Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

60 rokov tradície z Fínska

Sme autorizovaným dovozcom tradičných fínskych výrobkov Harvia, Cariitti, Sauna satu a Hukka, ktoré sú zárukou kvality.

Tovar máme na sklade

Disponujeme skladovými priestormi o celkovej rozlohe 900m2 a preto tovar expedujeme zvyčajne do 24 hodín.

Poradíme vám s výberom

Ochotný tým odborníkov preškolených priamo vo Fínsku, ktorý ročne
pomôže realizovať tisícky projektov.

 

Produkty v akcii

Sauny, infrasauny, saunové pece, parné kabíny, dvere do sauny, predaj saun, výroba a servis.

 Spoločnosť Fínska sauna.sk je pobočkou firmy Horavia s.r.o., ktorá pôsobí predovšetkým na českom trhu takmer 10 rokov. Sauny nás jednoducho bavia a preto sa snažíme prinášať tiež na Slovensko kompletný sortiment wellness a materialy  pre realizáciu sauny podľa priania zákazníka. Dodávame a realizujeme sauny na kľúč - Fínske sauny, parné sauny aj infrasauny. Zákazníkom prinášame domáce i komerčné sauny, atypické sauny, pripravujeme zákazníkom stavebnice sauny a materiály pre stavbu svojpomocne. Zaistíme Vám tiež kompletnú dodávku sauny na kľúč.

Zaoberáme službami ako veľkoobchod s produktmi popredných svetových wellness značiek Harvia, Cariitti a značky HaServ. Našou špecializáciou sú tiež dodávky wellness technológií ako sú saunové kachle, dvere do sauny, saunové doplnky (župany, saunové kilty, pokrývky hlavy, vone ...) a obkladové materiály.

Vieme vyrobiť ako domáce, tak isto verejné sauny. Sauny vyrábame hlavně zo drevín severský smrek, osika, jelša, topol a z dreva termowood. Na želanie vyrobíme saunu aj z materiála , ktorý si želáte . Vyrábame luxusné sauny, sauny štandardných radov a sauny nižšej cenovej kategórie.

Vyhotovíme riešenia na mieru podľa Vašich požiadaviek. Sauny vyrobíme a tiež odborne nainštalujeme. Neváhajte nás kontaktovať ak sa chystáte na dodávku sauny svojpomocne.

Montáže sáun realizujeme na slovensku, v českej republike a taktiež v niekoľkých ďalších krajinách EÚ.