký Citrus. Ultimátnym zážitkom pre milovníkov pravého fínskeho saunovania je potom Terva – vyúdené drevo.

Všetky arómy si samozrejme môžete vyskúšať na ktorejkoľvek našej pobočke a zistiť tak, ktorá vyhovuje vám.

Pozor! Nikdy nelejte samotný koncentrát arómy priamo na saunové kamene! Miera riedenia je individuálna. Napríklad pokiaľ máte v zime zhoršenú priechodnosť horných dýchacích ciest, oceníte silnejšiu arómu, ale zároveň tým obmedzujete ostatných, ktorých silná koncentrácia môže štípať do očí.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Aróma do sauny - Svätojánska breza, 400 ml

Cena: 13,81 EUR

Aróma do sauny s vôňou letnej brezy. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny - Eukalyptus, 400 ml

Cena: 13,81 EUR

Aróma do sauny s vôňou eukalyptu. Fínsky originál od firmy Rento. Objem esencie 400 ml.

Set saunových aróma, 5 ks

Cena: 11,70 EUR

Set piatich aróm do sauny s vôňou osviežujúci mäty, šťavnatého pomaranča, chladivého eukalyptu, borovicového ihličia a upokojujúce medovky. Dávkovanie 10ml / 1l. Balenie 5x10ml.

Aróma do sauny Harvia - Jablko, 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA jablko, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny - Vyúdená brezová kôra, 400 ml

Cena: 11,91 EUR

Aróma do sauny - jedinečná vôňa, obľúbená vo Fínsku "Terva - vyúdená brezová kôra". Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny Harvia - Citrus, 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA citrus, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny - Citrusové plody, 400 ml

Cena: 13,81 EUR

Aróma do sauny s vôňou citrusových plodov. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny Harvia - Breza, 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA breza, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny - Arktické bobule, 400ml

Cena: 13,81 EUR

Aróma do sauny s vôňou arktických bobulí. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - doporučené dávkovanie je 2 - 4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny Harvia - Mäta 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA mäta, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny Harvia - Eukalyptus, 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA eukalyptus, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Saunová esencia Rento - Arktické bobule, 10 ml

Cena: 12,25 EUR

Vonná esencia do sauny s vôňou arktických bobulí. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - doporučené dávkovanie je 3 - 6 kvapiek do vedra s vodou. Objem 10 ml. Vône neuchovávajte v teplej saune.

Aróma do sauny Harvia - Borovica, 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA borovica, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny Rento - Biele lekno 400 ml

Cena: 13,78 EUR

Aróma do sauny s vôňou bieleho lekna. Vôňa tohto aróma vám pripomenie vôňu sviežeho letného vánku, plážového rákosie a sladký biely lekno. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedia vo vedre s vodou. Odporúčané dávkovanie je 2 - 4 viečka. Pred použitím fľašu pretrepte, nikdy nelejte priamo na kachle z fľaše nezriedenej s vodou. Po použití vedro opláchnite. Neuchovávajte fľaša s esenciou v horúcej saune.

Aróma do sauny Rento - Dymová žiara, 400 ml

Cena: 11,91 EUR

Aróma do sauny s vôňou dymové žiary, objem 400 ml. Rustikálne vôňa aromatické dymové žiary a suchého sladu. Fínsky originál od firmy rentu. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.