Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Aróma do fínskej sauny

Príjemná aróma by mala byť súčasťou každého saunovania – obvykle stačí  jedno až dve strieknutia arómy do vedra s vodou, s ktorou polievate saunové kamene. Vďaka odparovaniu rýchlo ucítite silnú arómu, kterú v teple sauny hlboko inhalujete. 

Saunové arómy dodávame ako číre esenciálne oleje, parfémy po 30 ml či emulgované arómy o objemoch od 250 ml do 10 l (priemyslové balenie). 

Každá aróma má okrem príjemnej vône aj ďalšie benefity – napríklad Citrus rozjasňuje a čistí pleť a urýchľuje metabolizmus, Eukalyptus zlepšuje priechodnosť dýchacích ciest, znižuje horúčku, podporuje imunitu a urýchľuje hojenie, Mäta prieporná zase zaberá na žalúdočné problémy.

Zďaleka najobľúbenejšia vôňa je silno osviežujúci Eukalyptus, ktorý naviac pomáha zlepšovať dýchanie. Populárna je tiež jemná Svätojánska breza či po ovocí sladký Citrus. Ultimátnym zážitkom pre milovníkov pravého fínskeho saunovania je potom Terva – vyúdené drevo.

Všetky arómy si samozrejme môžete vyskúšať na ktorejkoľvek našej pobočke a zistiť tak, ktorá vyhovuje vám.

Pozor! Nikdy nelejte samotný koncentrát arómy priamo na saunové kamene! Miera riedenia je individuálna. Napríklad pokiaľ máte v zime zhoršenú priechodnosť horných dýchacích ciest, oceníte silnejšiu arómu, ale zároveň tým obmedzujete ostatných, ktorých silná koncentrácia môže štípať do očí.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Aróma do sauny Harvia - Breza, 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA breza, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny Rento - Breza, 400 ml

Cena: 13,81 EUR

Aróma do sauny s vôňou brezy. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny Harvia - Borovica, 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA borovica, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny Harvia - Mäta 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA mäta, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny Rento - Eukalyptus, 400 ml

Cena: 13,81 EUR

Aróma do sauny s vôňou eukalyptu. Fínsky originál od firmy Rento. Objem esencie 400 ml.

Aróma do sauny Harvia - Citrus, 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA citrus, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny Harvia - Eukalyptus, 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA eukalyptus, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Aróma do sauny Rento - Citrusové plody, 400 ml

Cena: 13,81 EUR

Aróma do sauny s vôňou citrusových plodov. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny Rento - Vyúdená brezová kôra, 400 ml

Cena: 13,81 EUR

Aróma do sauny Rento - jedinečná vôňa, obľúbená vo Fínsku "Terva - vyúdená brezová kôra". Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - odporúčané dávkovanie je 2-4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny Rento - Arktické bobule, 400ml

Cena: 13,81 EUR

Aróma do sauny s vôňou arktických bobulí. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - doporučené dávkovanie je 2 - 4 viečka do vedra s vodou.

Aróma do sauny Harvia - Jablko, 500 ml

Cena: 13,13 EUR

Aróma do sauny HARVIA jablko, obsah 500 ml s esenciálnymi olejmi. Je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesou s vodou alebo sa používa do rôznych typov výparníkov.

Set saunových aróma, 5x10ml

Cena: 11,70 EUR

Set piatich aróm do sauny s vôňou osviežujúci mäty, šťavnatého pomaranča, chladivého eukalyptu, borovicového ihličia a upokojujúce medovky. Dávkovanie 10ml / 1l. Balenie 5x10ml.

Saunová esencia Rento - Arktické bobule, 10 ml

Cena: 12,25 EUR

Vonná esencia do sauny s vôňou arktických bobulí. Fínsky originál od firmy Rento. Jedná sa o koncentrát, ktorý sa pred polievaním kameňov riedi s vodou vo vedre - doporučené dávkovanie je 3 - 6 kvapiek do vedra s vodou. Objem 10 ml. Vône neuchovávajte v teplej saune.

Saunová esencia Rento - Eukalyptus, 10 ml

Cena: 12,25 EUR

Vonná esencia do sauny s vôňou eukalyptu. Neriedenej parfumy bez prídavku vody, vyrobené z prírodných surovín. Originál od fínskej firmy Rento. Ak sa cítite prechladnutia a potrebujete prečistiť dýchacie cesty alebo sa chcete len zrelaxovať, pridajte 3-6 kvapiek vône do vody a polievajte s ňou kameňmi. Paru hlboko inhalujte nosom, a budete sa cítiť ako nový človek. Esencia navyše nádherne prevonia Vašu saunu.

Set saunových aroma, 5x30ml

Cena: 17,59 EUR

Set piatich aróma do sauny s vôňou osviežujúci mäty, citrusu, chladivého eukalyptu, horské borovice a fínskeho špeciálu. Balenie 5x30ml.